18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostatni spacer

Jesse.Pinkman • 2021-10-21, 20:22
Kolejny dzień w Rosji i starsza kobieta zgarnięta na przejściu. Według opisu zginęła na miejscu.

Oponka

2021-10-21, 20:38
kolejny stary babiszon, który w dupie ma swoje bezpieczeństwo, bo "pan buczek" nad nią czuwa. j***ć stare baby prądem. ewentualnie samochodami

riddick19902721

2021-10-21, 22:23
Oponka napisał/a:

kolejny stary babiszon, który w dupie ma swoje bezpieczeństwo, bo "pan buczek" nad nią czuwa. j***ć stare baby prądem. ewentualnie samochodami



No powiem że jak widzę takie nagrania to zaczynam wierzyć bo jakim cudem te tępaki przeżyły tak długo dożywając takiego wieku nie zabijając się po drodze życiowej gdzieś wcześniej xD

Demonio

2021-10-21, 22:34
A przejde se. Co sie może stać?

j***ć stare baby

Rolmops360elo

2021-10-21, 22:47
A ja myślałem, że to Łódź i Hajto za fajerą...

paczekmaster

2021-10-22, 05:08
Babsko wlazło na przejście bez rozglądania się, ale typ miał ewidentnie czas żeby wyhamować, a nie zrobił tego. Widać, że jego światła stopu zapalają się dopiero przy pie**olnięciu.

No-idea

2021-10-22, 10:22
paczekmaster napisał/a:

Babsko wlazło na przejście bez rozglądania się, ale typ miał ewidentnie czas żeby wyhamować, a nie zrobił tego. Widać, że jego światła stopu zapalają się dopiero przy pie**olnięciu.



Dokłądnie, ona juz była w połowie pasa jezdni jak w nią pie**olnał, a nie biegła przecież. Ciul albo w komórkie paczył albo coś. zamiast na drogę.. Jak mnie tacy wk***iają.

kris1978

2021-10-22, 11:42
Tam to mają fajne przepisy. Nie to co u nas. U nas niedługo wprowadzą mandaty za jazdę samochodem po jezdni, a człekopodobna młodzież, będzie mogła chodzić gdzie chce i jak chce.

jan0sik1

2021-10-22, 15:22
Dziwne, pierwszeństwo miała. :)

walkirr

2021-10-22, 16:39
No-idea napisał/a:

Dokłądnie, ona juz była w połowie pasa jezdni jak w nią pie**olnał, a nie biegła przecież. Ciul albo w komórkie paczył albo coś. zamiast na drogę.. Jak mnie tacy wk***iają.



co nie zmienia faktu ze wczesniej powinna spojrzeć i widząc pędzący samochód i wstrzymać się z przechodzeniem bo nigdy nie wiadomo czy za kólkiem nie siedzi pijak, ćpun lub furiat, szczególnie w takim kraju jak Rosja