18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostrożna "myszka"..

krzyks • 2016-10-04, 20:27
Czy łakomstwo wygra z instynktem? 8-)


krzyks

2016-10-04, 23:00
mygyry napisał/a:

Za szybko kończycie wypominki, więc ja napiszę tak:
Zdobywanie jedzenia, aby przetrwać jest instynktowne



Niemniej samo zdobywanie jedzenia, aby przetrwać, to nie to samo co łakomstwo. Widać tu wyraźnie, że gryzoń ma wątpliwości. Zdaje sobie sprawę, że ryzykuje nie dla zdobycia pożywienia, ale dla "smaka" na raz. To już łakomstwo, a to wiąże się z tym, że wzięło ono górę nad instynktem przetrwania.
Ludzie miewają podobnie.... :roll:

mygyry

2016-10-04, 23:05
Taki gryzoń ryzykuje zawsze, dlatego wpie**oli wszystko na co nadarzy się okazja, nieważne małe czy duże, bo nie wiadomo kiedy znowu nadarzy się okazja coś wszamać. Łakomstwo bym chyba przypisał tylko ludziom, którzy mimo nadwagi to i tak swoje kroki kierują jedynie w stronę lodówki :D

W............R.

2016-10-05, 02:44
@mygyry Wspaniały opis "gorszego sortu" :) Sam lepiej bym tego nie ujął ;) Szczególnie spodobało mi się skontrastowanie z ludźmi ;)

kaiel

2016-10-05, 07:49
ciekawe wykorzystanie dildosa jako obciążnika

maciuch2

2016-10-05, 10:32
to w końcu uwolnił się czy nie?

szpidi

2016-10-05, 12:24
chińczyk od torturowania szczurków później mu jeszcze wpie**ol spuści :)

ValvePlsFix

2016-10-05, 12:51
Wczoraj widziałem w tramwaju grubą babę ok. 30 lat, tak grubą, że się prawie toczyła, aż miała problem z chodzeniem. Jej łydki były grubości moich ud (ważę 70 kg / 180 cm). Wchodzi do tramwaju i idzie w stronę wolnego siedzenia. Pomyślałem: "no pewnie chora jest, współczuję :( ". Usiadła. Wyciąga pączka i zaczyna wpie**alać jak prosię... Toć to jest k***a samobójstwo.

Pyro25

2016-10-05, 22:17
Dałbym piwo, ale wk***iło mnie to ciągłe cykanie

T0B1

2016-10-05, 22:18
uniters napisał/a:


sprawdź coś zanim się skompromitujesz...
"Łakomstwo, obżarstwo czy też nieumiarkowanie w jedzeniu i piciu (łac. gula) − jeden z siedmiu grzechów głównych w chrześcijaństwie, polegający na pochłanianiu większej ilości pokarmów i napoju niż osoba potrzebuje do swego życia." ~Google

"Instynkt (łac. instinctus – podnieta, popęd) – dyspozycja biopsychiczna, która powoduje, że osobnik w nią wyposażony zachowuje się (lub pragnie się zachowywać) w określony sposób, a także "wrodzona zdolność wykonywania pewnych czynności stereotypowych, niewyuczonych, mniej lub bardziej skomplikowanych swoistych dla ..."

jak dla ciebie Łakomstwo jest instynktem to gratuluje....



1. Powoływać się na Google... kto tu się kompromituje? Co najwyżej na wikipedię możesz się powołać xD
2. Przytoczyłeś dwie definicje - brawo. Co miało z tego wyniknąć?
3. Moja wypowiedź jest w formie pytania bo nie mam co do niej pewności (takie pytanie retoryczne ale nie do końca, pewnie w gimbazach was takich rzeczy nie uczą). Dla mnie jak ktoś żre jak świnia to robi to instynktownie bo nad tym specjalnie nie rozmyśla - oh wait, czy właśnie tym nie jest łakomstwo?

realign

2016-10-07, 19:06
HiHtitmamnan napisał/a:

Wczoraj widziałem w tramwaju grubą babę ok. 30 lat, tak grubą, że się prawie toczyła, aż miała problem z chodzeniem. Jej łydki były grubości moich ud (ważę 70 kg / 180 cm). Wchodzi do tramwaju i idzie w stronę wolnego siedzenia. Pomyślałem: "no pewnie chora jest, współczuję :( ". Usiadła. Wyciąga pączka i zaczyna wpie**alać jak prosię... Toć to jest k***a samobójstwo.



Idź coś zjedz.

ValvePlsFix

2016-10-08, 13:35
realign napisał/a:



Idź coś zjedz.


Ktoś tu chyba wpadł w kompleksy :D BMI mam w normie i jem tyle, ile chcę.