18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pączkożerca zwany szeryfem...

Halman • 2021-02-07, 09:27

kontra dobry świrus z lagą... (podobno miejscowy lekarz któremu odbiło)... hrabstwo Montgomery

Rebeliant

2021-02-07, 17:06
zbynekmaslanka napisał/a:

Serio naprawde poczytaj co wygadujesz. Mam rozumieć że jak babcia pod kroplówką podniesie kija na spaślaka to ten ma jej wpakować dwie kule bo "bezpieczenstwo spaślaka jest najwazniejsze"? Czy ty masz wogóle jakołkolwiek wyobraznie. Podstawową rzeczą w pracy policjanta jest ocenic sytuację i myśleć , nie tylko o swoim bezpieczeństwie ale bezpieczeństwie obywateli. Ten człowiek miał pewnie rodzine , plany na wakacje, moze opiekował się matką. Ja jestem ciekawy jakbyś zareagował na spaślaka jakby ci odj***ł starego, i widziałbyś na filmie jak Twój stary idzie nieuzbrojony "krokiem slimaka" a ten idiota zamiast sie cofnąć (było milion innych mozliwosci) wpierdzielil mu 8 pocisków w klatkę. Nie myślałbyś zeby się zemscic? Nie pewnie wystawiłbys laurkę bo ładnie przeczytał przepisy z kartki. Jestem pewien ze tego kolesia odsuneli juz od służby.



Czy ty jesteś lewacką p*zdą, czy po prostu głupi i ślepy?

Gość zaatakował policjanta i tyle w temacie. Zostałodj***ny i prawidłowo. Niczym się to nie różni od odj***nego nygusa atakującego policjanta. Ot klasyczne samobójstwo. W sumie to było coś co wyróżniało tę sytuację. Szeryf początkowo nie chciał strzelać i wiedział też, że jest sam i bez broni nie ma szans na wyjście z sytuacji bez szwanku. Atakujący był czymś naćpany i prawidłowo został odj***ny. W stu takich sytuacjach sto razy trzeba w swojej obronie odj***ć ścierwo.

StereoTyp

2021-02-07, 17:41
zbynekmaslanka napisał/a:

Serio naprawde poczytaj co wygadujesz. Mam rozumieć że jak babcia pod kroplówką podniesie kija na spaślaka to ten ma jej wpakować dwie kule bo "bezpieczenstwo spaślaka jest najwazniejsze"? Czy ty masz wogóle jakołkolwiek wyobraznie. Podstawową rzeczą w pracy policjanta jest ocenic sytuację i myśleć , nie tylko o swoim bezpieczeństwie ale bezpieczeństwie obywateli. Ten człowiek miał pewnie rodzine , plany na wakacje, moze opiekował się matką. Ja jestem ciekawy jakbyś zareagował na spaślaka jakby ci odj***ł starego, i widziałbyś na filmie jak Twój stary idzie nieuzbrojony "krokiem slimaka" a ten idiota zamiast sie cofnąć (było milion innych mozliwosci) wpierdzielil mu 8 pocisków w klatkę. Nie myślałbyś zeby się zemscic? Nie pewnie wystawiłbys laurkę bo ładnie przeczytał przepisy z kartki. Jestem pewien ze tego kolesia odsuneli juz od służby.



Czy Ty zauważyłeś, że ten naćpany frajer zaj***ł temu gliniarzowi w łeb, aż mu się ta pała złamała?
Ten policjant pewnie ma rodzinę, plany na wakacje. Ja jestem ciekaw jak Ty byś zareagował na ćpuna, gdyby zaj***ł Twojemu staremu takim kijem przez łeb.
Wszystko się fajnie komentuje żyjąc w takiej Polsce, gdzie jak gliniarz podniesie na Ciebie rękę to się leci do gazety. Ale w USA ludzie wiedzą od urodzenia, że jak się nie dostosujesz do poleceń policjanta to w najlepszym wypadku dostaniesz prądem po jajach, dlatego brakiem wyobraźni popisał się właśnie ten ćpun - bo wiedząc w jakim kraju żyje, zaczął atakować gliniarza.

RodrigoCortez

2021-02-07, 18:34
sądząc po barwie głosu komentatora wnioskuje że to murzynek co kibicuje aby odstrzelić białasa ale gdyby to był osobnik jego zabarwienia to już by leciał wyzywać pałę

andyq

2021-02-07, 19:41
Właśnie dlatego jednostki specjalne w takiej sytuacji wykorzystują technikę Mozambique Drill.

Pingvin

2021-02-07, 22:14
Widać że policjant nie chciał szczelać. Dwa razy dał się trafić pała, powinien strzelać już przy pierwszym podniesieniu kija przez typa. Ps: jak by chłop odpuścił po 1 strzale to nie wyłapał by tyle kulek.

Namex

2021-02-07, 23:48
Byl lekarzem w USA ten co zginal ? Co jesli mu odj***lo od tej szczepionki ?

