18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Owieczki

~Angel • 2020-11-23, 13:38
Stado owiec zostało zaatakowane przez dzikie psy. Owieczki stoją i czekają cierpliwie na selekcję i uśpienie przez lekarza weterynarii.


Halman

2020-11-23, 13:41
nie znam sie to sie wypowiem.. a to nie jest tak że psy (tym bardziej dzikie, zdziczałe) najpierw nie zagryzają za gardło? Jak dla mnie to chupacabra... :szydera:

dżonyłojlker

2020-11-23, 13:54
Angel napisał/a:

zostało zaatakowane przez dzikie psy



A tak się wszyscy naśmiewali z wiejskiego truciciela psów, a okazuje się, że dobrze robił ganiając z widłami po polach zdziczałe psy :szydera:

Halman

2020-11-23, 13:55
Gmork napisał/a:

dobrze robił ganiając z widłami po polach zdziczałe psy


czyli Poligon6 antycypował... :amused:

pazzuzu

2020-11-23, 14:10
mi sie wydaje, ze one po jakims wypadku drogowym a nie przez psy pogryzione

dżonyłojlker

2020-11-23, 14:17
pazzuzu napisał/a:

mi sie wydaje, ze one po jakims wypadku drogowym a nie przez psy pogryzione



Ja pie**olę, co za mózg :facepalm3:

ProVVe

2020-11-23, 14:28
pazzuzu napisał/a:

mi sie wydaje, ze one po jakims wypadku drogowym a nie przez psy pogryzione



A ten czarny ch*j kierował :amused:

A poważnie to raczej psy... Wszystkie psowate czy likaony i hieny atakują miejsca "otwarte" i te gdzie powoduję duże krwawienie jak genitalia, brzuch czy pysk bo łatwo złapać i przytrzymać. Każdy powie Ci, że śmierć od psiaków jest najgorsza bo rozrywają cię żywcem na strzępy i maja w nosie czy Cię boli. Koty natomiast duszą i skacząc do gardła poza jaguarem, który miażdży czaszki. Oczywiście jeśli ofiara jest dużo mniejsza nie duszą tylko same obrażenia szczęk robią swoje

Ca...........on

2020-11-23, 14:35
Halman napisał/a:

nie znam sie to sie wypowiem.. a to nie jest tak że psy (tym bardziej dzikie, zdziczałe) najpierw nie zagryzają za gardło? Jak dla mnie to chupacabra... :szydera:



Owce bronią się, tworząc zwarty krąg, z którego wystają tylko zwieszone ku ziemi głowy, żeby taki wilk albo tygrys mógł sobie co najwyżej zęby połamać albo pociumkać pełną gówna i pasożytów wełnę. W naturze były to głowy z rogami, instynkt jeszcze się nie dostosował, no i tak nastawiają łbów do ogryzania...

BigBertha

2020-11-23, 15:48
Aż dziwne, że każda owieczka ma odgryziony tylko pysk, a reszta ciała jest nienaruszona. Wyrafinowane sk***ysyny z tych "piesków"...

agent_kosa

2020-11-23, 15:53
Szkoda tych zwierzaków o ile to prawda....

Pandemio-psychoza

2020-11-23, 16:11
luxpiotr napisał/a:

ale jak?



Zębami.
Nie ma za co.
:-)

mar077

2020-11-23, 17:18
To nie psy. To nie sa rany szarpane. Psy atakuja stadnie.
Swoja droga dobry pies to martwy pies