topic

Ostatnie chwile zamachowca na Sri Lance

Qfelek • 2019-04-25, 03:43
Policja lankijska ujawnia część informacji dotyczących zamachowców samobójców, którzy w Niedzielę Wielkanocną zaatakowali trzy kościoły i cztery hotele na Sri Lance. Brało w nich udział dziewięcioro terrorystów, w tym jedna kobieta. Jak przekazał Ruwan Gunasekara, rzecznik policji, osiem osób zostało już zidentyfikowanych przez śledczych. Potwierdzono również, że kobieta była żoną jednego z zamachowców.

Ruwan Wijewardene, minister obrony narodowej Sri Lanki, przyznał, że część z nich była wcześniej zatrzymywana za udział w bójkach, jednak żaden z incydentów nie był aż tak poważny. Dodał, że większość zamachowców pochodziła z dobrze sytuowanych rodzin, była wykształcona i stabilna finansowo. - Z naszych informacji wynika, że jeden z nich studiował w Wielkiej Brytanii, a potem być może również w Australii, zanim powrócił na Sri Lankę, aby się tu osiedlić - poinformował minister.

Tutaj nasz muzułmański wojownik, niewzruszony ciężkim plecakiem kroczy ścieżką 72 dziewic :doggy:


źródło - http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114881,24693486,zamachy-na-sri-lance-wiadomo-kim-sa-sprawcy-atakow-jeden.html

dorzucam drugiego wariata


modoc

2019-04-25, 06:00
I dlatego z góry jesteśmy skazani na porażkę. Ich albo trzeba wytłuc co do jednego albo samemu się zabić, innej drogi z nimi nie ma. U nas lewacy czynią zniszczenie kulturowe i robią podkład pod wejście w to miejsce agresywnego islamu.

nowynick

2019-04-25, 08:07
modoc napisał/a:

I dlatego z góry jesteśmy skazani na porażkę. Ich albo trzeba wytłuc co do jednego albo samemu się zabić, innej drogi z nimi nie ma. U nas lewacy czynią zniszczenie kulturowe i robią podkład pod wejście w to miejsce agresywnego islamu.chyba k***a u Ciebie. Przeciętny Polak ma uczulenie na samo słowo muzułmanin. Mogą sobie pie**olić jakieś niedoj***ne k***y o tonących na morzu Śródziemnym "imighrantach" (zauważyliście że każda zgrywa Szczukę kiedy to wypowiada?), a każdy trzeźwo myślący człowiek myśli "uff, ci się nie wysadzą w Paryżu". Już jestem w stanie nawet na PiS zagłosować żeby ich nie przyjmowali do Polski

PS Sri Lanka to buddyjski kraj, tam nie było takich akcji, bo imam na wschodzie siedzi cicho i jest trzymany przez władze krótko. Już sami muzułmanie wiedzą co znaczy poluzować im łańcuch. Te bogate dzieciaki studiowały w Europie i Australii, ciekawe gdzie im wyprali mózgi?

Wiewór

2019-04-25, 08:16
modoc napisał/a:

I dlatego z góry jesteśmy skazani na porażkę. Ich albo trzeba wytłuc co do jednego albo samemu się zabić, innej drogi z nimi nie ma. U nas lewacy czynią zniszczenie kulturowe i robią podkład pod wejście w to miejsce agresywnego islamu.Sorry dałem ci piwo przez przypadek. Pierwsze zdanie prawda. Drugie gównoprawda.

remi1982

2019-04-25, 08:31
nowynick napisał/a:

Już jestem w stanie nawet na PiS zagłosować żeby ich nie przyjmowali do PolskiTy na prawdę jesteś pie**olnięty. Pismeny jak i POjebańce wpuścili już do nas od zaj***nia tego ścierwa. Jeśli jeszcze tego nie zauważyłeś to chyba k***a mieszkasz w lesie.

P.S. A co do tego ścierwa z filmiku. To takich w kotle będę mieszał jak już wrócę do taty :D

janlew

2019-04-25, 09:46
modoc napisał/a:

I dlatego z góry jesteśmy skazani na porażkę. Ich albo trzeba wytłuc co do jednego albo samemu się zabić, innej drogi z nimi nie ma. U nas lewacy czynią zniszczenie kulturowe i robią podkład pod wejście w to miejsce agresywnego islamu.


Dokładnie tak, tylko jak widzisz powyżej, lewackie gówniaki nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Oczywiście że to ich wina, bo inaczej niechciane fale agresywnych muslimów, traktowane byłyby jak za czasów Sobieskiego. Niestety lewactwo się panoszy, i trzeba dodać że rdzeń lewactwa stanowią parchy, ze swoją misją zniszczenia cywilizacji białego człowieka.

mixiek

2019-04-25, 10:15
janlew
AMEN

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-25, 11:00
Ja nie wiem,bo ten cały zamęt zrobili amerykanie,a pis tak głęboko wchodzi im w dupę,że bez myślenie robi np konferencję ws.Iranu.Teraz jak zadamy sobie pytanie po co?Czy to nie jest próba rozpie**olenia kolejnego kraju trzymającego z putinem?Wlosi czy Grecy też nie chcą emigrantów i k***a nie mają?Mają w p*zdu ich,bo nie można ich zatrzymać.Polska jako bieda kraj,który kompletnie nie jest atrakcyjny,dla różnego gówna,jedyne co może zrobić,to nie robić polityki ale konferencja Iran z amerykanami i żydami,bo to jest granie na rozpie**olenie tamtych krajów z południa.chyba że to się dzieje po to,bo ktoś nie chce ale tak naprawdę chce...

glesner1910

2019-04-25, 19:48
Ktoś ma może link do całości? Kolega pyta

r061071

2019-04-25, 23:32
co wy pie**olicie za 500 lat przez globalizacje bedzie jedna rasa i jeden jezyk z lokalnymi dialektami czy tego chcecie czy nie beda sniadzi ziemianie ze skosnymi oczkami w globanej wiosce

McQurwa

2019-04-26, 00:36
r061071 napisał/a:

co wy pie**olicie za 500 lat przez globalizacje bedzie jedna rasa i jeden jezyk z lokalnymi dialektami czy tego chcecie czy nie beda sniadzi ziemianie ze skosnymi oczkami w globanej wiosceza 500 lat ... , to nas k***a już nie będzie!