18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

kszysztoff

2013-04-05, 20:26
Powie mi ktoś, kto to do diabła Piotr Kaszubski?

Webmasteruj.pl

2013-04-05, 20:31
kszysztoff, hehe za długo by tłumaczyć i tak nie rozumiesz..

rysiek0

2013-04-05, 20:33
i gdzie tu wolność słowa?

Szron

2013-04-05, 20:44
"Sprawa w sądzie - czyli kłamstwa strony sadistic.pl

Dnia 3.04 portal sadistic.pl opublikował po raz kolejny artykuł pełen nieprawdziwych informacji odnośnie mojej firmy, rodziny i pracowników których zatrudniałem. Witryna posiada 650 000 realnych użytkowników, do tego dochodzi zasięg wirusowy. Artykuł naraża moją klinikę Estinity jak i produkcję Whitetime, na potencjalne straty w wysokości kilkuset tysięcy złoty, utratę wiarygodności i dobrego imienia. Z tego względu, wraz z kancelarią adwokacką, jesteśmy zdecydowani wkroczyć na drogę prawną, aby poszukiwać ochrony naruszonych dóbr. Sprawi mi to niezwykłą przyjemność, udowodnić absolutną szczerość moich słów, wypowiadanych w licznych wywiadach. :)

Piotr"

Czyli dzieciak podjął decyzję.

Cytat z FB : "No więc tak, teoretycznie Piotruś ma prawo zgłosić sprawę o głoszenie nieprawdy i działanie na szkodę, lecz pozostaje parę kwestii, po pierwsze sąd zbada czy doszło do głoszenia nieprawdy sprawdzając prawdziwość podanej informacji/tekstu, więc z Automatu osoba Piotra Kaszubskiego zostanie prześwietlona o A do Z."

Od A do Z.
Jeżeli okazało by się że cała ta "klinika" powstała za mamusine pieniążki, to mam nadzieje że sąd sprawę będzie drążyć głębiej aż do samego źródełka [czyt. wodociągów gdzie mamusia pracuje].

Bard_Zerald

2013-04-05, 20:50
Z racji, że spora część sadoli przesiaduje w piwnicah i po kopulacji jest zmęczona i nie zamierza sprawdzać samemu po internetach, zresztą rozumiem to, to zapodam streszczenie w pigułce jeśli ktoś chce.

Istnieje sobie taki spedalony typo, który wyglądał jak prowokacja, było o nim głośno był w TV itd, podobno był najmłodszym milionerem, który jest właścicielem jednej z lepszych klinik w Warszawie. Generalnie każda osoba z kawałkiem mózgu zakładała, że typo jest albo aktorem wynajętym, żeby tę klinikę rozpromować i zrobić szum dookoła siebie, albo po prostu jakimś cwaniaczkiem z bogatej rodziny która go ustawiła a teraz jeszcze na sile rozpędu zarobić trochę kasy na rozgłosie i przy okazji sobie wypromować tę klinikę.

Jeden użytkownik sadistica najwyraźniej musiał napisać prawdę, bo poszły ostre kwachy, a każdy tutaj jakąś teorię sobie wyłożył i o to nikt go pozywać nie chciał. Mówił, że klinika nie należy do niego tylko jego matki czy coś takiego. Kaszubski chciał pozwać tego sadola więc sadol delikatnie się obsrał i przeprosił w poście, poniakąd jest sens, bo za Kaszubskim prawdopodobnie stoi ktoś ze sporą kasą i ciąganie się z nim po sądach w Polsce oznacza przegraną nawet jak miało by się rację.

A potem Kaszubski udzielił wywiadu (Z wiarygodnym źródłem - Gazetą TV czy śmieciem tego typu w którym mówił że sadistic go przeprosił i wszystko jest ok. Przeprosił użytkownik a nie portal, więc Sadistic powiedział oficjalnie że nikogo nie przeprosił i żeby się Kaszubski walił na ryj. I bardzo dobrze.

