18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Palec w dziurce

~Angel • 2019-09-30, 22:10
co za sierota :lol:


polakwrocek

2019-10-01, 18:52
A to czasem nie można obwiązać np nicią dentystyczna palca ? Wiem że przy obrączkach to działa.

radek225

2019-10-01, 21:37
marinis napisał/a:

Skąd się biorą tępaki twojego pokroju.
Lustrzanka za 5000 zł to przeciętniak ty matole. Bardzo dobre lustrzanki kosztują 20 tysięcy złotych.



A gdzie ja napisałem, że za 5000 zł aparat to fest lustrzanka, debilu? Naucz się czytać ze zrozumieniem.

ja...........87

2019-10-01, 21:47
Pamiętam jak mając 11 lat ześlizgnąłem się i utknąłem pomiędzy rurami ciepłowniczymi. Po 3 godzinach udało mi się wydostać. Byłem tak wycieńczony (próbami wydostania się i płaczem), że tego wieczora byłem bardzo spokojnym dzieckiem i wyjątkowo wcześnie poszedłem spać. Jak dziś patrzę na moją małą siostrzenicę, która ciągle by biegała i skakała, to przychodzi mi do głowy - czy nie polecić jej spacerowania po rurach ciepłowniczych...

Mors_Nigra

2019-10-01, 23:09
~Velture napisał/a:

Ja pie**olę problemy 1go świata.
Jakby u nas za dzieciaka ci utknął palec to albo ci kumple pomogli albo samemu musiałeś kombinować do skutku. Nikt nie dzwonił po żadne służby bo po ch*j? Odj***łeś to k***a radź sobie.



Gościu, to nie 1923 rok, wszyscy mają dzisiaj telefony. Nikt nie dzwonił jak za czasów twojej młodości, bo nikt nie miał z czego. Chyba, że z kamulca udając. Ogarnij.

nwtinamou

2019-10-02, 10:11
~Velture napisał/a:

Ja pie**olę problemy 1go świata.
Jakby u nas za dzieciaka ci utknął palec to albo ci kumple pomogli albo samemu musiałeś kombinować do skutku. Nikt nie dzwonił po żadne służby bo po ch*j? Odj***łeś to k***a radź sobie.



I tym się właśnie różni 3 świat od 1.