18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Auks

2013-04-05, 19:06
Chciałbym być protokolantem na takiej rozprawie...

Sąd: Niech powód powie wszystkim dlaczego się tutaj zebraliśmy?

P.K: Zawsze miałem wielkie marzenia...


:idzwch*j:

zaba711

2013-04-05, 19:07
Jestem specjalistą i prawnikiem oraz księdzem tak wiec słuchajcie :
Jak dla mnie to głupio zrobił P.K., bo powinien najpierw napisać do administracji pogadać a nie od razu sądem grozić (szkoda że nie czymś innym), bo patrząc na to wszystko to nasz kochany użytkownik pisząc artykuł przedstawił to wszystko jak on to widzi (wolność słowa istnieje), następnie agresorem jest P.K., grożąc sądem portalowi sadistic.pl, przez co nasz sadistic.pl jest ofiarą bezpodstawnych oskarżeń. (P.K. oskarża że niby przedstawia ten portal kłamstwa na jego temat, bla bla bla ale to nie portal przedstawia, tylko użytkownik który też nie przedstawia tego jako tak jest i tak ma być tylko przedstawia to co wywnioskował z tego co jest w internecie - czyli przedstawił swoją opinię na jego temat)

Prościej to ujmując, jest klient, klient oskarża sklep za to że ekspedientka powiedziała sprzedając kiełbasę że jest dobra (ekspedientka wyraziła swoją opinie na temat kiełbasy), ale naszemu klientowi to nie smakował i dlatego oskarża sklep, do tego pisząc że mówi kłamliwe informacje na temat np. kiełbasy.
Ekspedienta - nasz autor artykułu,
Sklep - sadistic.pl
Klient - P.K.

Ba dodając te plotkarskie serwisy które pisały o tym, jest niby napisane że sadistic.pl przeprasza, a sama administracja nie wie że przepraszała widząc na oświadczenie zamieszczone na stronie sadistic.pl, teraz pytanie czy serwisy plotkarskie uroiły coś czy, P.K. skłamał w sprawie domniemanych przeprosin złożonych przez sadistic.pl czy też nasz użytkownik, autor artykułu przeprosił w imieniu sadistic.pl.

PS.
Przypomniało mi się takie mądre przysłowie które pewnie dobrze znacie.
"Uderz w stół a nożyce się odezwą".

snikersx

2013-04-05, 19:13
Czy istnieje gdzieś ten artykuł, co go usunęli? :D Chciałbym poczytać

norbi7631

2013-04-05, 19:16
A mnie to pie**oli, wszystko i tak rozejdzie sie po kościach.
Autor oryginalnego posta napisał sprostowanie, jeśli będzie miał "dupokrytki", w sensie źródła informacji, które przekazał to pozostaje proces cywilny, a to dla pozywającego mega koszta i lata procesu.
Idę na harda, może jakiś nowy filmik z ciapatymi jest...

wo...........49

2013-04-05, 19:17
zaba711 napisał/a:

Jestem specjalistą i prawnikiem oraz księdzem tak wiec słuchajcie :
Jak dla mnie to głupio zrobił P.K., bo powinien najpierw napisać do administracji pogadać a nie od razu sądem grozić (szkoda że nie czymś innym), bo patrząc na to wszystko to nasz kochany użytkownik pisząc artykuł przedstawił to wszystko jak on to widzi (wolność słowa istnieje), następnie agresorem jest P.K., grożąc sądem portalowi sadistic.pl, przez co nasz sadistic.pl jest ofiarą bezpodstawnych oskarżeń. (P.K. oskarża że niby przedstawia ten portal kłamstwa na jego temat, bla bla bla ale to nie portal przedstawia, tylko użytkownik który też nie przedstawia tego jako tak jest i tak ma być tylko przedstawia to co wywnioskował z tego co jest w internecie - czyli przedstawił swoją opinię na jego temat)



Podjął taką a nie inną decyzje, bo chciał jeszcze bardziej nagłośnić swoją sprawę i wyjść z niej jak bohater, ew. tylko ją rozgrzebać w mediach i dać przy okazji parę wywiadów. Jak widać reklama zadziałała i jesteśmy typowymi ''konsumentami''. Każdy hejtujący go komentarz działa na jego korzyść, jedynie ogarnięte artykuły w formie pisemnej/filmu mogą mu zaszkodzić, bo trafiają do grona odbiorców, które będzie się stale powiększać.

Webmasteruj.pl

2013-04-05, 19:18
Przyłączam się do prośby snikersx'a

Na miejscu Centurion czy tam osoby odpowiedzialnej za serwis, pogadałbym z tym Piotrem i spróbował się jakoś dogadać, bo jak naprawdę zamierza wytaczać sprawę to może się to źle skończyć dla serwisu.

Patryk1985

2013-04-05, 19:18
Nic mi nie zapłacił ;)
Zastanawia mnie po co ingerujecie w sprawy, które was nie dotyczą. Napisał artykuł, dostał piwa i co teraz może mieć przez to? Problemy? Tak, mógł tego uniknąć? Tak. Ile to razy widziało się na filmach, w realnym życiu sytuacji kiedy nie warto dociekać prawdy i wyjawiać jej/rozgłąszać. On tak zrobił i teraz poniesie albo nie poniesie konsekwencji.

Kóba

2013-04-05, 19:18
Trzeba tą pedalską k***e dojechać bez pie**olenia :!:


Dawać...wszystko na mój koszt :->

pingu21

2013-04-05, 19:23
ciapata pinda z trwała ondulacja ;0 Wiecie co z nim zrobić, rozj***ć w h.j!!! tak kończą frajerzy

mrmk11

2013-04-05, 19:25
snikersx,

jak byś wykazał się odrobinką..taką ciut ciut dociekliwości jak wygląda ten artykuł usunięty to przeczytał byś kilka postów wstecz.....

Brawo sherlock'u :!:

:homer:

bezimiennytroll

2013-04-05, 19:26
gdyby nie sadol nawet bym o nim nie wiedział. jeżeli rzeczywiście smarkał w banknoty to żyletka mu w odbyt.

garfild

2013-04-05, 19:28
Kóba napisał/a:


Dawać...wszystko na mój koszt :->



Rysiek ? :amused:

turkut

2013-04-05, 19:29
Z bardzo wielką chęcią przeczytałbym oryginalny artykuł, ale za cholerę nie mogę go znaleźć...

Kóba

2013-04-05, 19:31
garfild napisał/a:



Rysiek ? :amused:



Może być nawet Zbysiek misiu kolorowy :*


Jazda z k***ami jak Hitler jechał z żydami :!:
X