Najśmieszniejsze, że dalej nie do końca wiadomo kim ten cwe* jest, pewne jest tylko że wcale nie jest gościem który pracą i inteligencją się dorobił i prawdopodobnie służy do zarabiania pieniędzy. Za to media wszelkiego rodzaju stoją za nim murem, co jest dosyć straszne, bo to znaczy że musi być marionetką kogoś wpływowego.




Kibicuje sadolowi żeby się nie dał. :)
(W sumie ch*jowo, bo robimy go sławnym naszym własnym portalem, ale nie można tak zupełnie stać bezczynnie, sadole to sadole, chcą krwii i hejtu)

BTW gdybym był zwolennikiem teorii spiskowych mógłbym pomyśleć, że to co się teraz dzieje to pretekst, żeby zniszczyć powstający wolnościowy portal zrzeszających sensownych ludzi i mówiących niepoprawne politycznie rzeczy i prawdę. Jeśli nawet coś takiego ma się stać, mam nadzieję że sadol i tak powstanie niczym feniks i ch*j

Webmasteruj.pl

2013-04-05, 20:53
To wszystko media, te artykuły o nim i ta nazwa "20 letni milioner" jak ta cała jego klinika warta jest z niecały milion..

A Piotrek się tym wszystkim podjarał i zaczął udzielać bezsensownych wywiadów i wymyślać historyjki, to tylko marketing reklamowy on miał swoją osobą rozreklamować tą klinikę..

jogus48

2013-04-05, 20:54
Jakby nie jego charakter, zachowanie i szum wokół siebie (smarkanie w banknot), gdyby zachowywał sie jak normalny człowiek z klasą to miałbym go w dupie. Może by ludzie nie wskakiwali tak na niego. Sam sobie wykopał grób ;) w każdym razie w necie i tak jest skończony :D

ps. życzę mu HIV

Kkarol992

2013-04-05, 20:56
Bard_Zerald piweczko za streszczenie i opis typowego sadola

Loki's

2013-04-05, 21:14
To teraz sadistic będzie w ch*j popularny... nie zdziwię się jak jutro rano będzie we wiadomościach " kaszubski blabl sadistic blabla"

MadDave

2013-04-05, 21:17
Ja nie zamierzam nikogo przepraszać , w żadnym wypadku nie życzę sobie aby powstało zdanie - portal sadistic przeprasza - nigdy k***a !! niech piotruś wie że życzę mu jak najgorzej i najchętniej oglądałbym jego mordę na wideo od allachów ze swoimi tępymi nożami z zastawy od matki . Właściwie sam sobie się dziwie że podnoszę sobie ciśnienie czytając o tym małym pedale i co to on nie nawymyślał . Jeśli gdzieś w prasie pojawi się zwrot - portal sadistic przeprasza to tylko z dopiskiem - użytkownik Maddave nadal ma cię w dupie pusta c**o !
Amen k***a !

Kkarol992

2013-04-05, 21:22
najsłynniejsza trójka ostatnich dni na sadistica.pl czyli:
Kim Dzong Un
Adolf Hitler
Piotr Kaszubski

mrmk11

2013-04-05, 21:25
MadDave napisał/a:

Ja nie zamierzam nikogo przepraszać , w żadnym wypadku nie życzę sobie aby powstało zdanie - portal sadistic przeprasza - nigdy k***a !! niech piotruś wie że życzę mu jak najgorzej i najchętniej oglądałbym jego mordę na wideo od allachów ze swoimi tępymi nożami z zastawy od matki . Właściwie sam sobie się dziwie że podnoszę sobie ciśnienie czytając o tym małym pedale i co to on nie nawymyślał . Jeśli gdzieś w prasie pojawi się zwrot - portal sadistic przeprasza to tylko z dopiskiem - użytkownik Maddave nadal ma cię w dupie pusta c**o !
Amen k***a !



Brawo, brawo.... teraz doprowadziłeś Piotrusia do płaczu...nooo i jego mama pewnie już szykuje pozew przeciw Tobie se se se ;]
X