topic

Oszukać przeznaczenie część 12748

MotoPirat • 2019-01-11, 22:19
Taka sytuacja - oba pojazdy w ruchu.

8765tj

2019-01-11, 22:24
Zbyt przyjemnie nie wygląda, ale przynajmniej się udało. Wsiur postanowił skręcić w polną na ślepo?

Bohdansk

2019-01-11, 22:25
O Cie ch*ju słodki! Było blisko :shock:

LuzaQ

2019-01-11, 22:43
Fajnie pozapie**alac sam jezdze moto ale jak w ciagu 2 tygodni dwoch ziomkow sie rozj***lo a za cale życie mam 98 lat i paru juz lezy pare metrow pod ziemią troche to daje do myslenia. Nie mam rodziny nie mam dzieci ale po setce planuje zalozyc i troche mniej odpie**alam niz kiedys. Wiadoma sprawa ze jak wrzucasz kask na banke i pod jajcami ma sie 100-200 kunia lub lepiej to czlowiekowi juz na starcie adrenalinka lekko wchodzi. Fajne uczucie. Czesto na moto nawet zdrowy rozsadek na moto nie pomoze kiedy namnktos wyjedzie. Trzymajcie sie i lewa w dupe.

mygyry

2019-01-11, 23:03
Ech był potencjał

~..........

2019-01-12, 01:01
Kadr z filmu bez filmu...
Boisz się dać film żebyśmy cię nie zj***li widząc jak zapie**alałeś kilka sekund wcześniej.

8765tj

2019-01-12, 01:55
Zakładając że nagrywał w HD, co przydaje się np. do odczytywania tablic, tych kilka minut akcji było by powyżej limitu wrzut na serwer. Tym bardziej że widać screen nagrania z tylnej kamerki, więc gotowy materiał prosiłby się o wklejenie powtórki z 2 ujęcia. Kiedyś wrzucałem przycięty kawałek mijania wypalonych wraków( Z resztą też traktor, tyle że osobówka rozkwasiła się na holowanej prasie) 10 sekund ważyło 140 MB. Może kolega nie miał czasu na youtuba wgrywać. Poza tym szybkość na budziku raczej normalna, jak na niezabudowany i warunki drogowe.

~..........

2019-01-12, 12:07
8765tj napisał/a:

Zakładając że nagrywał w HD, co przydaje się np. do odczytywania tablic, tych kilka minut akcji było by powyżej limitu wrzut na serwer. Tym bardziej że widać screen nagrania z tylnej kamerki, więc gotowy materiał prosiłby się o wklejenie powtórki z 2 ujęcia. Kiedyś wrzucałem przycięty kawałek mijania wypalonych wraków( Z resztą też traktor, tyle że osobówka rozkwasiła się na holowanej prasie) 10 sekund ważyło 140 MB. Może kolega nie miał czasu na youtuba wgrywać. Poza tym szybkość na budziku raczej normalna, jak na niezabudowany i warunki drogowe.

1)wpisać w google "video converter" i k***a tysiąc wyników z programami do kompresowania i zmiany formatu.
2) te 80km/h na blacie to juz po ostrym hamowaniu. Skąd wiem? Patrz na obrotomierz. Widać, że hamował po niskich obrotach.

MotoPirat

2019-01-13, 01:59
Velture napisał/a:

Kadr z filmu bez filmu...
Boisz się dać film żebyśmy cię nie zj***li widząc jak zapie**alałeś kilka sekund wcześniej.

Rebeliant_ZPF napisał/a:

Za brak filmu wypie**oliłbym to do Sucharów w sekundę po wejściu w wątek.
@MotoPirat: Chyba masz literówkę w nicku, Velture może ci szybko poprawić nick, bez kodów SMS

Póki jeździec nie udostępni wideo pozostaje wam ręka.