18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ostania fajeczka

~Angel • 2021-07-27, 10:46
I tym razem okazuje się że palenie szkodzi zdrowiu


~DMT

2021-07-27, 11:03
Widać Brazylijskie MPGiK, dość szybko i surowo karze za zaśmiecanie miejsc publicznych petami...

jimiq

2021-07-27, 11:46
To był mój ostatni fajek

nebelwerfer

2021-07-27, 11:46
palenie zawsze szkodzi tylko rzadko tak szybko :P

bercisko

2021-07-27, 12:23
W sumie to umarł na zatrucie metalami ciężkimi, które są w papierosie. Tylko tutaj ołowiu było więcej i został bezpośrednio dostarczony do głównego ośrodka nerwowego z pominięciem bariery krew-mózg.

blokern

2021-07-27, 13:22
a ten piłkarz to widze ma wyj***ne :-D

Adrian649

2021-07-27, 13:50
To jednak był błąd założyć tylko jedną Rękawiczkę Zręczności +5. Jak by miał drugą to odblokował by zdolność "Automatyczny unik przy ataku z tyłu". No cóż, tam wielu graczy dość szybko zalicza Game Over, mapy słabe, itemów mało, same wrogie NPC no i postacie mają ch*jowe jakieś :mrgreen:

Polacco Sivusco

2021-07-27, 15:22
Zabiło go to co zrobił między 15 a 18 sekundą . Sztachnął się z rowa jak trener Niemców

Chosen0ne

2021-07-27, 15:24
Chyba najgorsza śmierć ever. Stoisz sobie ze szlugiem niczego nie świadom myślisz sobie co będziesz robił jutro a tu nagle gaśnie światło i koniec.

PatMar95

2021-07-27, 16:26
Chosen0ne napisał/a:

Chyba najgorsza śmierć ever. Stoisz sobie ze szlugiem niczego nie świadom myślisz sobie co będziesz robił jutro a tu nagle gaśnie światło i koniec.



oraz napis na ekranie GAME OVER xd

quack

2021-07-27, 16:43
Chosen0ne napisał/a:

Chyba najgorsza śmierć ever. Stoisz sobie ze szlugiem niczego nie świadom myślisz sobie co będziesz robił jutro a tu nagle gaśnie światło i koniec.



Czy ja wiem? Lepiej spalić sie żywcem, powoli sie udusić lub utonąć? Albo umierac na raka przez dlugie miesiace w bólu?

Strzał w głowe to raczej szybka i bezbolesna śmierć, kula robi ci papke z mózgu w ułamku sekundy i cześć :)

dsads

2021-07-27, 17:27
temu po prawej nawet brewka nie tykła

gixi

2021-07-27, 17:38
quack napisał/a:

Czy ja wiem? Lepiej spalić sie żywcem, powoli sie udusić lub utonąć? Albo umierac na raka przez dlugie miesiace w bólu?
Strzał w głowe to raczej szybka i bezbolesna śmierć, kula robi ci papke z mózgu w ułamku sekundy i cześć



Można dodać też wiele innych, ale dodam jeden:
nieleczone rany. Był kiedyś w Toruniu pan, któremu dosłownie gniła noga. Była czarna i chodziły w niej mady. Ja widziałam go przypadkiem raz, ale mój widział go parę razy, bo w okolicy byli mu życzliwi ludzie. Jak ja go widziałam, to jeszcze normalnie chodził i nie było widać zgnilizny, ale później z tego co wiem, to śmierdział zepsutym mięsem itd. Zaczął utykać, wypraszano go z klatek schodowych, chociaż prosił tylko o ciepłą herbatę, czy coś do jedzenia, nigdy o pieniądze. Bał się pójścia do lekarza, bo obetną mu nogę. Na prawdę chciałam go spotkać, żeby mu pomóc, bo nikt nigdy nie widział go pijanego z sąsiadów, w ogóle w okolicy wszyscy o nim wiedzieli. Bo ta noga z tego co wiem wyglądała okropnie... ale najpewniej od dawna nie żyje. Po prostu nagle zniknął i inni bezdomni go nie widzieli...

Najgorszym jest według mnie umrzeć samotnie.

picolo

2021-07-27, 19:46
Gostek w żółtej koszulce nawet nie drgnął, pościgi, strzelaniny, wojny gangów to jego chleb powszedni.

drabi1

2021-07-27, 22:13
Tak długo to oglądać. Albo go zastrzelą, albo przejadą. No i kto zgadł????