18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oszukać przeznaczenie

m3l0n • 2015-05-17, 19:05
Edycja ukraińska.


Black-Sheep

2015-05-17, 19:48
Nie ukraińska, tylko noworosyjska. ;)

Asuritt

2015-05-17, 23:33
mam nadzieje że ukraina dostanie po dupie ... za te wszystkie Polskie dzieci które patroszyli , nabijali na płoty , łamali na żywca kończyny , rozcinali kobiety wszystkim co wpadło im w ręce .... itd... Walić ukraine niemców i żydów .... gdyby nie rosją + dostawy sprzętu od innych krajów polacy zostali by wytępieni .... nie jestem za rosją ale wole jak jest niż znowu patrzeć na mordowanie dzieci i kobiet

m3l0n

2015-05-17, 23:49
Asuritt napisał/a:

mam nadzieje że ukraina dostanie po dupie ... za te wszystkie Polskie dzieci które patroszyli , nabijali na płoty , łamali na żywca kończyny , rozcinali kobiety wszystkim co wpadło im w ręce .... itd... Walić ukraine niemców i żydów .... gdyby nie rosją + dostawy sprzętu od innych krajów polacy zostali by wytępieni .... nie jestem za rosją ale wole jak jest niż znowu patrzeć na mordowanie dzieci i kobiet



Jeden nie lubi Ukraińców, drugi Ruskich. Tak naprawdę oba te narody są siebie warte i oba urządzały sobie zawody w tępieniu Polaków . Lepiej strzelać do jednych i drugich a potem pytać z pod jakiej są flagi. Dla każdego coś miłego. Konflikt w Donbasie przyjemnie się ogląda bo nie ma tego pie**olonego allachowania to raz, a dwa to to że wschodnia swołocz zaczęła się nawzajem zwalczać. Dla nas to win-win sytuacja i tak.

kaelem

2015-05-18, 00:42
pocztówka z moskwy

zincum

2015-05-18, 00:42
Jak ja lubię takie wywody spoconych gimbusów. A wiesz skąd się wzięła nazwa Ukraina? I tylko Ukrainiec może napie**alać z PPK do siły żywej. Nie pie**ol, bo za jakiś czas Polska przyjmie kilka tysięcy tej swołoczy. I wtedy będziesz sobie pluł w gardło. A jeśli się mylę, możesz napluć w mi prosto w ryj. Nie wiem jak to się skończy ale możesz spróbować.

m3l0n

2015-05-18, 00:52
Można strzelać z PPK do siły żywej jak najbardziej. Używa się wtedy innych głowic.

xDawid97

2015-05-18, 00:58
U mnie co tydzień pod biedronkę podjeżdża transit na ukraińskich blachach, a w środku 4 ukraińców. Kupują 3 pełne koszyki, spalą fajki, pogęgają po swoim języku i sp***alają. Ostatnio liczba samochodów na ukraińskich blachach powiększa się, ale ostatnio jest ich coraz mniej, ylko ten jeden systematycznie podjeżdza.
Dodam, że mieszkam ponad 170 km od granicy..

MowilaZeMa18xxx

2015-05-18, 01:06
widzę, że te ukraińcy to takie same pojebańce jak szmatogłowi. tylko napie**alanka im w głowie, niech giną ch*je

honecker

2015-05-18, 01:09
I znowu to samo biadolenie (nie ukrywam całkiem słuszne) o polskich dzieciach zabitych przez UPA.
A co z 10 x większa ilością dzieciaków pomordowanych przez ruskich, jak zwykle zapomniane. Moja prababcia pozostawiła dwie małe siostrzyczki i ojca gdzieś w Kazachstanie, patrzyła na kilkutygodniową agonie z głodu i mrozu.

Wiec ch*j wam w dupę jak chcecie być sprawiedliwi to jechać po obu stronach jednakowo, chociaż zaczynać od kacapów bo oni maja wielokrotność ofiar ukraińców.

zincum

2015-05-18, 02:06
m3l0n napisał/a:

Można strzelać z PPK do siły żywej jak najbardziej. Używa się wtedy innych głowic.



Z PPK się nie strzela. Może od tego zacznijmy jak już chcesz robić za guru w tym temacie. Nie używa się głowic, bo głowic się nie zamienia. Musisz mieć cały, odłamkowo-burzący. Sam to ty se możesz nos wsadzić i powąchać. PPK ma napęd jaki?

Nie wiem kto kiedy ciebie uczył czego. Ale to ma sens tylko wtedy, kiedy siła żywa siedzi w jakimś budynku. A tu nie siedzi, kolejny przykład na sp***olenie umysłowe banderowców. Jebło? No i co z tego.

honecker napisał/a:

I znowu to samo biadolenie (nie ukrywam całkiem słuszne) o polskich dzieciach zabitych przez UPA.
A co z 10 x większa ilością dzieciaków pomordowanych przez ruskich, jak zwykle zapomniane. Moja prababcia pozostawiła dwie małe siostrzyczki i ojca gdzieś w Kazachstanie, patrzyła na kilkutygodniową agonie z głodu i mrozu.

Wiec ch*j wam w dupę jak chcecie być sprawiedliwi to jechać po obu stronach jednakowo, chociaż zaczynać od kacapów bo oni maja wielokrotność ofiar ukraińców.



Ale babcia miała co żreć? Dziwne.

Xx...........oJ

2015-05-18, 02:51
Najlepiej to jakby wybijali się jak najdłużej, a ostatecznie wygrała Ukraina. Bufor zawsze się przydaje. Jedyne czego szkoda, to cywili którzy chcą sobie tylko w spokoju żyć.

zincum

2015-05-18, 04:35
Taki bufor to ty sobie weź do domu i z nim mieszkaj. Ludzie, czym wy żyjecie, jaki to bufor? Jakby chcieli to zapie**olą rakietami zanim ukraińcy się pokapują, że przeleciały. I jak im dobrze pójdzie to znowu zestrzelą cywilny samolot. To taki sam bufor jak mieć kumpla i się nim chwalić. Tylko, że ten kumpel wiecznie naj***ny, ma kilka noży ale i tak kroi widelcem. Zawsze na krzywy ryj, jak trzeba się bić to duma która ręka jest prawa. Jak mu ktoś dobrze zapie**oli to następnego dnia udaje, że nie wie co się stało. Daj mu wolną rękę, to ci wyrżnie całą rodzinę i będzie z tego dumny.

Bufor. Chyba bufon?

maddog77

2015-05-18, 07:08
Asuritt@Co Ty pie**olisz gdzie się ma około 100tyś do liczby ofiar które zginęły z rąk ruskich od 200-300tyś polaków zginęło w latach 30-stych nie licząc tych których wysiedlono.Wolę banderowca pod bokiem niż kacapskie ścierwo..

Namex

2015-05-18, 11:22
Brakuje jakiegoś allah akbar :(