18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Palestyńska codzienność

Macx83wwww • 2021-02-02, 15:55


To się nazywa nienawiść :kawa:

nowynick

2021-02-02, 16:04
niemcy też z nami lekko nie mieli.... takie życie okupanta...

ProVVe

2021-02-02, 16:12
Jedni i drudzy do piachu, alejako dzentelmen mówie żydzi przodem. Turbany powinni farbe lub inne mazidło im rzucać na szyby... Bez wizji sprzęt dalej nie pojedzie

juras80krk

2021-02-02, 16:14
Absolutnie nie jestem za żydami ale Palestyńczycy sami sobie są winni. Żydzi chcieli skrawek ziemi na co Palestyńczycy się nie zgodzili no to zabrali sobie całość. A że arabusy to lenie i nieroby to ciężko teraz im będzie cokolwiek z tym zrobić.

HammerAmarth

2021-02-02, 16:16
Dziwicie im się?
https://wydarzenia.interia.pl/swiat/news-komitet-onz-oskarza-izrael-o-torturowanie-dzieci-palestynski,nId,984427

Żydki urządzają im tam nowy holokaust. Arabusy też są winne bo od początku nie chcieli żadnych układów, wpierw chętnie sprzedawali osadnikom ziemie a gdy zrobiło się ich za dużo odrzucali negocjacje chcąc zepchnąć ich do morza. Nie udało im się to i mają okupację. A że żyd jest żydem, nadczłowiekiem a goje to robactwo to se poczynają jak niemcy w polsce. Mało to było przypadków strzelania do dziennikarzy, sanitariuszy, tortur? A codzienne burzenie domów żeby budować na ich miejsce nowiuśkie żydowskie osiedla? A przymusowa sterylizacja?
Wiecie ze od 2002r żydzi nie rejestrują urodzeń palestyńskich dzieci w niektórych regionach, żeby łatwiej było ich bezkarnie odj***ć? No bo jak nie masz aktu urodzenia to nie istniejsz czyli nie można cię zastrzelić na ulicy. Niech się tam wyrżną jedni z drugimi, większość żydów tak samo jak 3/4 szmatogłowych to bydło z wypranymi mózgami.

Aha bo zapomniałem, polacy przepraszają pejsatych panów za holokaust, popełniliśmy błąd. Trzeba było was nie ratować, mniej naszych by zginęło i nie musielibyśmy się dziś j***ć z waszymi spadkobiercami zrzucającymi na nas niemiecką winę żeby szekle się zgadzały.

nocnik

2021-02-02, 16:46
Przynajmniej nie siedzą w domu przed kompem świeże powietrze etc.

janlew

2021-02-02, 16:55
nowynick napisał/a:

niemcy też z nami lekko nie mieli.... takie życie okupanta...


Prawda. Zresztą o kogo niby Hitler ściągnął brednie o aryjskim "Narodzie Wybranym"? Oni są pierwszymi odwieznymi naziolami, a teraz po prostu robią w palestynie to co mają we krwi.
Holokaust Hitlera to był zwykły rykoszet, i tak należy do niego podchodzić...

OpenStreetMaps

2021-02-02, 16:56
Żaden żyd nie jest moim bratem ! Dzielni partyzanci nie życzą sobie żeby ich kraj nazywać Żydolin w przeciwieństwie do piwowskich zdradzieckich świń które na Polin zgadzają się bardzo chętnie.

baronturbina

2021-02-02, 17:03
Rzucanie w to kamieniami jest lekko bez sensu! choć ten jeden w niebieskim na końcu filmu włożył całe serce. A kamień więcej niż on ważył haha

plastic

2021-02-02, 17:22
juras80krk napisał/a:

Absolutnie nie jestem za żydami ale Palestyńczycy sami sobie są winni. Żydzi chcieli skrawek ziemi na co Palestyńczycy się nie zgodzili no to zabrali sobie całość. A że arabusy to lenie i nieroby to ciężko teraz im będzie cokolwiek z tym zrobić.



jaki troll xD

gdyby sie zgodzili oddać im palec, to tamci wcale nie wzięliby całej ręki, skądże. przecież nigdy tak nie robią, a ustępstwa w polityce to gest przyjaźni i dobrej woli.

mesjans

2021-02-02, 17:27
Rzucanie kamieniami w wozy opancerzone jest jak wsadzanie rowerzystom flipsów w szprychy.

JankoSado

2021-02-02, 17:37
Dlaczego ich nie odstrzelili?

Nyrewesa

2021-02-02, 17:44
juras80krk napisał/a:

Absolutnie nie jestem za żydami ale Palestyńczycy sami sobie są winni. Żydzi chcieli skrawek ziemi na co Palestyńczycy się nie zgodzili no to zabrali sobie całość. A że arabusy to lenie i nieroby to ciężko teraz im będzie cokolwiek z tym zrobić.



Niemcy też chcieli od Polski w 39 skrawek Ziemi między Prusami a Gdańskiem a Polska się nie zgodziła więc dostała w zamian wojnę. Jesteś debilem.

donkapusta

2021-02-02, 18:01
Powiem tak, jeśli ma już ktoś między sobą walczyć, cierpieć i ginąć to niech to już będą Ukraińcy i Rosjanie, Żydzi i Palestyńczycy. Jestem gotów na to poświęcenie dopinguję, aby trwało to jak najdłużej. Jak jeszcze do tego dołączą Niemcy czy inni Czeczeńcy to już będzie pełen sukces.

szoopyoku

2021-02-02, 18:10
JankoSado napisał/a:

Dlaczego ich nie odstrzelili?



Bo mieli tylko kamienie ... Sorki pejsaty przez przypadek dałem ci piwo