18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ostatni Twój Weekend

nowynick • 2019-03-08, 08:30
dziś wydano ostatni Twój Weekend :( . Gazetkę z której wszyscy tak ochoczo za dzieciaka studiowaliśmy medycynę (głównie ginekologię). Gazeta z wiadomych przyczyn (teraz ginekologii uczymy się na tabletach) upadała i została wystawiona na sprzedaż. Agora, Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką i inne gówna natychmiast ją wykupiły z myślą o zamknięciu wydawnictwa w dniu kobiet. Ich zdaniem ta gazeta wypaczała nam wyobrażenie o potrzebach kobiet. One niby chcą sukcesów i szacunku nie ordynarnego seksu (tiaaa k***a zwłaszcza wieczorem w łóżku, albo ja całe życie trafiam na jakieś nietypowe albo większość kobiet jest bardziej zboczona ode mnie ;) Ile lasek Wam jako pierwsze zaproponowały anal czy seks kiedy jej siostra się przypatruje? ).. No nic ostatni numer pewnie zejdzie na pniu, choć przypuszczam nabywcami będą te wszystkie lochy z manify nie dotychczasowi klienci



https://noizz.pl/spoleczenstwo/twoj-weekend-kiedys-erotyczny-dzis-feministyczny-co-w-ostatnim-numerze/p93ydkd

garota

2019-03-08, 17:58
Hahah ciekawe co na to Jadna i inne artystki które karierę zrobiły gołą cipą i cycami XDXD

kamuha

2019-03-08, 18:48
Okladka chyba powinna nosic tytul „Ostatnie pozegnanie”

BrunerOvned

2019-03-08, 19:02
Kto pamięta lata '90, ten wie, jak wyglądał "Twój Weekend", "Cats" czy "Wamp". Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Teraz dookoła sam plastik i byle k***a może zostać "celebrytką" w internetach.

ritu4l

2019-03-08, 22:16
nowynick napisał/a:

możecie wierzyć lub nie, tak było. Nigdy nie trafiliście na takie to tylko mi Was szkoda...



Typie twoje pie**olenie brzmi jakbyś się nasłuchał starszych kolegów z drugiej gimnazjum i teraz powtarzał te głupoty :D normalny facet nie musi się chwalić na internecie co on to z pannami nie wyczynia i jakie to one nie są zboczone, tylko z tego korzysta. "nawet mi was nie żal" buahahahahahaaj

:-D

crossdressphyxia

2019-03-08, 22:26
k***a, jaki zlot erotomanów-gawędziarzy, uwielbiam was. :mrgreen:

-Mi wylizała dupę, jak wyszedłem z kościoła!
Serio stary, a mi ostatnio staruszka zesrała się na klatę, ledwo co śmieci wyniosłem!
-Koledzy! Ja byłem ostatnio na porodówce, wynieśli taką, sąsiada była! Dwie godziny od narodzin, a już mi petardę opie**oliła!
-Eeee to nic! Ostatnio byłem wywieść worek z puszkami i kilo miedzi na złom i po drodze zaczepiło mnie dziesięć fajnych lasek tak 18-22 lata, zaciągnęły w krzaki, po czym zaczęły robić mi loda i k***a zgodne na wszystko, no takie czasy! A na końcu wyszła przepiękna Ewa Wachowicz, nalała mi wrzątku do odbytu, nasypała tam kaszy i zaczęła mieszać drewnianą łygą jednocześnie pieszcząc swe sutki, a reszta młodych dup dotykała się nawzajem srając sobie do mord!

Krowy które dużo muczą, mało mleka dają.

patyk89

2019-03-08, 22:50
30 lat chodze po tej ziemi, i nigdy o czyms takim jak "Twoj weekend" nie slyszalem.

