18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Padel uderzenie

CrazyEdek • 2023-03-05, 15:21
Zapunktował j***ny.


brylant1412

2023-03-05, 15:45
w takich sytuacjach zawsze musi być przygotowana hostessa co mu słonego opierniczy

freaky

2023-03-05, 16:32
I właśnie dlatego nie gram w tenisa. Bo mnie nie stać.

Geraldinio

2023-03-05, 17:12
Już mi się gej-alert załączył, bo myślałem, że mu te jaja będą rozmasowywać, ale na szczęście filmik w porę się skończył.

postpost

2023-03-05, 17:22
Mnie zawsze uczono, co pomagało, aby skakać na piętach.

dance4life

2023-03-05, 17:25
To jest klasa zawodnikow w prawdziwym sporcie, a nie jakas pedalska pilka nozna

Zbysław

2023-03-05, 18:39
To tak boli tak samo jak w ręke tylko głupio wam że pomyślą że jak nie boli to że masz małego. Dlatego tak udajecie ostry ból

djoshin

2023-03-05, 23:38
popie**olenie z tymi dziwadłami nazywanymi sportem ostatnio zobaczyłem nową sp***olinę sportową : grają piłką nożną na zgiętym stole do ping-ponga

Wyjcio

2023-03-06, 01:18
djoshin napisał/a:

popie**olenie z tymi dziwadłami nazywanymi sportem ostatnio zobaczyłem nową sp***olinę sportową : grają piłką nożną na zgiętym stole do ping-ponga


Jeżeli jakaś nowa dyscyplina sportu powstaje i nie musi być dotowana z podatków itd. To spoko gorzej jak musi być finansowana z naszych pieniędzy. Jeżeli zainteresowanie jest na tyle duże i finanse się spinają, to nie widzę problemu w nowych dyscyplinach, ale jak słyszę że piłkarki chcą równych plac, pomimo że oglądalność ich poczynań to jest promil męskiej piłki to mnie denerwuje, bo kto ma w tym przypadku dopłacać?

darayavahus

2023-03-06, 08:23
Wyjcio napisał/a:

Jeżeli jakaś nowa dyscyplina sportu powstaje i nie musi być dotowana z podatków itd. To spoko gorzej jak musi być finansowana z naszych pieniędzy. Jeżeli zainteresowanie jest na tyle duże i finanse się spinają, to nie widzę problemu w nowych dyscyplinach, ale jak słyszę że piłkarki chcą równych plac, pomimo że oglądalność ich poczynań to jest promil męskiej piłki to mnie denerwuje, bo kto ma w tym przypadku dopłacać?



jak kobiecie nie zapłacisz, to cie poda za molestowanie. Kasa tak czy inaczej będzie się zgadzać.

TurboKaczka

2023-03-06, 09:31
Zbysław napisał/a:

To tak boli tak samo jak w ręke tylko głupio wam że pomyślą że jak nie boli to że masz małego. Dlatego tak udajecie ostry ból



ty za to odczuwasz ostry bol jak cie wujek zachodzi od tylu. a on akurat ma wielkiego. Wiem, bo to ja jestem twoim wujkiem.

Zbysław

2023-03-06, 16:31
Tadek wcale nie bolało