18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ożeż ty!

~_Yarko_ • 2021-06-17, 17:09

Się chłop wystraszył :szczerbaty:

dadar123

2021-06-17, 17:42
Się chłop wystraszył jakby teściową zobaczył. Raczej kiepski kierowca

plastic

2021-06-17, 18:05
kiedys pytalem dlaczego kierujacy mototem, w obliczu zderzenia, nie skrecają "mocniej". to juz wiem

Znawca_Cipek

2021-06-17, 18:24
Niebawem będzie tu każda stłuczka. Drogówstic.pl

Erich_Priebe

2021-06-17, 19:37
j***ny motofrajer. Debil robi slalomik między samochodami i się zastanawia dlaczego nagle ktoś chciał zmienić pas. Szkoda, że nie zginął

aaaaaaaaaaaaaa

2021-06-17, 19:48
Dlatego nie jeżdżę motorem. Wolę bardziej wybaczający samochód.

pitteroo

2021-06-17, 20:11
Jeżdżę autem i moto już dobre naście lat, jednak zawsze mnie dziwił kompletny brak wyobraźni takich dzbanów, też mijam nieraz auta w korku ale jadę wolno i z kompletnym brakiem zaufania do innych uczestników i jak widzę gości popie**alających w takich sytuacjach sam mam nadzieję że przypie**olą ostro czym dostarcza mi niezapomniane wrażenia, bezmyślność innych zawsze cieszy gdy ich karma dotyka.

fieryangel

2021-06-17, 20:17
Bardzo słaby motocyklista. Zero wyobraźni, zero doświadczenia, zero wiedzy o technice jazdy i o tym czego nie robić na moto.

Gość z auta też nie jest lepszy.

ArkSa

2021-06-17, 20:46
Erich_Priebe napisał/a:

j***ny motofrajer. Debil robi slalomik między samochodami i się zastanawia dlaczego nagle ktoś chciał zmienić pas. Szkoda, że nie zginął



Zesrał się, spanikował dlatego się wywalił, co nie zmienia faktu, że nawet wyprzedzając jadące pojazdy prawą stroną to jednak jechał swoim pasem. Obaj dzbany, ale dużo większy w samochodzie.

mabrothrax

2021-06-17, 21:48
No cóż, jak się nie ma ABSu i napie**ala w klamke jak w teściową to tak się dzieje.

alucard321

2021-06-17, 22:16
ArQsa napisał/a:

Zesrał się, spanikował dlatego się wywalił, co nie zmienia faktu, że nawet wyprzedzając jadące pojazdy prawą stroną to jednak jechał swoim pasem. Obaj dzbany, ale dużo większy w samochodzie.



Gdzie on jechał swoim pasem? Gość wyprzedza na trzeciego ciąg aut a ty gadasz że jedzie swoim pasem. Jeden pas = jeden pojazd na jego szerokości a zwłaszcza, jeśli tym pojazdem jest samochód osobowy bądź ciężarówka. Chyba że mówisz o lini przerywanej którą jechał to wtedy jesteś dzban nielepszy od niego. Kolejna sprawa: gość z osobówki mógł mieć już kierunek do zmiany pasa włączony nawet I od trzech minut. Jak jadący w ten sposób motocyklista ma taki kierunkowskaz zobaczyć? Jak kierowca osobówki ma zobaczyć motocyklistę który jest idiotą i zapie**ala między autami na trzeciego. Jest prawo mówiące o tym, że w ruchu drogowym masz prawo zakładać, że wszyscy inni uczestnicy ruchu stosują się do zasad i praw bezpiecznej jazdy. Motocyklista cisnący między samochodami na trzeciego po linii przerywanej do takich osób się nie zalicza. Nie chcę stać w korku. Spoko. Niech sobie wyprzedza, ale powoli i z wyobraźnią, której tutaj ewidentnie zabrakło.

warka

2021-06-17, 22:55
Cytat:

Jeden pas = jeden pojazd


Wymysłiłeś to na poczekaniu, czy po głebszym zastanowieniu ?
Cytat:

Kolejna sprawa: gość z osobówki mógł mieć już kierunek do zmiany pasa włączony nawet I od trzech minut.


I od kiedy to włączenie kierunkowskazu, uprawnia do zmiany pasa ruchu ?
" samo włączenie kierunkowskazu nie uprawnia jeszcze do rozpoczęcia wykonywania zmiany pasa ruchu albo skrętu. Stanowi tylko informację, że taki manewr mamy zamiar wykonać. Bardzo często kierowcy, którzy zajechali komuś drogę, spowodowali kolizję, tłumaczą się: przecież ja włączyłem kierunkowskaz! I co z tego? Kierunkowskaz nie upoważnia nas do jazdy na ślepo, bez upewnienia się, czy dany manewr możemy wykonać bezpiecznie."

Czytaj więcej na https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/polski-kierowca/news-wielu-kierowcow-nie-rozumie-do-czego-sluza-kierunkowskazy-a-,nId,4732824#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

lukasqwert

2021-06-18, 03:26
Zwykła motop*zda. Co to tu robi?

Pereze87

2021-06-18, 06:43
Glowa nie odpała .. lipa. :oops: