18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Otwarte Klatki", czym na prawdę są?

dziobak90 • 2017-06-08, 08:09
Witam

Przeglądając internety natknąłem się na materiał Rafała Otoki-Frąckiewicza o zakłamaniu organizacji "Otwarte Klatki" Oczywiście jak można się było od początku domyśleć, że w cale nie chodzi o dobro biednych lisków i norek, ale o gruby hajs. Szczegóły załączam w filmiku.



Po prostu :idzwch*j:

Zostawiam to tutaj, żeby nagłośnić to jawne sk***ysyństwo.

SQRW3L_ponury

2017-06-08, 08:28
Fakt czy zarabia na tym procederze Janusz z utylizacji czy Seba z fermy średnio kogokolwiek interesi a podnieca jedynie bezrefleksyjnych sensatów...

Jezeli natomiast twórca tego filiku i ty uwazacie że lepiej bedzie zajebywać tysiące zwierzaków (dla kaprycha zblazowanych kutafonów) dajac przy tym zarobić Sebie - niż nie zajebywać tysiecy zwierzaków dając przy tym zarobić Januszowi - to chyba każdy normalny wybierze Janusza...

dziobak90

2017-06-08, 08:34
up

Tępy jakiś jesteś? Czy napisałem gdzieś, że chcę by zabijano zwierzęta na futra? Chodzi o fakt, że organizacja która rzekomo walczy z ubojem tak naprawdę ma głęboko w dupie los tych istot. Jestem absolutnie przeciwny zabijaniu dla futer, a udostępniając materiał chciałem pokazać zakłamanie tych "prawych". Więc skończ pie**olić i zacznij pojmować świat szerzej niż tylko z poziomu swojego niedoj***nego ego. Nie pozdrawiam.

mygyry

2017-06-08, 09:53
@up Widać że sadyści, chcą skóry na żywca pozyskiwać :krejzi:

ozarimielin

2017-06-08, 10:31
wrzucilem tej szmacie na fb linki pod postami i juz mnie zablokowali... wiem, ze to nic nie zmieni, ale wk***iam sie jak jakas tępa sucz mysli, ze jest cwana i nie poniesie konsekwencji

SpeedyG

2017-06-08, 10:34
Nic nowego nie odkryliście. Od zawsze pośród grup niedorozwiniętych umysłowo znajdują się ludzie, którzy pod pretekstem walki z czymś zarabiają kupę kasy wykorzystując głupotę członków danej grupy. Jest tak z greenpeace, obrońcami praw zwierząt, feministkami, grupami homo, itp. Ile razy było tak, że debile przywiązywali się do drzew łańcuchami, żeby zablokować jakąs inwestycję, budowę.

~Velture

2017-06-08, 10:41
O k***a mać. Ja pie**olę.
Jestem w takim szoku!
Ekoterroryści wcale nie chcę dobra dla zwierząt/przyrody?
Niemożliwe!
Tu chodzi o pieniądze? NIEMOŻLIWE!

dzabel

2017-06-08, 10:53
Fermy to czyste sk***ysyństwo. Robienie ludzi w ch*ja pod pretekstem czynienia dobra też, a "naprawdę" piszemy razem ty tępy ch*ju.

Adolf

2017-06-08, 11:05
SQRW3L_ponury napisał/a:

Fakt czy zarabia na tym procederze Janusz z utylizacji czy Seba z fermy średnio kogokolwiek interesi a podnieca jedynie bezrefleksyjnych sensatów...

Jezeli natomiast twórca tego filiku i ty uwazacie że lepiej bedzie zajebywać tysiące zwierzaków (dla kaprycha zblazowanych kutafonów) dajac przy tym zarobić Sebie - niż nie zajebywać tysiecy zwierzaków dając przy tym zarobić Januszowi - to chyba każdy normalny wybierze Janusza...



