18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jogus48

2013-04-05, 21:28
jak tak dalej wszyscy będą go hejtować i inne strony będą umieszczać usunięte info to nie starczy kasy na wszystkich prawników i długo milionerami nie pobędą :P

MadDave

2013-04-05, 21:32
@mrmk11 aaaaa i dobrze niech płacze !!! na pocieszenie może sobie wykonać skok na ,,magika ,, ponoć bardzo skuteczny do osobników jego pokroju , pozwem chętnie podłoże sobie biurko bo coś się ostatnio gibie !

GranatPL

2013-04-05, 22:43
Gość w pierdlu byłby warty ze dwie ramki fajek ;]

Ciesin

2013-04-05, 23:10
Sadol na stronie głównej plotka, ostatnia rzecz jakiej spodziewałem się w internecie :D

kolbe11

2013-04-05, 23:12
No k***a a gdzie druga część ? Co za koleś w ogóle, spodziewałem się, ciekawego zakończenia a tu tylko przeprosiny od tego pedała.

mrmk11

2013-04-05, 23:23
Ciesin napisał/a:

Sadol na stronie głównej plotka, ostatnia rzecz jakiej spodziewałem się w internecie :D



No co chcieliście to macie..... ,,Sadol uczy i bawi,, hehehehhe

Pozdrawiam ;p

Udash

2013-04-06, 00:48
Jak przypadkowi ludzie wejdą na harda po tej reklamie z plotka i być może z srefałenu to się grubo zdziwią na widok tych dziewcząt z ku*asami :D

Lasarr

2013-04-06, 02:03
Czyli co? nastepne spotkanie w dziale hard? :D

Boewolf

2013-04-06, 03:35
Szanowne Sadolki, Szanowni Sadole,

Sprawa dla Kaszubskiego nie jest prosta. Jeżeli zechce pozwać Sadistic.pl to generalnie ma dwie drogi:

Art. 212 par 2 KK
Cytat:

» § 1.
§ 1 Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
Ȥ 2.
Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.



Przy czym za zastosowanie tego przepisu czeka go medialna burza i to skierowana przeciwko niemu a nie Sadolowi
http://www.hfhr.pl/politycy-zgodnie-za-wykresleniem-art-212-kk-relacja-z-debaty-o-wolnosci-slowa/
http://www.wykresl212kk.pl/o-kampanii/organizatorzy/
http://palikot.blog.onet.pl/2011/09/13/wolnosc-slowa/
http://www.sws.org.pl/index.php/component/content/article/210-apel-do-prezydenta-rp-o-wykrelenie-art-212-kk
itd.

Druga droga to postępowanie z Kodeksu Cywilnego ale:
Cytat:

Art. 23. Dobra osobiste człowieka, jak w szczególności zdrowie, wolność, cześć, swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność mieszkania, twórczość naukowa, artystyczna, wynalazcza i racjonalizatorska, pozostają pod ochroną prawa cywilnego niezależnie od ochrony przewidzianej w innych przepisach.

Art. 24. § 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania tego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. W razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w szczególności ażeby złożyła oświadczenie odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie. Na zasadach przewidzianych w kodeksie może on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
§ 2. Jeżeli wskutek naruszenia dobra osobistego została wyrządzona szkoda majątkowa, poszkodowany może żądać jej naprawienia na zasadach ogólnych



w tym wypadku musi pozwać konkretną osobę a nie portal. Co więcej MUSI udowodnić że pozwany głosił nieprawdę. Sprawy z KC ciągną się latami i są koszmarnie trudne do wygrania.

Jestem przekonany że, jeżeli P.K. założy sprawę Sadolowi z KK to będzie to głośny proces, monitorowany przez takie instytucje jak Stowarzyszenie Wolnego Słowa, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, Helsińską Fundację Praw Człowieka i wiele innych.

Spowoduje to nieodwracalne starty w wizerunku P.K.

Z sadystycznym pozdrowieniem,

Boewolf

talish

2013-04-06, 10:39
Sadistic.pl jest najlepszym polskim portalem z doj***nym humorem i ludźmi którzy nie pie**olą się w tańcu, wchodze tu zawsze z taką samą przyjemnością jaką sprawia mi wbijanie gwoździ w ku*asa mojej dziewczyny! Pomimo że nie udzielam się tu za bardzo to wbijam na portal z mega przyjemnością bo odciąga mnie od ch*jni którą serwuje nam nasz popie**olony kraj!

Ekipa sadistica jesteście zajebiści tak samo jak użytkownicy i trwajmy tu zawsze:)

donRafael

2013-04-06, 11:38
@ Boewolf. On nie może pozwać portalu, bo ten w regulaminie ma napisane że nie odpowiada za treści dodane przez użytkowników. Może pozwać tylko konkretną osobę i jest to wtedy wniosek prywatny z 212 KK. A na to trzeba stówkę więcej niż ten obsmarkany Zygmunt. Ale tak jak już napisałem gdzieś w komentarzu- wystarczy , że każdy z sadoli rzuciłby złotówką, kilkoma złotymi na konto sadistica. W zupełności wystarczyłoby na wynajęcie całej kancelarii prawnej, która by przegoniła tego nadętego lalusia.



http://kwejk.pl/obrazek/1740512/jak-klamia-nas-media-cz-i-sadistic.html <---- to znalazłem przed chwilą, jakby co

chrucik

2013-04-06, 17:27
W kupie siła, sam osobiście dorzucę się pozwanemu autorowi niech sad nasz najwyższy poszuka co i jak !

Sonal

2013-04-06, 19:47
Odnalazłem oryginalny post usunięty z sadistica. k***a co za debil gopisał. Próbował to napisać jak jakąś sensację o gówno tam było.
W wielkim skrócie, aferę jaka odkrył:
- że Kaszubski na swóją działalnośc przeznaczył swoje mieszkanie - no i??? Większośc ropoczynających działalnośc opiera się na swoim majątku: od narzędzi,przez samochody po lokale
- że byc może (to już domysły autora) mamusia mu mogoła. A komu nie pomagają? Każdemu wg mozliwości. Więc jednemu dadzą na kino a drugiemu na salon kosmetyczny. I sorry mam trzy znajmoe, które mają ładniejsze i lepiej wyposażone salony i nie dały na nie więcej niż 50 tys. Na początek. Wraz z rozwoje dokupywały kolejne sprzęty.
- że mamusia jegopracuje gdzieś na jakimś wysokim stanowisku. No i???? A nie może??
- jedynie co może miało jakis sens - to konfrontowanie róznych wypowiedzi Kaszubskiego i wyciągnięcie nieścisłości. Ale ta naliza to do AFERY jeszcze daleko.
Cały skasowany post robił sensację z niczego w stylu MAcierewicza.
W mojej ocenie mamusia tu nie miała nic do tego - Kaszubski w mojej ocenie jest orientacji homoseskualnej (by nie używać obraźliwych określeń) i zapewne ktoś kto mógl tę jego ciasna dupkę r*chać - wyłożył kasę na ten biznes. Normalny hetero facet nie szedł by w taki biznes. W moim otoczeniu mam kilka takich układów - ale nie wśród homosiów, a raczej podstarzały wujek z kasą i młoda siksa, której otwarł salon kosmetyczny i/lub fryzjerski. Norma dzisiaj.

piratv90

2013-04-06, 19:55
Sonal napisał/a:

ble ble ble



Piotruś wyjdź z sadistica
X