18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Oszukać przeznaczenie

~_Yarko_ • 2021-02-02, 17:06
Wersja indyjska.


Er...........en

2021-02-02, 17:14
Nie czaisz kontekstu oszukać przeznaczenie łbie. Przecież oberwał...

mesjans

2021-02-02, 17:15
Dobra o co tu chodzi, obejrzałem trzy razy, kto tu oszukał przeznaczenie? Młody miał zginąć przez morderczy ciągnik a zabiło go gówno z dachu czy jak?

Er...........en

2021-02-02, 17:27
mesjans napisał/a:

Dobra o co tu chodzi, obejrzałem trzy razy, kto tu oszukał przeznaczenie? Młody miał zginąć przez morderczy ciągnik a zabiło go gówno z dachu czy jak?



To wydarzenie jest tak jakby przeznaczeniem tego człowieka by tak zginąć, to zdarzenie które spowodowało jego śmierć przez co nie żyje (o ile zginął) jest tak mało prawdopodobna że można stwierdzić że to było jego przeznaczenie. Oszukałby przeznaczenie, gdyby to coś spadło obok niego. Gdyby niewiele brakowało aby zginął wtedy można powiedzieć że oszukał przeznaczenie. A autor to łeb. :psycho:

~_Yarko_

2021-02-02, 17:30
@up :roll:
Pozostała trójka, która mogła się znaleźć w tym samym miejscu.

0700zglossie

2021-02-02, 17:50
_Yarko_ napisał/a:

@up
Pozostała trójka, która mogła się znaleźć w tym samym miejscu.



Skończ :ja_pie**ole:

mesjans

2021-02-02, 18:10
Eren napisał/a:

To wydarzenie jest tak jakby przeznaczeniem tego człowieka by tak zginąć, to zdarzenie które spowodowało jego śmierć przez co nie żyje (o ile zginął) jest tak mało prawdopodobna że można stwierdzić że to było jego przeznaczenie. Oszukałby przeznaczenie, gdyby to coś spadło obok niego. Gdyby niewiele brakowało aby zginął wtedy można powiedzieć że oszukał przeznaczenie. A autor to łeb.



Moje pytanie to sarkazm, wiem że autor to łeb i jeszcze potwierdził to komentarzem.

plastic

2021-02-02, 18:15
ha ha ha, ty łbie, nie oszukasz nas!

Budrys2000

2021-02-02, 18:54
Też kiedyś oszukałem przeznaczenie. Nie ohajtałem się z Eweliną ;-)

Oponka

2021-02-02, 19:05
tak podskakiwał, że aż chciałoby się zanucić "hej ho, hej ho, do piachu by się szło"

TRQPL

2021-02-02, 20:38
Budrys2000 napisał/a:

Też kiedyś oszukałem przeznaczenie. Nie ohajtałem się z Eweliną



Ewelinie nie udało się oszukać przeznaczenia.


misialek

2021-02-02, 21:52
Ktos gowno przez balkon wyrzucił czy o co chodzi??

borelli

2021-02-02, 23:49
Przestałem tu pisać komentarze, bo admin jest j***nym gównem, który kasuje komentarze bez powodu, daje warny za rzekome reklamowanie innych serwisów, nie daje warnów za jawne reklamowanie, a do tego jest zwykłym śmieciem, no ale ten film jest tak zacny, że aż muszę się pochwalić, że rozważam danie piwa.

ra...........91

2021-02-03, 01:05
borelli napisał/a:

Przestałem tu pisać komentarze, bo admin jest j***nym gównem, który kasuje komentarze bez powodu, daje warny za rzekome reklamowanie innych serwisów, nie daje warnów za jawne reklamowanie, a do tego jest zwykłym śmieciem, no ale ten film jest tak zacny, że aż muszę się pochwalić, że rozważam danie piwa.



Lubisz życie na krawędzi, podziwiam

SpookyYuuki

2021-02-03, 01:58
Eren napisał/a:

Nie czaisz kontekstu oszukać przeznaczenie łbie. Przecież oberwał...



Może wcześniej uniknął śmierci i teraz śmierć przyszła po niego.