18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwieranie jelenia

TomozTM87 • 2017-02-06, 22:53
Jakby wam ktoś podpadł, to znalazłem doskonałe narzędzie do otworzenia takiego jelenia.
Cieszyć się i podziwiać. Było na jutubie bez 18+ więc i na harda za słabe.
A do wege-posrańcow - moje jedzenie sra na wasze jedzenie.

Loaloa

2017-02-06, 23:15
Czekam, aż chłopaki z IS będą ten sprzęt na niewiernych testować.

_B...........r_

2017-02-06, 23:21
h*jowo bo zaczyna od dupy strony

manson__

2017-02-07, 00:09
TomozTM87 napisał/a:

Było na jutubie bez 18+ więc i na harda za słabe.


Dlaczego miałoby to być w kategorii "18+"? Przecież jest to jeden z etapów typowej produkcji normalnej żywności, że się tak wyrażę.
Chociaż.. W dobie fast food'ów oraz ludzi 'myślących', że mięso pochodzi z supermarketu może być to wytłumaczalnym.

TytanowyRosomak

2017-02-07, 04:20
Piękne, raz dwa i mostek ogarnięty. Najszybsza droga do serca :)

hennesi

2017-02-07, 06:29
Loaloa napisał/a:

Czekam, aż chłopaki z IS będą ten sprzęt na niewiernych testować.


Kawa i siadam do rozliczenia PITu. Podaj KRS fundacji, która wspiera twoje leczenie to odliczę ten 1% by ci pomóc chory deklu.

C.Z.E.S.I.E.K

2017-02-07, 08:04
Ostatnio trafiłem na to cacko w cenie 40$. Fajna sprawa, gdy oprawiasz zwierzaka raz na tydzień. Do użycia parę razy w roku w zupełności wystarczy solidny nóż.

Sz...........an

2017-02-07, 13:05
manson__ napisał/a:


Dlaczego miałoby to być w kategorii "18+"? Przecież jest to jeden z etapów typowej produkcji normalnej żywności, że się tak wyrażę.
Chociaż.. W dobie fast food'ów oraz ludzi 'myślących', że mięso pochodzi z supermarketu może być to wytłumaczalnym.



Bo świat schodzi na psy. Kiedyś w tv w dzienniku wielką aferę zrobili, że myśliwi pozabierali swoje kilkunastoletnie dzieci na imprezę myśliwską i polowanie gdzie po skończonym polowaniu na lisy te lisy sobie leżały ot tak poukładane na trawie i halo, że dzieci demoralizują takim widokiem i niszczą im psychikę i wychowują na psychopatów i morderców...

Jakoś od zarania dziejów ojcowie zawsze uczyli swoje dzieci polowania od małego i ci ludzie wyrastali na normalne osoby. Popatrzcie ile psychopatów wyrasta współcześnie i są to osoby które nigdy na polowaniu nie były a nawet polowania nie widzieli na oczy.

tomgru

2017-02-07, 13:32
"moje jedzenie sra na wasze jedzenie." piwo w ciemno za ten tekst :D

MegaAerox

2017-02-07, 14:12
ja to robię siekierką ale co kto woli.....

Lares86

2017-02-07, 14:51
Lektor ma głos, jak by mówił o produkcji bomby atomowej i o testach na poligonie w latach 60-.

Biniu90

2017-02-07, 17:43
k***a ale bym taką dziczyznę oj***ł, przysmażoną z cebulką.

* świeżyznę :D Krew mi z mózgu do żołądka odpłynęła :D

elm0

2017-02-07, 18:56
Byłem ostatnio z dziadkiem mojej dziewczyny na pierwszym polowaniu w życiu.
Akurat los chciał, że udało się strzelić ładniutkiego byka.
Patroszenie takiego zwierza we dwóch w środku lasu w środku nocy z pomocą latareczki i małego noża to jest niesamowite przeżycie.
Adrenalina, emocje, krew po łokcie.
Tachanie truchła kilkadziesiąt metrów do samochodu z przystankami co 3 metry bo plecy nak***iają a nogi odmawiają posłuszeństwa. To trzeba przeżyć.

Dudzio

2017-02-07, 19:08
czy tylko ja czuje niedosyt?

Ma...........ke

2017-02-07, 21:09
Nigdy nie byłem na polowaniu ciekawe czy narządy wyjmowane są na miejscu czy dopiero gdzieś w "rzeźni"