18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osobówka między dwoma ciężarówkami

Salieri16000 • 2018-11-17, 12:44
Od 10 sekundy:


traf

2018-11-17, 12:58
puszka zgnieciona to i szybciej na złom pójdzie :)

Essent

2018-11-17, 14:01
Na końcowych zdjęciach nie widać, że puszka została sprasowana :kawa:

nwonigers

2018-11-17, 14:13
Wczoraj bodajze w taki sposob na drodze zginal andrei pushkar a ciezko ranny w tym wypadku byl rowniez oleg zhokh. to mistrzowie armwrestlingu, ktorzy za 2 dni mieli walczyc o mistrzostwo. szkoda ich ogolnie bo sledze ten sport troszke. Kiedy sie dowiedzialem o ich tragicznym wypadku zaczalem myslec jak k***a mozna uniknac smierci w takich przypadkach. Kiedy ktos wyjedzi ci na czolowke masz jakis ulamek sekundy i moze to glupio brzmi ale jest szansa zawsze ze chociaz wykrecisz i nie dostaniesz najgorzej. a tu? jakis debil wjezdza ci w dupe kiedy sobie stoisz. nie ma szans praktycznie zeby zareagowac no chyba ze zawsze jak czlowiek stoji na swiatlach to patrzy w tylne lusterko. tyle pytan. k***a zycie jest kruche. Szkoda mi tych armwrestlerow...

bercik05

2018-11-17, 22:55
up! Piszesz jak analfabeta, kurła...

pekka satan

2018-11-17, 23:49
nwonigers napisał/a:

Wczoraj bodajze w taki sposob na drodze zginal andrei pushkar a ciezko ranny w tym wypadku byl rowniez oleg zhokh. to mistrzowie armwrestlingu, ktorzy za 2 dni mieli walczyc o mistrzostwo. szkoda ich ogolnie bo sledze ten sport troszke. Kiedy sie dowiedzialem o ich tragicznym wypadku zaczalem myslec jak k***a mozna uniknac smierci w takich przypadkach. Kiedy ktos wyjedzi ci na czolowke masz jakis ulamek sekundy i moze to glupio brzmi ale jest szansa zawsze ze chociaz wykrecisz i nie dostaniesz najgorzej. a tu? jakis debil wjezdza ci w dupe kiedy sobie stoisz. nie ma szans praktycznie zeby zareagowac no chyba ze zawsze jak czlowiek stoji na swiatlach to patrzy w tylne lusterko. tyle pytan. k***a zycie jest kruche. Szkoda mi tych armwrestlerow...



A mi szkoda ludzi, którzy coś pozytywnego wnoszą do świata, a takich szukających igrzysk i rozrywek nie. Jedyne co, to kondolencje dla ich Rodzin, bo to One na pewno ucierpiały najbardziej.

KANIBAL22

2018-11-18, 05:27
tak wlasnie myslalem ze zniknie

chudy005

2018-11-18, 19:57
Morał taki...zachowaj bezpieczny odstęp.....

DoubleBorger

2018-11-19, 08:45
Byłem miesiąc w trasie, ludzie potrafią się wciskać przy wyprzedzaniu między dwa zestawy, gdzie między nimi jest może 20-50 metrów. Ludzie pomyślą 50m to dużo, dla osobówki może i dużo. Zestaw bez obciążenia sobie poradziłby, przy 25tonach ładunku i 90kmh można już nagrobek zamawiać.