Powiązania z biznesem utylizacyjnym to jedno, a lobbying niemieckich i duńskich hodowców zwierząt futerkowych to drugie. Nie wiem czy wiesz ale Niemcy i Duńczycy masowo przenoszą swoje hodowle na Ukraine, gdzie nie ma durnych zakazów ani pseudoekologów, a koszty pracy są śmiesznie niskie. Biedne zwierzątka nad których losem tak ubolewasz będą ginęły nadal, żyjąc w jeszcze gorszych niż dotychczas warunkach, za to Polska straci ~2 mld zł z budżetu i około 50 tysięcy miejsc pracy, nie wspominając o zyskach hodowców którzy surowiec sprzedają głównie za granicę a pieniądze pompują w naszą gospodarkę. Stawka jest wysoka. Ukraińcy na pewno się ucieszą z tych miejsc pracy, a zyski przejmą zachodni hodowcy.

Chcecie żeby zwierząt nie zabijano? Walczcie z popytem na futra, a nie z hodowcami. Spadający popyt nie spowoduje katastrofy gospodarczej - zakaz hodowli za to, już tak. Ilu hodowców bydła mięsnego, ubojni, pośredników dostało w dupe przez zakaz uboju rytualnego, którego nie zniosły inne lobbujące za zakazem państwa zachodnie przejmując naszą część rynku? I niczego to tych durni nie nauczyło i za rok czy dwa w prawackich mediach odkryją, że ktos z zachodu pzejął rynek w kolejnej branży, w której Polska była mocna.

RedIsGood

2017-06-08, 12:51
No rzeczywiście skandaliczny materiał :mrgreen:

Uratują zwierzaczki a przy okazji ktoś inny przejmie resztki padliny z ubojni. No skandal k***a. Dzwonię na milicję.

booore

2017-06-08, 13:58
Ciekawe czy w Danii działa podobna organizacja i czy naciska na zamknięcie ferm. Ktoś coś wie?

SQRW3L_ponury

2017-06-08, 14:07
dziobak90 napisał/a:

up

Tępy jakiś jesteś? Czy napisałem gdzieś, że chcę by zabijano zwierzęta na futra? Chodzi o fakt, że organizacja która rzekomo walczy z ubojem tak naprawdę ma głęboko w dupie los tych istot. Jestem absolutnie przeciwny zabijaniu dla futer, a udostępniając materiał chciałem pokazać zakłamanie tych "prawych". Więc skończ pie**olić i zacznij pojmować świat szerzej niż tylko z poziomu swojego niedoj***nego ego. Nie pozdrawiam.



Na podstawie czego wysnułeś swe przedebilne wnioski ? Bo autor podsunął ci taką tezę a ty łyknąłeś ją bez refleksji jak geisza pałe ? Gdzie w tym materiale jest pokazane że: "organizacja która rzekomo walczy z ubojem tak naprawdę ma głęboko w dupie los tych istot" - skoro to powycianane z kontekstu minutowej długości teksty JEDNEJ laski ? Nawet ci nie zaświtało pod tępą glacą że co najmniej równie prawdopodobne jest że kolo produkujący ten filimik robi to na zlecenie lobby futrzarskiego (za konkretny hajs) i jeszcze pie**olisz coś o niedoj***nym ego...
:idzwch*j:

Machol

2017-06-08, 14:43
Fermy działają przynajmniej jawnie.
j***ć kombinatorów i oszustów.

dziobak90

2017-06-08, 17:07
@sk***ol

Ech...


Klusekcs

2017-06-08, 17:17
@Taktyczny_Adolf Wolę by Polska straciła te 2 mld na zabijaniu zwierząt niż byśmy byli odpowiedzialni za to. Ludzie już na prawdę tracą jakąkolwiek empatię byle by hajs był - poza tym i tak politycy nas r*chają na hajs, więc dopóki to się nie zmieni to im mniej będą mieli do brania tym lepiej.
Co do uboju rytualnego to wolałbyś zginąć od strzału w głowę, który kończy życie w ułamku sekundy czy wykrwawiać się w bólu przez kilka minut? Jeżeli trzeba zabijać to róbmy to bezboleśnie i tylko gdy jest potrzeba.