18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ożenił mu koleżankę

karoru • 2022-09-23, 18:41
Siedlce 23.09.2022 Podobno grupka szczyli zaczepiała ludzi pod galerią handlowa. Bedę miał więcej informacji to edytuję.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2022-09-23, 22:56 ]
sobekkk napisał/a:

"Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie 26-latek został zaatakowany przez trzech młodych mężczyzn. Podczas szarpaniny jednemu z napastników wypadł nóż. 26-latek, obawiając się ataku ostrym narzędziem, podniósł ten nóż i w obronie własnej dźgnął jednego z napastników, a drugiemu poranił dłonie. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala."

zrodlo


Halman

2022-09-23, 18:44
jeśli to nie ukraincy to film można a nawet należy usunąć.. :trollencjusz:

dżonyłojlker

2022-09-23, 19:31
Halman napisał/a:

jeśli to ukraincy to film można a nawet należy usunąć..



poprawiłem ;-) bo wkradł ci się błąd

Syn_Milionera

2022-09-23, 19:38
Siedlice nowym Krakowem? Dwa tygodnie temu tam nożownik dźgnął gościa w Urzędzie Skarbowym.

wojtekpwse

2022-09-23, 20:39
Jeśli faktycznie został zaatakowany to bardzo dobrze zrobił. Piwko za konkretne działanie.

karoru

2022-09-23, 20:51
Aktualizacja,można przypiac. Brawa dla chłopaka za zimna głowę.

SupremeLeader

2022-09-23, 20:55
Ech siedlce, ze dwadzieścia lat temu na giełdzie mieli tam fajnego Ikarusa można było zjeść podłe ale cieple burgery i do tego strzelić kilka lufek zimnej wódeczki spod lady.

pankruk

2022-09-23, 21:10
Czy ja dobrze widzę, że typ wyszedł spokojnie z jakiegoś budynku, trzech szczyli zaczęło sapać i jeden z nich wyłapał kosę?

Molch

2022-09-23, 21:15
Kriuk napisał/a:

Czy ja dobrze widzę, że typ wyszedł spokojnie z jakiegoś budynku, trzech szczyli zaczęło sapać i jeden z nich wyłapał kosę?





To samo widzę :D

niemamskarpet.

2022-09-23, 21:20
1/4 użytkowników sadola to qruska agentura, zastanawiam się czemu admini tego nie wyłapują , nawet jak wyjebiecię przypadkiem nie ruskiego trola to i tak forum będzie nadal zarabiać pierdyliardy

KustoszSliva

2022-09-23, 21:23
Moje kochane miasto takie piękne

Kriuk napisał/a:

Czy ja dobrze widzę, że typ wyszedł spokojnie z jakiegoś budynku, trzech szczyli zaczęło sapać i jeden z nich wyłapał kosę?



dokładnie tak było kumpel dzieciaka co wyciągnął kosę dostał tą kosą

silwerbalk

2022-09-23, 21:25
Kriuk napisał/a:

Czy ja dobrze widzę, że typ wyszedł spokojnie z jakiegoś budynku, trzech szczyli zaczęło sapać i jeden z nich wyłapał kosę?


Tak to ch*j z nimi k***a w 3 skakali a jak widać trafili na kosiarza ..... Pomyślą teraz dwa razy zanim kogoś znowu będą chcieli Banglać
8-)

pankruk

2022-09-23, 21:28
KustoszSliva napisał/a:

Moje kochane miasto takie piękne
dokładnie tak było kumpel dzieciaka co wyciągnął kosę dostał tą kosą



To daj nam tu znać kolego czy ten raniony przeżył bo te dźgnięcia wyglądały poważnie

silwerbalk napisał/a:

Tak to ch*j z nimi k***a w 3 skakali a jak widać trafili na kosiarza ..... Pomyślą teraz dwa razy zanim kogoś znowu będą chcieli Banglać



tam wystarczyło podejść, wyj***ć prostego na p*zde i wszyscy by usiedli

sobekkk

2022-09-23, 21:43
"Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie 26-latek został zaatakowany przez trzech młodych mężczyzn. Podczas szarpaniny jednemu z napastników wypadł nóż. 26-latek, obawiając się ataku ostrym narzędziem, podniósł ten nóż i w obronie własnej dźgnął jednego z napastników, a drugiemu poranił dłonie. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala."

zrodlo