18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostre napierdalanie na siłowni

ppawel232629 • 2015-12-09, 22:17
Sposób na szybką masę :mrgreen:



:idzwch*j:

Ma...........gw

2015-12-10, 09:55
stery_srh napisał/a:


Niestety jesteś w błędzie i nie masz racji - bo trochę się w życiu otyrałem fizycznie. Co więcej, jestem przekonany, że rzadko który "paker" z siłowni, byłby w stanie jednorazowo zapie**alać tak długo i ostro jak ja. Spuchliby na amen, bo nie wytrzymaliby mojego tempa. A wcale nie wyglądam na jakiegoś wielkiego osiłka (choć na szczawia też nie) i to już nie jednego zaskoczyło.
Tak chodzi mi o zachowanie na ulicy.
Pozdrawiam.



Praca fizyczna a siłownia to dwa różne światy. Na praktykach dwa lata temu pracowałem z tzw. jaszczurkami, czyli przepalonymi i przepitymi fizolami, którzy wyglądali jakby mieli zaraz umierać, a robili takie tempo, że z chłopakami nie dawaliśmy rady :-P
(nie sugeruję że do takich osobników należysz)

Mój teściu opowiadał zaś o synku z siłowni, co wyglądał jak bóg, rzeźba po prostu wspaniała, a jak przyszło porobić kilka godzin to chłopak wymiękał... sam chodzę na siłkę i wiem, że jeśli chodzi o krótkotrwały wysiłek sobie poradzę, ale z ojcem jak na ogrodzie robiliśmy cały dzień to plecy miałem do wymiany ;-) i oczwiście umierałem całą niedzielę i poniedziałek :-(

KolekcjonerDobrego

2015-12-10, 12:34
sądząc po zwężanych dresach to "siłownia" a raczej klub dla pedałów