18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszukista!

~Velture • 2017-09-04, 15:45
Jak mnie wk***ia kiedy gram gdzieś na serwie i przychodzi j***ny haker i psuje wszystkim zabawę ze swoimi cheatami!


TB303

2017-09-04, 15:48
Co za menda pieprzona. Myśli, że jak jest inwalidą i ma wózek, to może nim jeździć kiedy tylko ma na to ochotę? Co za ch*j... gdyby miał honor to by wstał i biegł jak inni - sprawni fizycznie :krejzi:

do...........ka

2017-09-04, 16:21
Za to powinny być paragrafy.

nowynick

2017-09-04, 16:56
a tam na ostatniej olimpiadzie podium dla 400m kobiet zajely trzy transy wiec czemu nie na wozku? zapie**olmy sport w imie poprawnosci i lezmy jak foki ogladajac poprawne tv. poprawnosc uber alles!!!

waldemaro

2017-09-04, 21:19
Przypomniał mi się "dwunastoletni" "Szwed", który jakieś zawody w bieganiu wygrał.


MadDave

2017-09-05, 09:38
I co to ma nauczyć te dzieciaki? Weź teraz wytłumacz że wszyscy uj***li bo Wojtek ma elektryczny wózek no i szybciej dojedzie bez większych problemów. Już mało rozgarnięte dziecko wie że to trochę nie fair.
No ale takie czasy- faworyzowanie kalek, upośledzonych i opalonych stało się modne i postępowe.
Traktując ich ponad, to zdrowe dzieciaki wychodzą teraz na ułomne.

~Velture

2017-09-05, 10:18
MadDave napisał/a:

I co to ma nauczyć te dzieciaki? Weź teraz wytłumacz że wszyscy uj***li bo Wojtek ma elektryczny wózek no i szybciej dojedzie bez większych problemów. Już mało rozgarnięte dziecko wie że to trochę nie fair.
No ale takie czasy- faworyzowanie kalek, upośledzonych i opalonych stało się modne i postępowe.
Traktując ich ponad, to zdrowe dzieciaki wychodzą teraz na ułomne.


Ja bym chciał zobaczyć wyścig kalek na wózkach elektrycznych. Taki full profesjonalny z logami sponsorów, pucharami, nagrodami itp. :amused: