18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Ożenek

kataklysm • 2016-05-27, 13:27
Mlody żyd pojechał na wakacje do Nowego Jorku. Po paru tygodniach dzwoni do swojej mamy:
-mam świetne wieści matko! Poznałem piękną kobietę i niedługo się żenię!
-Oy vey! Mam nadzieje synu, że jest żydówką, jak sie nazywa?
-Goldberg mamo
-Ooo, toż to wspaniałe nazwisko, a jak jej na imię?
-Whoopi !

bli3

2016-05-27, 13:41
Whoopi ma tyle hajsu że nie jeden pejsaty
by jej lizał czekoladowe oko gdyby tylko pstryknęła palcami...

nerusss

2016-05-27, 13:45
Ok czyli chodzi o tą murzynkę z zakonnica w przebraniu. Tylko co w tym śmiesznego. :(

bloodwar

2016-05-27, 20:03
@nerusss - bo Goldberg to typowo żydowskie nazwisko i wielu Goldbergów jest nieźle ustawionych (bodjaże jeden z szefów Banku Światowego pochodził z tej rodziny)

Annaroth

2016-05-27, 20:11
@bloodwar
Zapomniałeś dodać, że jest czarna, a to jest zabawna część.

antek025

2016-05-27, 20:22
O k***a! No tylko brakuje dopisku, żeś sam to k***a przed chwilą przy sraniu wymyślił...

Cyrk

2016-05-27, 20:22
@up Whoopi Goldberg to Caryn Elaine Johnson. Wybrała sobie Goldberg na pseudonim artystyczny, żeby żydki ją na castingi zaczęły zapraszać...

Nizaryta1

2016-05-27, 20:52
Jak już wtrącasz hebrajski w zdanie to żyd powiedziałby nie matko tylko "o Ima, Ima...".

kataklysm

2016-05-27, 21:08
Taki oto dowcip uslyszalem, nie myslac za wiele podzielilem sie nim tutaj, a moglem sprawdzic prawdziwe nazwisko Whoopi oraz czy hebrajski zwrot jest odpowiedni. Wyszedlem na gapcia :D Przynajmniej wiadomo, ze to nie tworczosc szaletowa :) Pzdr

mazin

2016-05-27, 21:29
Ale to prawda, że Whoopi Goldberg.




Rotschild też łupi ;-)

Nizaryta1

2016-05-28, 18:08
Ale co to za różnica jak się nazywa? po pierwsze Goldberg co prawda owszem jest powszechnie używanym nazwiskiem przez żydów ale raz jest to nazwisko Niemieckie, żydowskie nazwiska to na przykład Bar- Zohar, Iszabi itp. Druga sprawa jak mawia stare żydowskie przysłowie "mądry żyd to zakonspirowany żyd", żydzi nie przykładają wagi do nazwisk bo co trzecie pokolenie zmieniają nazwiska często też imiona więc równie dobrze mogłaby się nazywać Magda Kołakowska albo Zuzanna Smith i dalej mogłaby być żydówką, oczywiście żydzi mają podane prawdziwe nazwiska w rejestrze MOSADU i w swojej dokumentacji ale zawsze mają nazwiska podwójnie ukryte, czyli Janusz Korwin- Mikke= Ozjasz Goldberg= Mosze Bar- Zohar.

Żydzi nie przykładają wagi do nazwisk, przykładają wagę tylko do genetyki, krwi etc.