18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Palenie...

~DMT • 2017-07-31, 07:49
Jest przyczyną zniszczonej cery...



radek225

2017-07-31, 07:55
j***ć w dupę tych, którzy palą. Niech zdechną i zrobią miejsce normalnym, niepalącym ludziom.

dennissliwa

2017-07-31, 08:33
UP
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduję...

esenel

2017-07-31, 08:37
Ale, że za drugim razem też się zapalił?
Ciekawe..

Jorgen88

2017-07-31, 09:21
made in china...wsio jasne

radek225 napisał/a:

j***ć w dupę tych, którzy palą. Niech zdechną i zrobią miejsce normalnym, niepalącym ludziom.


rodzice palą ?

rafaelik

2017-07-31, 16:43
Ghost Rider wersja chińska nisko budżetowa:)

mazga50

2017-07-31, 16:45
Jakiś czas nie będzie musiał się golić...

radek225

2017-07-31, 18:16
Jorgen88 napisał/a:

made in china...wsio jasne


rodzice palą ?



Nikt w mojej rodzinie nigdy nie palił.

Essent

2017-07-31, 18:51
@Up To co się przypie**alasz do palących? ch*ja się znasz jak to gówno trzeba długo rzucać.Wiem po sobie bo paliłem dużo ale po 3 latach się pozbyłem nałogu.Ciągle kusi ale jakoś daję radę.

JPablo

2017-07-31, 19:09
Cytat:


@Up To co się przypie**alasz do palących? ch*ja się znasz jak to gówno trzeba długo rzucać.Wiem po sobie bo paliłem dużo ale po 3 latach się pozbyłem nałogu.Ciągle kusi ale jakoś daję radę.


pie**olisz jak pedał kolegę...

Kto Ci kazał w nałóg wchodzić?
Kolegom chciało się przypodobać w gimnazjum?
Czy szpan przed laską że "taki to dorosły i pali" :ok***a:

Mi zaoferowali w gimnazjum fajkę, tak szybko jak zacząłem tak szybko skończyłem, śmierdzi go jakimś łajnem, smak klapka w ryju, drogie kurestwo, do tego nic nie dające, wypalasz bo musisz, bo czujesz ogromną chęć na to

A trza było za dzieciaka to wyj***ć i nie wchodzić


Poza tym palący to pojeby, zapali taki na przystanku i myśli że nikomu nie zawadza, a zwróć takiemu ch*jowi uwagę to obrażony jak święta krowa bo co to komu wadzi, jeszcze ch*j odpyskuje bo musi za przystanek iść.
Na sam zapach dymu z papierosa dostaję k***icy i mam ogromną ochotę wepchać Ci tego peta głęboko do ryja żebyś jak najlepiej zapalił sobie swoje dobro

Essent

2017-07-31, 19:24
JPablo napisał/a:


pie**olisz jak pedał kolegę...

Kto Ci kazał w nałóg wchodzić?
Kolegom chciało się przypodobać w gimnazjum?
Czy szpan przed laską że "taki to dorosły i pali" :ok***a:

Mi zaoferowali w gimnazjum fajkę, tak szybko jak zacząłem tak szybko skończyłem, śmierdzi go jakimś łajnem, smak klapka w ryju, drogie kurestwo, do tego nic nie dające, wypalasz bo musisz, bo czujesz ogromną chęć na to

A trza było za dzieciaka to wyj***ć i nie wchodzić


Poza tym palący to pojeby, zapali taki na przystanku i myśli że nikomu nie zawadza, a zwróć takiemu ch*jowi uwagę to obrażony jak święta krowa bo co to komu wadzi, jeszcze ch*j odpyskuje bo musi za przystanek iść.
Na sam zapach dymu z papierosa dostaję k***icy i mam ogromną ochotę wepchać Ci tego peta głęboko do ryja żebyś jak najlepiej zapalił sobie swoje dobro



Widzisz,drogi kolego takie mieliśmy czasy.Fajki,tanie wina,dziewczyny w remizie...Nie to co teraz! dupodajki w wieku 16 lat,internet gdzie można się zeszmacić za drobne pln i tym podobne.Nikt nas nie zmuszał do tego ale ktoś spróbować musiał.I tak wyszło,że my stare wyjadacze z sadola pniemy się aby Wam młodzikom dorównać i wyrzeknąć się periodyków i nawyków.Staramy się żyć w zgodzie z młodszą kulturą ale macie do nas kilometry z zachowaniem.Nie macie zielonego pojęcia jak było z lat 80-tych i 90-tych.Jeżeli kłamałeś w wieku w profilu to wybaczam.Jeżeli synku masz lat 22 to zamilcz i się nie odzywaj.

Loaloa

2017-07-31, 21:29
Śmieszny filmik z kolesiem opalającym sobie ryj, a cebule już sobie do gardeł skaczą. Jacy wy jesteście żałośni.

Ar2Ti2

2017-07-31, 21:52
orisuniek napisał/a:



Widzisz,drogi kolego takie mieliśmy czasy.Fajki,tanie wina,dziewczyny w remizie...Nie to co teraz! dupodajki w wieku 16 lat,internet gdzie można się zeszmacić za drobne pln i tym podobne.Nikt nas nie zmuszał do tego ale ktoś spróbować musiał.I tak wyszło,że my stare wyjadacze z sadola pniemy się aby Wam młodzikom dorównać i wyrzeknąć się periodyków i nawyków.Staramy się żyć w zgodzie z młodszą kulturą ale macie do nas kilometry z zachowaniem.Nie macie zielonego pojęcia jak było z lat 80-tych i 90-tych.Jeżeli kłamałeś w wieku w profilu to wybaczam.Jeżeli synku masz lat 22 to zamilcz i się nie odzywaj.



O k***a, taki dorosły, zajebiście nas to obchodzi, że byliście zjebami już w latach 80tych, głęboko w dupie, jak twoja stara siura twojego starego, mamy to jak było kiedyś, żaden z ciebie stary sadol, tylko ch*j z małym ch*jkiem, który pie**oli od rzeczy. Nie ma żadnego inteligentnego wytłumaczenia na wpadnięcie w nałóg.

DużyKutas

2017-07-31, 22:35
radek225 napisał/a:

j***ć w dupę tych, którzy palą. Niech zdechną i zrobią miejsce normalnym, niepalącym ludziom.


Niech zdechną wszyscy ludzie palący i niepalący i zostawią miejsce dla normalnych ludzi nie robiących tych obydwu rzeczy.