18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pacyfikacja Murzyna przez policjanta

Cały_Idiota • 2015-07-24, 17:20
Poszedł spać. ;)


HO...........OR

2015-07-24, 17:39
Zasnął na stojąco, musiał być bardzo zmęczony po pracy. :niggasmile:

whiget

2015-07-24, 18:14
Asuritt napisał/a:


To jest nowa metoda robienie video bez pokazania prawdy aby ośmieszyć policje !



Kto jak kto, ale policja na pewno się tutaj nie ośmieszyła. Polecenia są jednoznaczne i słychać je wyraźnie- jak nie potrafi zrozumieć to niech cierpi. Może następnym razem będzie bardziej posłuszny i chętny do współpracy. :mrgreen:

Roy31

2015-07-24, 20:16
No i ch*j. Jak policja przeprowadza czynności to trzeba się słuchać a jak nie to w pie**ol i tyle. Proste. U rusków to doskonale działa i jest spokój na ulicach a u nas to każdy jest "expertę" od tego co policjantom wolno a czego niewolno. A potem wszyscy są zdziwieni że lądują na komisariacie na 48 i że mają sprawę za napaść na funkcjonariusza.

bTn

2015-07-24, 20:24
HODOR napisał/a:

Zasnął na stojąco, musiał być bardzo zmęczony po pracy. :niggasmile:



Pewnie się musiał nadygać... :maryska:

maddog77

2015-07-24, 20:26
Jestem wielka nigga fuck tha police..klik.bzzzz.bzzzz...jeb...głośniejsze jeb...tak wygląda większość dialogów policji w USA z niebiałymi obywatelami :) niestosujących się do poleceń.

bigboy96

2015-07-24, 20:27
Gdyby nie Śląsk Polski nie istnieje i od dziś będę walczyć z wami j***ne wieśniaki szybko zapomnieliście czasów kiedy waszym jedynym zajęcie było hodowanie i mieszkanie ze siwieniami w jednym miejscu chialbym wszystkich tępaków którym nie pasuje Ślask niech przestana walić konia i przestań podniecać się j***nymi ciapanymi pedałami zacznijcie czytać trochę historii z tego co widzę większość dojebow nic niwie na temat Śląska chyba ze cos usłyszeli w tvn albo zobaczyli jakies cienkie materiały na sadisticku czyli k***a gowno wiedzy , gowno w glowie i gówniane życie. Często spotykam ludzi z rożnych czesci Polski zamieszkujących śląska i jak mi opowiadają jakie gówniane życie prowadzili gdy jeszcze nie mieszkali na śląsku gdzie ludzie sa otwarci i przyjaźni pomagają nie maja zamiaru zostawić tak pięknego Państwa jakim jest Śląsk.

Pozdrawiam jedynych i prawdziwych ludzi Ślaska

Du...........77

2015-07-24, 20:29
Remus8 napisał/a:

No i ch*j. Jak policja przeprowadza czynności to trzeba się słuchać a jak nie to w pie**ol i tyle. Proste. U rusków to doskonale działa i jest spokój na ulicach a u nas to każdy jest "expertę" od tego co policjantom wolno a czego niewolno. A potem wszyscy są zdziwieni że lądują na komisariacie na 48 i że mają sprawę za napaść na funkcjonariusza.


To już nie wilno walczyć o swoje prawa, jak ktoś je ewidentnie narusza?
Co jak co, choć się to oczywiście zmienia, ale nasza policja jest cholernie bucowata. Jak mi policjant usiłuje wlepić mandat, bez żadnego dowodu, klnie, mówi do mnie na ty, to mam się temu poddać i siedzieć cicho?
Chciałem obejrzeć nagranie, które dowodziło mojego przekroczenia prędkości : "jam mam homologizowane urządzenie i nie musze nic ci pokazywać".
Druga sytuacja, tajniaczek w skórzanej kurteczce wulgarnie się do mnie zwraca, chcąc dokonać kontroli osobistej. Nie okazuje mi legitymacji służbowej, nie podaje powodu, podstawy prawnej itp. Zadzwoniłem wtedy na policję, że ktoś przebrany za policjanta próbuje mnie przeszukać. Ale się wtedy w podskokach zmyli - nie poczekali na kolegów z radiowozu.
Trochę opamiętania, bo żadna skrajność nie jest dobra. A policja jako stróż prawa ma je k***a znać PERFEKCYJNIE, inaczej jest to jakaś kpina.

bigboy96 napisał/a:

Gdyby nie Śląsk Polski nie istnieje i od dziś będę walczyć z wami j***ne wieśniaki szybko zapomnieliście czasów kiedy waszym jedynym zajęcie było hodowanie i mieszkanie ze siwieniami w jednym miejscu chialbym wszystkich tępaków którym nie pasuje Ślask niech przestana walić konia i przestań podniecać się j***nymi ciapanymi pedałami zacznijcie czytać trochę historii z tego co widzę większość dojebow nic niwie na temat Śląska chyba ze cos usłyszeli w tvn albo zobaczyli jakies cienkie materiały na sadisticku czyli k***a gowno wiedzy , gowno w glowie i gówniane życie. Często spotykam ludzi z rożnych czesci Polski zamieszkujących śląska i jak mi opowiadają jakie gówniane życie prowadzili gdy jeszcze nie mieszkali na śląsku gdzie ludzie sa otwarci i przyjaźni pomagają nie maja zamiaru zostawić tak pięknego Państwa jakim jest Śląsk.

Pozdrawiam jedynych i prawdziwych ludzi Ślaska


Ale o czym ty do cholery pie**olisz? O.O

maddog77

2015-07-24, 20:44
^^@Ktoś chyba za wcześnie zaliczył zgona :)

Sosen9

2015-07-24, 22:07
Dla niedowidzących: to był taser, więc dostał prądem a nie ołowiem.

GROMPOLAND

2015-07-24, 23:37
bigboy96 - debilu! proponuję popracować nad ortografią i składnią.
P.S. nie bierz już tego gówna.

czokolapik

2015-07-25, 02:42
@Duke77 to prawnicy nie znaja prawa perfekcyjnie przegladajac kodeksy w roznych prawach, a wymagasz, zeby przecietny obywatel znal je perfekcyjnie?

zastanowcie sie czasami co piszecie i czego wymagacie. zerknij na kodeks karny itd. zobacz ile tego jest i zastanow sie, czy jestes w stanie miec to wsyzstko w glowie i wykorzystac to w praktyce. powodzenia

jabuszko127

2015-07-25, 04:55
jeszcze się w hameryce nie nauczyli że paralizator jest na białych(ewentualnie herbata i ciasteczka), na czarnych zaleca się stosowanie pocisków

killua

2015-07-25, 10:09
maddog77 napisał/a:

Jestem wielka nigga fuck tha police..klik.bzzzz.bzzzz...jeb...głośniejsze jeb...tak wygląda większość dialogów policji w USA z niebiałymi obywatelami :) niestosujących się do poleceń.

pie**olisz głupoty. tak robi się z każdym obywatelem niestosującym się do polecen policji. W kraju gdzie każdy moze mieć broń policja nie może się pie**olić. Nieważne czy biały czarny kobieta czy dziecko, każdy tram może cię zastrzelić więć wykonywanie poleceń jest kluczowe i daje policjantowi pewien komfort że jest wszytko ok. Jka ktoś się zaczyna stawiać to jest debilem i należy mu się taserek :)