18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pączkożerca zwany szeryfem...

Halman • 2021-02-07, 09:27

kontra dobry świrus z lagą... (podobno miejscowy lekarz któremu odbiło)... hrabstwo Montgomery

Karlito90s

2021-02-07, 11:53
pie**olony murzyn prawie się zesrał, ale jak się odjebie dindusa, który idzie na ciebie z nożem to riot k***a, blm

Payan

2021-02-07, 12:00
I tak gliniarz długo czekał z strzałem

zbynekmaslanka

2021-02-07, 12:07
Rebeliant napisał/a:

Głupiś jak but. Podstawowa zasada to "bezpieczeństwo policjanta przede wszystkim", potem "nietykalność policjanta", a potem "zabijaj, jeśli nie możesz w zgodzie z pierwszymi zasadami obezwładnić ścierwa".



Głupi to ty jestes . Jak "podstawą" (nie wiem co to wogóle jest) jest bezpieczeństwo policjanta to idz i dbaj o bezpieczeństwo spaślaka i kup mu pączka zeby się nie zmęczył. Ci ludzie są zatrudnieni zeby chronic obywateli a nie czytać regułki z poradnika dla policjantów spaślaków. Pozniej wychodzą takie kwiatki że 55 letnia zdenerwowana biała kobieta, poruszająca się z predkoscią żółwia, zamachnęła się nożyczkami do papieru a przygłup jedyne co wydumał to żeby wpakowac w nią dwie kule. Oczywiście kretyn wyczytał pewnie w tym poradniku "ze podstawą jest jego bezpieczenstwo" i stwierdził że jak babcia na wózku zamachnie się laską to należy wpakować w nią dwie kule. Obejrzyj sobie baranie od 26 sekundy jak powolnym krokiem ten koles maszeruje bez niczego w rękach , a ten kretyn oddał chyba 9 strzałów z odlwglosci metra ... nawet jak go nie skazali to założę się że po cichu odsunęli go od służby.

Dymson30

2021-02-07, 12:15
murzyn jaki podniecony ja pie**ole bo białego zastrzelono k***a jakie te murzyny to pojeby pie**olone

hellbwoi

2021-02-07, 12:39
Żródła w przeciwieństwie do spammana podają, że koleś spowodował dwa wyapdki i goził ofiarom tym lub innym kijkiem, a deputy McPączek użył tasera, ale ten nie poskutkował więc zmienił oręż... choć może być to wygodna historyjka podawana przez rzecznika prasowego, sprawa jest rozwojowa.

kawior2007

2021-02-07, 12:54
Ten murzyn brzmiał trochę rasistowsko

TłustyManat

2021-02-07, 12:57
zbynekmaslanka napisał/a:

Głupi to ty jestes . Jak "podstawą" (nie wiem co to wogóle jest) jest bezpieczeństwo policjanta to idz i dbaj o bezpieczeństwo spaślaka i kup mu pączka zeby się nie zmęczył. Ci ludzie są zatrudnieni zeby chronic obywateli a nie czytać regułki z poradnika dla policjantów spaślaków. [...]





HAHAHAHA, taaaaa, a politycy po to by reprezentować interesy obywateli. :lol:

Rebeliant

2021-02-07, 12:57
zbynekmaslanka napisał/a:

Głupi to ty jestes . Jak "podstawą" (nie wiem co to wogóle jest) jest bezpieczeństwo policjanta to idz i dbaj o bezpieczeństwo spaślaka i kup mu pączka zeby się nie zmęczył. Ci ludzie są zatrudnieni zeby chronic obywateli a nie czytać regułki z poradnika dla policjantów spaślaków. Pozniej wychodzą takie kwiatki że 55 letnia zdenerwowana biała kobieta, poruszająca się z predkoscią żółwia, zamachnęła się nożyczkami do papieru a przygłup jedyne co wydumał to żeby wpakowac w nią dwie kule. Oczywiście kretyn wyczytał pewnie w tym poradniku "ze podstawą jest jego bezpieczenstwo" i stwierdził że jak babcia na wózku zamachnie się laską to należy wpakować w nią dwie kule. Obejrzyj sobie baranie od 26 sekundy jak powolnym krokiem ten koles maszeruje bez niczego w rękach , a ten kretyn oddał chyba 9 strzałów z odlwglosci metra ... nawet jak go nie skazali to założę się że po cichu odsunęli go od służby.



Naprawdę jesteś kretynem.

W każdym przypadku podczas akcji policyjnej pierwsze co się liczy to bezpieczeństwo policjanta. Jeśli mu zagrażasz, a środki przymusu bezpośredniego nie wystarczą, to zostajesz odj***ny. A jak pytasz o 26 sekundę, to nie jest istotne, że już nic nie miał. Trwała czynna napaść na policjanta, a ten miał w dodatku od dłuższej chwili wyciągniętą broń palną. Jak szarżujesz na policjanta z wyciągniętą i odbezpieczoną bronią palną, to on musi jej użyć, nawet wobec bezbronnego, bo przecież może ją stracić i dać się oraz innych zabić.

