18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osiemnastka syna i troskliwy ojciec

Centurion • 2010-01-03, 23:09
I nici z lania paskiem wchodzącego w dorosłe życie solenizanta ;)


You_Suck

2010-01-05, 00:29
to jeden z tych rodziców którzy widząć bawiące się swoje dziecko na placu wołają "Syneczku nie biegaj bo się zmęczysz i spocisz! " :facepalm: I co się dziwić że się synek nie odezwał, jak tak jest wychowywany, to któregoś pięknego dnia w ten jego nie naruszony, nie obity, młodzieńczy tyłek ktoś go wyr*cha. :roll:

Misiek87

2010-01-05, 04:51
Jak widać , nawet na imprezie ostro zakrapianej trunkiem picolo może być ,,ostry agresywny balet '' :D

r4dzik

2010-01-05, 09:03
jest kompot jest impreza!

Krzysztov

2010-01-05, 10:22
i dobrze, nie będą mu tu synka pasem tłuc - prawidłowo się zachował!

SeniorBlue

2010-01-05, 10:29
obstawiam że wyjechał na stałe do Anglii
dajmy mu już spokój
ile razy to oglądam wiem że ma przesrane do końca życia

Ik...........es

2010-01-05, 15:21
Na insomni namierzyli juz wcozraj kolesia na nk, niestety usunął profil,ale fotki ktos zapisal. Dane mi było zobaczyc ile ludzi go skomentowało. Po prostu masakra. hahahah



<---Krzyś

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2010-01-05, 15:28 ]
Nie wolno podawać linków do nk. Poza tym już usunął konto.

foad69

2010-01-05, 15:38
Lucki napisał/a:

a może k***a tak troche pomyślicie że ten chłopak moze być niepełnosprawny? jak mu koleś zaj***ł i ojciec wkroczył i rzezał chłopa kilka sekund a "solenizant" nawet sie nie ruszył z miejsca. nie jest to dla Was dziwne ? ja bym nawet jeslibym miał zajebisty reskept do Ojca tak jak tu niektórzy mówią, to przynajmniej bym wstał i wyjaśnił ojcu OCB



I możliwe, że taka jest prawda, dzieciak jest podobno upośledzony, na wyko*** jest temat założony przez kogoś, kto podaje się za osobę obecną na imprezie. Jeśli to nie wkręt, to można temat przerzucić do harda i podpisać "Pizganie upośledzonych i wąsata furia" ;)

Aishenbai

2010-01-05, 16:57
Jakby to był mój ojciec to bym mu chyba pie**olnął... nawet nie wie jaką krzywdę wyrządził chłopakowi. Mam nadzieję, że ma mocną psychę, bo inaczej ludzie go zjedzą

de_Vil

2010-01-05, 17:06
mnie rozwalił dźwięk tego pasa jak kolega bije Krzycha ;d już wiem skąd się biorą efekty dźwiękowe w filmach z Czakiem Norrisem.

z dupy Krzycha się biorą :samoboj:

ArniHell

2010-01-05, 17:15
to była ściema z tym ze ten koleś jest upośledzony

Ik...........es

2010-01-05, 18:47
tja, jest raczej normalny. sami wydzicie na powyzszym zdjeciu ze ma nawet dziewczyne.

krzysioosiemnastka

2010-01-05, 20:36
od kiedy zobaczyłem filmik po raz pierwszy ... aż zakręciła mi się łza w oku, ogladalem filmik juz xxx razy i moim celem w życiu jest spotkać się z krzysiem możecie dać link do jego kolegów na nk, dziewczyny, albo link jego szkoly ;D prosze was, jestem bardzo chory i za niedlugo umre, pozwolcie mi umrzec szczesliwym ...

W

2010-01-05, 20:48
bo jak cię pie**olnę, to cię krew zaleje :szczerbaty:


jeden z komentarzy: "Zaraz ten kawałek będzie puszczany na zakończenie każdej imprezy :) "
wygra z 'pora na dobranoc' ?

kucu19

2010-01-05, 22:27
Cytuję:
"Prawie każdy widział już ten filmik : (adres filmu z innej strony)

Byłem na tej "imprezie" i opowiem wam jak było naprawdę.

Otóż bity chłopak jest w lekkim stopniu upośledzony, dlatego leżał tak cały czas nieruchomo i trzymała go za rękę ta dziewczyna. Ojciec uderzył lekko i symbolicznie lecz mój kolega zaje%#ł@ tak mocno, iż ojciec nie wytrzymał. Musicie zrozumieć że dla tego pana syn jest wszystkim, jego żona zmarła kilka lat temu. Bardzo lubimy tego chłopaka i niechcieliśmy aby sam spędzał swoją 18nastkę.

Pozdrawiam..."

Tekst znaleziony na innej stronie.
Nawet mi jest głupio. Zważywszy już na ośmieszające i oczerniające ojca prace innych użytkowników.
@ Lucki
Masz u mnie piwo za trzeźwe myślenie i mniej spaczone podejście do sprawy ;)

Centurion

2010-01-05, 22:32
kucu19, wziąłeś to z wykopu, potem osoba która napisała to "sprostowanie" przyznała się że ściemniała w celu nabrania użytkowników. Ten koleś nie jest upośledzony.