18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatnie momenty życia 21 leteniej szefowej cartelu

bbkacprzyk • 2020-01-14, 18:47
La Catrina na swej drodze ku chwale imperium staneła po ch*jowej stronie mocy i została odesłana do Vallhali


Wiewór

2020-01-15, 10:25
Nigdy jeszcze nie widziałem latającej śmieciarki.

polakwrocek

2020-01-15, 16:35
Szkoda tylko że kilka kawałków ścierwa co od niej odpadło spadnie na wszech obecne gówno na ulicach , i wykiełkują z tego nowi DaSilva...

bloodwar

2020-01-15, 17:49
bercisko napisał/a:

Jeśli to co o niej piszą to prawda to dziwi mnie podejście gliniarzy z filmu do tej suki. Urządziła zasadzkę w której zginęło 13 mundurowych a gość do niej: "Trzymaj się helikopter już leci"? Kilka profilaktycznych kopów na ryj, exspresowe poprawianie rysów twarzy nożem a na koniec dildo z lufy karabinu w jej dupsku. Po wszystkim do ziemi, dwa worki wapna i zapomnieć gdzie to było.



Policjanci chyba nie wiedzieli, że w tej grupie jest akurat ona, myśleli pewnie, że to jakaś przyboczna niewinna kurew i dostała rykosztem a prawdziwi gangsterzy to tylko uzbrojeni faceci

Tekos

2020-01-15, 18:55
Dobrze jej tak.

grauper

2020-01-16, 07:33
@ madufo

Piłem do tego że w tytule ktoś zawarł jakoby duperka przewodziła CAŁEMU KARTELOWI, A NIE JEGO DROBNEJ GRUPIE !!!

Jak zam napisałeś DOWÓDCĄ GŁÓWNYM ITP ITD jest jakis Da Silva.

TAKŻE naum się czytać ;]

Kamil3l

2020-01-25, 21:19
@grauper

nie pie**ol. Kartelik to nazwa na jakiś, mały niby kartel z dupy. Ona była w kartelu i to dość poważnym jego oddziale. Skończ, bo się błaźnisz .