18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Otwarcie galerii handlowej w Mielcu...

Kargon • 2016-11-16, 17:08
tak wygląda otwarcie galerii na prowincji :lodowka:

pioro1000

2016-11-16, 17:12
Co za bydło.
Ludzie to debile. Wszyscy szybko do drzwi, a teraz tam muszą dłużej odstać zanim drzwi obrotowe wszystkich zgarną do środka.


:ja_pie**ole:

flejtuch

2016-11-16, 17:14
to dlatego wczoraj tak pusto w Mielcu było...

lakeroll

2016-11-16, 17:18
@pioro1000, jeszcze się zatną 10 razy :-D :-D

czubass

2016-11-16, 17:25
Pewnie rozdają kalendarzyki do portfela za darmo. j***ne podludzie.

Daedra

2016-11-16, 17:36
Szanowni forumowicze,

Na pierwszy rzut oka macie racje i częściowo się z Wami zgadzam - banda sp***olonych, chciwych i łapczywych patusów.
Z drugiej jednak strony, występowanie takich zjawisk świadczy o marnych zarobkach, wysokich kosztach utrzymania i generalnie biedzie. Ludzie na tratwach wpie**alali siebie nawzajem, bo nie mieli innej możliwości - też patologia?

Życie w "cywilizowanym" kraju również jest walką o przetrwanie, bo jak nie zarobisz kasy to wylądujesz na bruku.
Ludzie nie będący w sytuacji podbramkowej nie zachowują się tak, jak ci z filmu.

Dyskusję uważam za otwartą.

Pozdrawiam,
Daedra

mygyry

2016-11-16, 17:47
Daedra napisał/a:

występowanie takich zjawisk świadczy o marnych zarobkach, wysokich kosztach utrzymania i generalnie biedzie


Uważasz, że wejście do nowej galerii w dniu jej otwarcia i dostanie ewentualnie jakiegoś gównianego gratisu podniesie ich standard życiowy i wyciągnie ich z biedy? To jest zwykła głupota, naiwność i chciwość

Kargon

2016-11-16, 17:57
Daedra napisał/a:


Z drugiej jednak strony, występowanie takich zjawisk świadczy o marnych zarobkach, wysokich kosztach utrzymania i generalnie biedzie.


W stanach biedy nie ma a na black friday ludzie się zabijają. Bydło to bydło, cebula to cebula nie ma nic wspólnego z biedą

SirMajkel

2016-11-16, 18:46
o patrzcie wyborcy PIS się zjechali. Mają 500+ to można poszaleć na promocjach.

~Velture

2016-11-16, 19:28
Mnie to bawi jak jeszcze pie**olą ile to oszczędzili bo w promocji było za 150zł a na co dzień 200 kosztuje i oszczędzili 50zł.
Nie oszczędzili 50zł tylko wydali 150 na szajs którego nawet nie chcieli a sklep i tak swoje zarobił pomimo, że niektórzy myślą, że sklepy tracą hajs na tych obniżkach.


Snich

2016-11-16, 19:51
chciałem dodać ten filmik :)

Toughguy

2016-11-16, 20:36
A w Polsce? w Polsce jak w lesie! Testoviron miał pełną rację.

siwybis

2016-11-16, 20:37
Niby białe a jednak murzyn...

AN...........or

2016-11-16, 20:43
To nie jest tak ja piszecie, wszędzie tak jest. Byłem raz na takiej akcji, i nie chodzi o to że jesteś wieśniakiem którego nie stać na coś i biegniesz jak wariat by coś taniej kupić bo na chleb nie będziesz miał, tylko to jest super zabawa, przepychać się z tym tłumem, wyrywać sobie rzeczy. Fajnie jest zaj***ć komuś z łokcia, niby niechcący, albo nawyzywać się z kimś. Można też coś podpie**olić w sklepie, bo oni nie są w stanie tego kontrolować - ochrona nie może ogarnąć takiej masy, takiego tłumu... mi udało się nawyzywać jednemu od k***, poprzepychać, i podj***ć dwie drobne rzeczy, gorąco polecam.