MadDave

2019-03-08, 23:05
Generalnie niezbyt mnie obchodzi zamknięcie tego pisma - w sumie dziwię się że coś takiego w dobie łatwo dostępnego internetu jeszcze istnieje. No ale widocznie starzejące się pokolenie wszelkich mirków i januszy którzy nie umieją w komputer jakoś podtrzymywało tego trupa.
Mimo wszystko dziwi mnie inna sprawa - te kobitki sie cieszą że zamknęły to pismo i już nie będzie "wyzysku kobiet" i innych strasznych rzeczy związanych z tym strasznym samczym społeczeństwem. Ale! Przecież kobiety które brały udział w sesjach (serio nigdy nie miałem tego pisama i nie znam jego formy) chyba same się tam zgłosiły i raczej nie są niewolnicami przypiętymi łańcuchami do swoich klatek. Oczywiście mogę się mylić. Jako użytkownik instagrama i innych social mediów oraz bywalec wszelkiej maści siłowni i boxów zauważam że dziewczyny nie muszą być zmuszane do prezentowania swoich kształtów. Mam takie wrażenie że niektóre mogły by trenować nawet nago gdyby tylko była taka możliwość. Wydaje mi się że samoświadomość niektórych dziewczyn odnośnie swojej atrakcyjności jest na tyle wysoka że potrafią zrobić z tego atut.
Ale kto ma z tym największy problem? Właśnie takie ulane grube świnie z jakimiś poważniejszymi wahaniami hormonów sprawiających że na pierwszy rzut oka nie bardzo masz pojęcie z czym (już nawet nie z kim tylko z czym) się rozmawia. Jedynie kolorowa grzywka cię jakoś naprowadza.
Ale wracając do mojej głównej myśli - odnoszę nieodparte wrażenie że samoświadome swej urody kobiety lubią i chcą aby były obiektem pożądania wielu mężczyzn (w sumie to dość logiczne z biologicznego punktu widzenia) Dlatego biorą udział w takich sesjach.
Jeśli jest na sali jakaś użytkowniczka to chętnie wysłucham jej opinii w tej sprawie bo serio mnie to dość interesuje.

Galin

2019-03-08, 23:23
Mieszkam na stałe w UK, chciałem prosić ziomka, żeby kupił mi ten historyczny numer. Dobrze, że jest sadistic.pl, bo bym sie k***a ładnie ośmieszył.

Pimplepooper

2019-03-08, 23:34
MadDave prawie wszystko się zgadza do fragmentu o samoswiadomosci. Kobiety, które są świadome swojej atrakcyjności przeważnie nie eksponują jej dla poklasku, czyli ubierają się atrakcyjnie, ale nie wyzywająco. W nagości nie ma nic złego, ale jak ze wszystkim - co za dużo to niezdrowo. Są miejsca gdzie jest to mile widziane - asp, magazyny, internety, ale siłownia to miejsce gdzie nie masz wyglądać tylko spocić swoją tłusta dupę i ludzie często przychodzą tam po to żeby coś ze sobą zrobić , później widzą takie tępe, puste suki i im się odechciewa. Wbrew powszechnej opinii to dobrze jak babka ma coś w głowie poza wizja wypijanego dupska do foty na Instagramie.

JebaćLudzi

2019-03-08, 23:55
~Velture napisał/a:

A potem kierowca autobusu wstał i zaczął bić brawo



Nie a potem autor tego komentarza się obudził ze spermą w gaciach.Chyba ,że opowiadał bajkę to smoków tam nie było

orzeszwmorde

2019-03-09, 01:30
Kto pamięta Kicię i testy samochodów?


zielak300

2019-03-09, 04:24
Zawsze pamietam lezal jakis u ojca w szafie. Kiedys znalazlem karty z gołymi c*pkami i wzialem do podstawowki gralismy na przerwie.

Sexygirl1983

2019-03-09, 07:25
Teraz twój weekend to będzie jak zrobić k***a rolady żenada :)

cesarz1982

2019-03-10, 06:47
patyk89 napisał/a:

30 lat chodze po tej ziemi, i nigdy o czyms takim jak "Twoj weekend" nie slyszalem.



Widzę kolego młode lata przesiedziałes u kogoś pod sutanną że mało rzeczy widziałeś.
Ps.a gazeta o nazwie "sexolatki" ktoś pamięta?

:lol:

nwtinamou

2019-03-10, 12:32
A mi ostatnio laska zrobiła.......... a nie, nie mam żadnej :(