18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Padaczka alkoholowa

aparacik • 2021-12-24, 00:02
Normalny dzień na budowie


~Angel

2021-12-24, 00:06
Pewnie tydzień temu przeszedł bez żadnego problemu badania okresowe.

r061071

2021-12-24, 00:07
dobry chłopak był i mało pił -joł

butcher11

2021-12-24, 00:07
Nie chciało mu się pracować i przyaktorzył

Manolito666

2021-12-24, 00:10
Jaka k***a padaczka alkoholowa? Facet cierpi na covid. Nie ma już żadnych innych chorób. A jak nie wierzycie to zobaczcie wiadomości w telewizorze. Oglądasz TVN albo TVP i nic się k***a nie pokrywa. Inny kraj, inny świat. Ale jedno się sprzedajnym k***om co do joty zgadza. Srandemia!!!

wertuqq

2021-12-24, 00:17
A tam pie**olicie. Facet ma po prostu niekonwencjonalny sposób zasypiania.

Brego

2021-12-24, 00:22
W pracy nie ma kolegów, są tylko znajome ryje :lol:

aptekarz997

2021-12-24, 00:26
Swoją drogą, jak dużo trzeba chlac żeby doprowadzić do takiego stanu?

maniuk056

2021-12-24, 00:40
Nie trzeba chlać, zwykły atak.

CrookerS

2021-12-24, 00:50
k***a mialem kiedys pacjenta na weekendzie na parkingu, wiadomo pite bylo. Nagle powiedzial ze jakby co mam go lapac. Ja sie spytalem co k***a a typ leci na glebe. Zlapalem go zeby lba sobie nie rozj***l. Wiadomka, pozycja boczna, piana z pyska, lekki szok co sie odpie**ala ale ogar caly czas byl. Takie same mial tiki jak ten na filmie. Po 5 min puscilo go, tlumaczyl sie ze jak pochleje to mu jakies nerwy w kregoslupie uciska i go odcina. :ok:

Byl liczony jeszcze 6 razy w ciagu 2 dni :krejzi: bylo wesolo, milo wspominam :ciasteczkowy:

KonioBijca

2021-12-24, 01:46
Ohydny widok czerwonego zapitego ryja dławiącego się we własnej pianie.

Sam zasłużył na taki los. Nie żal chłopa.

Angel napisał/a:

Pewnie tydzień temu przeszedł bez żadnego problemu badania okresowe.



Badania okresowe w robocie na budowie... Może frytki do tego?

mariusz3pl

2021-12-24, 01:48
CrookerS napisał/a:

k***a mialem kiedys pacjenta na weekendzie na parkingu, wiadomo pite bylo. Nagle powiedzial ze jakby co mam go lapac. Ja sie spytalem co k***a a typ leci na glebe. Zlapalem go zeby lba sobie nie rozj***l. Wiadomka, pozycja boczna, piana z pyska, lekki szok co sie odpie**ala ale ogar caly czas byl. Takie same mial tiki jak ten na filmie. Po 5 min puscilo go, tlumaczyl sie ze jak pochleje to mu jakies nerwy w kregoslupie uciska i go odcina.
Byl liczony jeszcze 6 razy w ciagu 2 dni bylo wesolo, milo wspominam



Ale padaczka alkoholowa łapie tylko zaawansowanych następnego dnia jak nie klinuje, Przynajmniej tak kojarzę.

rogacz

2021-12-24, 03:22
To nie musi być padaczka alkoholowa. Mój pies ma taką po tym jak u poprzednich właścicieli za bajtla spadł z 1 piętra.

KamykHC

2021-12-24, 04:31
aptekarz997 napisał/a:

Swoją drogą, jak dużo trzeba chlac żeby doprowadzić do takiego stanu?



Trzeba być alkoholikiem, jak ja. Wystarczy intensywny ciąg jakieś dwa tygodnie i później odstawka nagła. Pierwszy raz zdarzyło się w wieku 28 lat. Piłem wtedy dzień w dzień przez 3 miechy, ale bez napie**olenia się jakiegoś masakrycznego. Zrobiłem wtedy tzw. cold turkey i po dwóch dniach mnie złapało. Nie można tego wykryć przez eeg i wyleczyć. Za to można wiedzieć kiedy nadchodzi i można zapobiegać lekami lub "schodzić" powoli od alko. Nikomu nie życzę tego, choć samo w sobie nie jest jakieś w ch*j niebezpieczne. Za to strach bliskich i Twój sam po kolejnej imprezie jest przeokrutny. Po drugim razie zawsze trzymam obok łóżka czystą ściereczkę by ją zagryźć w razie napadu po jakimkolwiek piciu, bo boję się o język. Jedyne co mogę napisać, to nie pijcie długo i dużo. Wiem sadistic j***ć ludzi i w ogóle, ale sprawiacie tym cierpienie bliskim.