18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwieranie wina nożem do masła.

TBolt • 2020-11-01, 00:47
Zdolny koleszka próbował otworzyć wino musujące nożem do masła


andrzejrobert75

2020-11-01, 16:13
zwierzak30 napisał/a:

@
Mam takiego zdolnego kolegę jak ten wyżej.
Jego brat kręci beke,bo miał kiedyś dwie stalowe kulki,dostał od ojca do zabawy.
Jedną zgubił a drugą popsuł.



Tę co zgubil domyslam się gdzie.

baronturbina

2020-11-01, 16:49
Guwnojat napisał/a:

Ktoś tu za dużo z kumplami przebywa, co?


Jasne. ku*aszenie wyssałem z mleka teojego .. No :-)

Justynka99

2020-11-01, 17:34
Przecież wino musujące otwiera się samo. Wystarczy zdjąć ten metal zabezpieczający, a korek wyskoczy sam. Czasem ewentualnie lekko go pchnąć. Zgaduję więc, że ten kolega to narodowiec, albo jakieś inne prawicowe gówno.

Prof._Kot_Budd

2020-11-01, 19:01
Justynka99 napisał/a:

Przecież wino musujące otwiera się samo. Wystarczy zdjąć ten metal zabezpieczający, a korek wyskoczy sam. Czasem ewentualnie lekko go pchnąć. Zgaduję więc, że ten kolega to narodowiec, albo jakieś inne prawicowe gówno.



Napiszę grzecznie:
Oddal się do pomieszczenia służącego przygotowywaniu posiłków, gdyż wypowiedzi Twoje nie wnoszą nic istotnego do meritum sprawy, nie mają również zabarwienia humorystycznego, co jest znamienne dla płci, którą masz godność reprezentować.

abuk

2020-11-01, 20:45
Justynka99 napisał/a:

Przecież wino musujące otwiera się samo. Wystarczy zdjąć ten metal zabezpieczający, a korek wyskoczy sam. Czasem ewentualnie lekko go pchnąć. Zgaduję więc, że ten kolega to narodowiec, albo jakieś inne prawicowe gówno.






celebryta

2020-11-01, 21:14
Otwierania nożem masła do wina

marcino_zly

2020-11-01, 23:47
zwierzak30 napisał/a:

@
Mam takiego zdolnego kolegę jak ten wyżej.
Jego brat kręci beke,bo miał kiedyś dwie stalowe kulki,dostał od ojca do zabawy.
Jedną zgubił a drugą popsuł.



Akurat to stary dowcip.