BigBertha

2021-02-08, 02:05
Co to do ch*ja robocop był, że po 12 strzałach dopiero padł!? pie**olenie murzyna zza kamerki strasznie wk***iające. Też powinien dostać kulę w łeb. :mrgreen:

RoBoTRoN

2021-02-08, 17:58
zbynekmaslanka napisał/a:

Czape to powinien dostać ten co zatrudnił tego spaślaka w mundurze. Sk***iel rozj***ł wartościową jednostkę (mowa o tym co dał mu odznakę). Ale co jak ktoś ma whiskas zamiast mózgu. Miał pełen przegląd sytuacji: z wyglądu normalny biały po 50 tce, nie śmieć ze slamsów, widać że ma jakies załamanie nerwowe, wyciąga kija i widać że to kij, idzie powoli.
Tak przy okazji zobaczcie ze tenkretyn addaje ileśtam strzałów juz po tym jak koleś nie jest uzbrojony tylko idzie do niego ... to poj***ne. Spaślak do wyj***nia z policji



On jest szeryfem, on nie jest z policji...

Ziomee22

2021-02-08, 20:05
k***a ale durszlak z niego zrobił :D

A murzyn jak sie podnieca :D nie tylko czarne gówno jest odjebywane na ulicach, ciekawe czy będą protesty :D

nano50

2021-02-08, 20:56
zbynekmaslanka napisał/a:

Głupi to ty jestes . Jak "podstawą" (nie wiem co to wogóle jest) jest bezpieczeństwo policjanta to idz i dbaj o bezpieczeństwo spaślaka i kup mu pączka zeby się nie zmęczył. Ci ludzie są zatrudnieni zeby chronic obywateli a nie czytać regułki z poradnika dla policjantów spaślaków. Pozniej wychodzą takie kwiatki że 55 letnia zdenerwowana biała kobieta, poruszająca się z predkoscią żółwia, zamachnęła się nożyczkami do papieru a przygłup jedyne co wydumał to żeby wpakowac w nią dwie kule. Oczywiście kretyn wyczytał pewnie w tym poradniku "ze podstawą jest jego bezpieczenstwo" i stwierdził że jak babcia na wózku zamachnie się laską to należy wpakować w nią dwie kule. Obejrzyj sobie baranie od 26 sekundy jak powolnym krokiem ten koles maszeruje bez niczego w rękach , a ten kretyn oddał chyba 9 strzałów z odlwglosci metra ... nawet jak go nie skazali to założę się że po cichu odsunęli go od służby.



Ty jesteś pie**olnięty? Nie wolno podnieść ręki na funkcjonariusza policji i tyle. Nie po to ma łapać przestępców, żeby się z nimi cackać jak chcą go zabić. Idź się k***a zastanów nad sobą

Devorious

2021-02-10, 08:20
Sami eksperci, prawidłowe zachowanie policjanta. Przepisy w USA nie bawią się z ludźmi, którzy stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla życia i zdrowia policjanta. Oni nie muszą się bawić w pałkę, gaz , kajdanki. Zagrażasz życiu i zdrowiu policjanta - musisz się liczyć ze śmiercią.

Shrekus21

2021-02-14, 00:10
shiters napisał/a:

Szeryf jest taki a nie inny bo to pewnie mala wiocha, sluzy tam pewnie od 30 lat, nic nigdy sie nie dzialo, obowiazki spelnial, wiec siedzial na stolku. widac, ze ma ok 50 moze prawie 60 lat. zeby istniala tam przestepczosc to by nie byl na tym stanowisku. oceniacie dziadka po chwili, a ch*j wiecie czym sie przysluzyl.



Nie pie**ol tłusty jak prosiak i nie mógł w głowę strzelać..... Trudno się dziwić, że nygusy tam żądza....

:shock:



:mrgreen:

Kamil3l

2021-02-14, 19:05
zbynekmaslanka napisał/a:

Serio naprawde poczytaj co wygadujesz. Mam rozumieć że jak babcia pod kroplówką podniesie kija na spaślaka to ten ma jej wpakować dwie kule bo "bezpieczenstwo spaślaka jest najwazniejsze"? Czy ty masz wogóle jakołkolwiek wyobraznie. Podstawową rzeczą w pracy policjanta jest ocenic sytuację i myśleć , nie tylko o swoim bezpieczeństwie ale bezpieczeństwie obywateli. Ten człowiek miał pewnie rodzine , plany na wakacje, moze opiekował się matką. Ja jestem ciekawy jakbyś zareagował na spaślaka jakby ci odj***ł starego, i widziałbyś na filmie jak Twój stary idzie nieuzbrojony "krokiem slimaka" a ten idiota zamiast sie cofnąć (było milion innych mozliwosci) wpierdzielil mu 8 pocisków w klatkę. Nie myślałbyś zeby się zemscic? Nie pewnie wystawiłbys laurkę bo ładnie przeczytał przepisy z kartki. Jestem pewien ze tego kolesia odsuneli juz od służby.



Ale ty pie**olisz jak potłuczony. Analizator zza komputera. Postaw swoje życie na to i zaryzykuj postrzał, pobicie, dźgnięcie czy strzykawke z HIVem, albo trwały uszczerbek na zdrowiu czy inne gówno. Szeryf nie oglądał tego, tylko był w akcji. Dlugo czekał, zanim strzelił. ch*j wie czy typ nie ma noża albo gnata. Ale tu pan w dupemądry pozjadał rozumy, bo widział film. No dekiel zwykły. W dupie byłeś i gówno widziałeś. Pewnie nigdy nie byłeś zmuszony do konfrontacji w złych warunkach. Funkcjonariusz powinien dbać o wszystkich, nawet napastników mówisz. Ta jasne, każdy człowiek jest w głębi dobry. No ja jebie. Wracaj grać w simsy czy inne takie. Tam jest twój świat