18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ostatni Twój Weekend

nowynick • 2019-03-08, 08:30
dziś wydano ostatni Twój Weekend :( . Gazetkę z której wszyscy tak ochoczo za dzieciaka studiowaliśmy medycynę (głównie ginekologię). Gazeta z wiadomych przyczyn (teraz ginekologii uczymy się na tabletach) upadała i została wystawiona na sprzedaż. Agora, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i inne gówna natychmiast ją wykupiły z myślą o zamknięciu wydawnictwa w dniu kobiet. Ich zdaniem ta gazeta wypaczała nam wyobrażenie o potrzebach kobiet. One niby chcą sukcesów i szacunku nie ordynarnego seksu (tiaaa k***a zwłaszcza wieczorem w łóżku, albo ja całe życie trafiam na jakieś nietypowe albo większość kobiet jest bardziej zboczona ode mnie ;) Ile lasek Wam jako pierwsze zaproponowały anal czy seks kiedy jej siostra się przypatruje? ).. No nic ostatni numer pewnie zejdzie na pniu, choć przypuszczam nabywcami będą te wszystkie lochy z manify nie dotychczasowi klienci



https://noizz.pl/spoleczenstwo/twoj-weekend-kiedys-erotyczny-dzis-feministyczny-co-w-ostatnim-numerze/p93ydkd

syulung

2019-03-08, 08:34
no ale temat jest, news z d jak również, piwko.

poligon6

2019-03-08, 08:47
Kto teraz to gówno kupi? Wiadomo "Twój Weekend" jak nie było szerokiego dostepu do neta był kultowa gazetą, kupowałem przez długi czas.

I była to gazeta erotyczna (nie było pokazanych narzadów rodnych), to nie jakiś Cats czy Vamp. Po prostu tępe dzidy strzeliły sobie w kolano i wyszły na równi z klechami, którzy też sa za ograniczeniem łózkowych igraszek. Zabobon i sredniowiecze w wykonaniu feminazistek.


maki1981

2019-03-08, 09:44
Przyznaję, że laski są bardziej zboczone, np. dwie ostatnie z rzędu zrobiły mi bez wcześniejszych konsultacji rimming przy okazji robienia loda i lizania jajek, pomimo, że sam nigdy bym nie odważył się tego zaproponować po ledwie kilku miesiącach znajomości. Przyznaję, że było to całkiem przyjemne :)
A co do "Twojego Weekendu" to troszę szkoda bo wychowałem się z tym czasopismem i wiele razu pod nie waliłem...

~Velture

2019-03-08, 09:49
Obnoszą się z tym jakby ch*j wie jaki sukces osiągnęły a z perspektywy czasu i postępu technologicznego wyglądają jak banda debilek które się szczycą tym, że kupiły upadłą fabrykę telegrafów...

No ale lepsze są k***a te kobiece pisemka które tak bardzo wiedzą czego chce kobieta.
Strona 10 - Zaakceptuj siebie taką jaką jesteś.
Strona 23 - Dieta cud abyś w końcu wyglądała jak chciałaś.
Strona 49 - Przepis na tort.

nowynick

2019-03-08, 09:56
maki1981 napisał/a:

Przyznaję, że laski są bardziej zboczone, np. dwie ostatnie z rzędu zrobiły mi bez wcześniejszych konsultacji rimming przy okazji robienia loda i lizania jajek, pomimo, że sam nigdy bym nie odważył się tego zaproponować po ledwie kilku miesiącach znajomości. Przyznaję, że było to całkiem przyjemne
A co do "Twojego Weekendu" to troszę szkoda bo wychowałem się z tym czasopismem i wiele razu pod nie waliłem...



Daj spokój mi kiedyś dwie panny (siostry) zaczęły opowiadać jak własnemu bratu ciotecznemu zaproponowały wzajemne igraszki oralne (16 i 19 lat panny), myślałem, że fantazjują a one wieczorem powtórzyły to ze mną

~Velture

2019-03-08, 09:58
nowynick napisał/a:

Daj spokój mi kiedyś dwie panny (siostry) zaczęły opowiadać jak własnemu bratu ciotecznemu zaproponowały wzajemne igraszki oralne (16 i 19 lat panny), myślałem, że fantazjują a one wieczorem powtórzyły to ze mną



A potem kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo :mom_please:

poligon6

2019-03-08, 10:02
nowynick napisał/a:

Daj spokój mi kiedyś dwie panny (siostry) zaczęły opowiadać jak własnemu bratu ciotecznemu zaproponowały wzajemne igraszki oralne (16 i 19 lat panny), myślałem, że fantazjują a one wieczorem powtórzyły to ze mną



Mnie ciotka przeleciała na pierwszej komunii, a co tam!!!

jasypan

2019-03-08, 12:18
Agora i wszystko w temacie, lewackie sp***olenie na najwyższym poziomie, tfu.

D3Ton

2019-03-08, 13:21
Ech...
Tak zj***ć...

nowynick

2019-03-08, 14:07
:roll:

możecie wierzyć lub nie, tak było. Nigdy nie trafiliście na takie to tylko mi Was szkoda...

tarcer123

2019-03-08, 14:10
k***a teraz w komentach będzie wymiana doświadczeń seksualnych użytkowników portalu. :amused:

janlew

2019-03-08, 17:45
Co was dziwi?
Hollywood kiedyś, hollywood dziś
Weekend kiedyś, Weekend dziś
...opanowane przez obrzydłe parchy i tyle.

Ca...........on

2019-03-08, 17:51
Chłopcy, pamiętajcie, że jak jakieś dziewczyny o czymś opowiadają, to znaczy, że w danej chwili, w danym kontekście właśnie o tym myślą... i do łóżka już droga niedaleka.

Kotek_terrorysta

2019-03-08, 17:52
To jest samozaoranie poziom master. Właściciel wycisnął z marki wszystko ci się dało, a ochłap sprzedał za psi pieniądz na allegro. Feministki przyczepiły do tego swoją twarz i świętują że wygrały.