18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ozzy kosztuje drinka

Kowal. • 2015-08-11, 12:29
Ozzy Osbourne kosztuje drinka w jakims amerykanskim programie, jak zwykle rozj***l system. :lol:





jak ktos nie rozumie angielskiego to niech sie nie martwi, za niedlugo 1 wrzesnia.

nowynick

2015-08-11, 12:45
"Ozzy kosztuje drinka"

Tylko jednego? To już nawet wiejska blachara wycenia dupę na jakieś dwa do czterech... :D

GruBaSS84

2015-08-11, 13:03
To nie jest amerykański program, tylko angielski "Graham Norton Show"

bosslolkowy

2015-08-11, 13:23
Polecam "Ja,Ozzy,autobiografia" jest to dowód na to, że człowiek może przyjąć każde ilości alkoholu i narkotyków :D

RaceWarNow

2015-08-11, 16:04
Cytat:

No dobrze panie Osbourne, zadam panu pytanie - mówi lekarz. - zażywał pan jakieś niedozwolone środki? Przyszedłem do niego, kiedy postanowiłem się oczyścić. Ponad czterdzieści lat piłem na umór i brałem prochy, więc chciałem sprawdzić, jakie wynikły z tego szkody.
-Hm-mówię z lekkim śmiechem - paliło się trochę zioła.
-i tyle?
-Tak tyle.
Lekarz prowadzi swoje śledztwo i sporządza notatki. Nagle pyta:
-na pewno?
-Hm - mówię i znowu się lekko śmieję - nie gardziłem też speedem. Dawno temu wie pan.
-No więc marihuana i trochę speedi?
-mniej więcej.
Lekarz dalej coś zapisuje, ale po chwili znowu przerywa.
-Jest pan absolutnie pewny, że to była tylko marihuana i speed?
-Hm, zdaje się, że swego czasu kilka razy niuchnąłem starego, poczciwego baju-proszku - Zaczynam się rozgrzewać.
-A zatem marihuana, speed i... kilka ścieżek kokainy?
-mniej więcej
-Jest pan pewien?
-No.
-Chcę się tylko upew...
-A heroina się liczy?
-Owszem liczy się
-Aha no to heroina też. Raz czy dwa razy, nie więcej.
-Na pewno dwa raz czy dwa razy?
-Na pewno. Gówniane jebaństwo, ta cała heroina. Próbował pan kiedyś?
-Nie
-Za dużo rzygania, jak na mój gust.
-Mogą wystąpić silne mdłości to prawda
-Tylko się wóda przy tym marnuje.
-Dobra! - denerwuje się lekarz - Koniec tego! są jakieś narkotyki, których pan nie brał?
Milczenie.
-Słucham, panie Osbourne.
-Nie, chyba nie znam takich.
Jeszcze dłuższe milczenie. Wreszcie lekarz mówi:
-A co z alkocholem? Wspominał pan o piciu. Ile jednostek dziennie?
-No może cztery. Plus minus.
-Można jaśniej?
-Cztery butelki hennessy. Ale to zależało.
-Od czego?
-Jak długo spałem między jedną a drugą.
-Tylko hennessy?
-Piwo się pewnie nie liczy?
Lekarz kiwa głową, wzdycha głośno i zaczyna precierać oczy.
Wygląda jak by chciał iść do domu.
-Pali pan, panie Osbourne?
-Od czasu do czasu.
-A to ci niespodzianka. Ile dziennie, jak pan myśli?
-Ze trzydzieści parę.
-Jaka to marka papierosów>
-Mówię o cygarach. Papierosów nie liczę.
Lekarz robi się bardzo blady.
-Czy od dawna wygląda tak pański zwykły dzień? - pyta.
-A który mamy rok?
-2004.
-W takim razie prawie od czterdziestu lat.
Czy w przeszłości robił pan jeszcze coś, co ma znaczenie z medycznego punktu widzenia? - pyta lekarz.
-Hm, raz uderzył we mnie samolot, no, w pewnym sensie. Złamałem kark, gdy jeździłem na quadzie. Dwa razy umierałem w śpiączce. Przez dwadzieścia cztery godziny miałem AIDS. I myślałem, że mam stwardnienie rozsiane, ale okazało się. że to parkinsonizm. Kiedyś rozerwałem sobie klekotkę. A, i kilka razy miałem rzeżączkę. Do tego ze dwa ataki: jeden gdy wypiłem kodeinę w Nowym Jorku, drugi zaś w Niemczech, gdy załatwiłem się pigułką gwałtu, To chyba wszystko, chyba że przedawkowanie lekarstw na receptę też się liczy.
Lekarz kiwa głową. Potem chrząka, rozluźnia krawat i mówi:
-Mam już tylko jedno pytanie panie Osbourne.
-Proszę pytać.
-Dlaczego pan jeszcze żyje?


Pustak

2015-08-11, 16:38
za ozzy'ego zawsze piwo

ShadowDeathFireNinjaProPL

2015-08-11, 16:39
Amerykański poziom poczucia humoru jest żenujący, wystarczyłoby chyba żeby Ozzy mrugnął a prezenterzy i widownia darliby się jak świnie w parzalniku.

koziol666

2015-08-11, 17:33
Jakbym miał kase i nie musiał wstawać rano do roboty tez bym ćpał ile wlezie , a tak to musze sie ograniczać

Cz...........ka

2015-08-11, 17:40
Można nie lubieć tego typu muzyki i jest to całkowicie zrozumiałe, ale nie znać Johna "Ozziego" Osbourne'a to po prostu strata! Strata wielu godzin niepohamowanego śmiechu! Gośc ma taki życiorys że czytając jego biografię szczałem ze śmiechu prawie co stronę.


Książka "Ja, Ozzy" to jak wielki spis szalonych opowieści z zajebistych imprez. A sam Ozzy? szczery poj***ny brytol który zaczął robić to co lubi w życiu: Chlać, r*chać i śpiewać zajebiste piosenki.


Jedna z najsympatyczniejszych postaci świata muzyki.


A ja jako jego zajadły fan i fan Black Sabbath dziękuje za wrzutę. Z zespołów z młodziaka przetrwał tylko Black Sabbath!

Kowal.

2015-08-11, 17:43
koziol666, obejrzyj sobie god bless ozzy osbourne lub serial the osbournes to moze cos podchwycisz ;-)

The_Grimm

2015-08-11, 18:03
Ludzie, ale wiecie że wrzucający się rąbnął? To nie jakiś amerykański program, tylko Graham Norton Show z Wielkiej Brytanii, gdzie zapraszane są różne gwiazdy, coś jak Kuba Wojewódzki, tylko dużo lepsze.

saves

2015-08-11, 18:34
Najlepszy tekst Ozziego był w programie o nich. Pies srał na dywan i wezwali jakiegoś speca, aby go tego oduczył. Ozzy popatrzył, pokręcił głową i stwierdził:
- Psycholog od psów w moim domu... A myślałem, k***a, że w życiu widziałem już wszystko...

Ezekiell

2015-08-12, 01:34
@ RaceWarNow
co za złamany ku*as wkleja taki długi cytat bez pointy?