Tylko debile zakładają, że policjant to najlepiej na świecie wyszkolony i sprawny człowiek. Normalni ludzie wiedzą, że zawsze trafi się ktoś lepszy, ktoś zwinniejszy, ktoś silniejszy, ktoś szybszy. ktoś uzbrojony, ktoś naćpany, ktoś chory psychicznie. Bezpieczeństwo policjanta przede wszystkim, aby każdego dnia służby mógł wrócić do swojej rodziny.

dominator76

2021-02-07, 13:19
Gosć wyglada jak zombie...

Spidzio199

2021-02-07, 13:36
A negroid zachęca: „shoot his ass” - jakby było na odwrót, to tego kierowcę już miłośniczki BLM i BBC (Big Black Co*k) wyzywały od rasistów i żądały więzienia za mowę nienawiści

Halilililibut

2021-02-07, 14:06
Tak wjeżdżacie na tego "murzyna", ale pamiętajcie, że gdyby nie on to nie było by dobrego materiału. I nie, nie bronię go, tylko stwierdzam fakt. Piwo się należy.

picolo

2021-02-07, 15:49
Pan lekarz dobrze się podleczył, robocop pie**olony.

Guthwulf1

2021-02-07, 15:58
zbynekmaslanka napisał/a:

Czape to powinien dostać ten co zatrudnił tego spaślaka w mundurze. Sk***iel rozj***ł wartościową jednostkę (mowa o tym co dał mu odznakę). Ale co jak ktoś ma whiskas zamiast mózgu. Miał pełen przegląd sytuacji: z wyglądu normalny biały po 50 tce, nie śmieć ze slamsów, widać że ma jakies załamanie nerwowe, wyciąga kija i widać że to kij, idzie powoli.
Tak przy okazji zobaczcie ze tenkretyn addaje ileśtam strzałów juz po tym jak koleś nie jest uzbrojony tylko idzie do niego ... to poj***ne. Spaślak do wyj***nia z policji



No to czyli każdy uprawniony wyborca hrabstwa - bo szeryf sprawuje urząd z demokratycznego wyboru. Ch...j cała populacja uprawnionych do piachu :D

zbynekmaslanka

2021-02-07, 16:43
Rebeliant napisał/a:

Naprawdę jesteś kretynem.
W każdym przypadku podczas akcji policyjnej pierwsze co się liczy to bezpieczeństwo policjanta. Jeśli mu zagrażasz, a środki przymusu bezpośredniego nie wystarczą, to zostajesz odj***ny. A jak pytasz o 26 sekundę, to nie jest istotne, że już nic nie miał. Trwała czynna napaść na policjanta, a ten miał w dodatku od dłuższej chwili wyciągniętą broń palną. Jak szarżujesz na policjanta z wyciągniętą i odbezpieczoną bronią palną, to on musi jej użyć, nawet wobec bezbronnego, bo przecież może ją stracić i dać się oraz innych zabić.
Tylko debile zakładają, że policjant to najlepiej na świecie wyszkolony i sprawny człowiek. Normalni ludzie wiedzą, że zawsze trafi się ktoś lepszy, ktoś zwinniejszy, ktoś silniejszy, ktoś szybszy. ktoś uzbrojony, ktoś naćpany, ktoś chory psychicznie. Bezpieczeństwo policjanta przede wszystkim, aby każdego dnia służby mógł wrócić do swojej rodziny.



Serio naprawde poczytaj co wygadujesz. Mam rozumieć że jak babcia pod kroplówką podniesie kija na spaślaka to ten ma jej wpakować dwie kule bo "bezpieczenstwo spaślaka jest najwazniejsze"? Czy ty masz wogóle jakołkolwiek wyobraznie. Podstawową rzeczą w pracy policjanta jest ocenic sytuację i myśleć , nie tylko o swoim bezpieczeństwie ale bezpieczeństwie obywateli. Ten człowiek miał pewnie rodzine , plany na wakacje, moze opiekował się matką. Ja jestem ciekawy jakbyś zareagował na spaślaka jakby ci odj***ł starego, i widziałbyś na filmie jak Twój stary idzie nieuzbrojony "krokiem slimaka" a ten idiota zamiast sie cofnąć (było milion innych mozliwosci) wpierdzielil mu 8 pocisków w klatkę. Nie myślałbyś zeby się zemscic? Nie pewnie wystawiłbys laurkę bo ładnie przeczytał przepisy z kartki. Jestem pewien ze tego kolesia odsuneli juz od służby.

daminoday

2021-02-07, 17:00
:roll: ty juz sie lepiej nie odzywaj