18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ostatni Twój Weekend

nowynick • 2019-03-08, 08:30
dziś wydano ostatni Twój Weekend :( . Gazetkę z której wszyscy tak ochoczo za dzieciaka studiowaliśmy medycynę (głównie ginekologię). Gazeta z wiadomych przyczyn (teraz ginekologii uczymy się na tabletach) upadała i została wystawiona na sprzedaż. Agora, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i inne gówna natychmiast ją wykupiły z myślą o zamknięciu wydawnictwa w dniu kobiet. Ich zdaniem ta gazeta wypaczała nam wyobrażenie o potrzebach kobiet. One niby chcą sukcesów i szacunku nie ordynarnego seksu (tiaaa k***a zwłaszcza wieczorem w łóżku, albo ja całe życie trafiam na jakieś nietypowe albo większość kobiet jest bardziej zboczona ode mnie ;) Ile lasek Wam jako pierwsze zaproponowały anal czy seks kiedy jej siostra się przypatruje? ).. No nic ostatni numer pewnie zejdzie na pniu, choć przypuszczam nabywcami będą te wszystkie lochy z manify nie dotychczasowi klienci



https://noizz.pl/spoleczenstwo/twoj-weekend-kiedys-erotyczny-dzis-feministyczny-co-w-ostatnim-numerze/p93ydkd

19_91

2021-12-08, 10:08
Jak widzę Jędrzejczyk to mi się odechciewa wszystkiego związanego z seksem , karykatura kobiety , aseksualne stworzenie.