18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Osiemnastka syna i troskliwy ojciec

Centurion • 2010-01-03, 23:09
I nici z lania paskiem wchodzącego w dorosłe życie solenizanta ;)


~Vuko

2010-06-15, 15:46
Żeby autor tematu i jego brat zgnili w piekle za rodzinną głupotę :homer:

ma...........88

2010-06-15, 16:00
@dombek666 idź się uczesz wtedy pogadamy brudasie

Am...........eg

2010-06-15, 16:12
Basika063 napisał/a:



Masz się czym szczycić!
15-latek naj***ny jak helikopter przeżył stan totalnego naj***nia alkoholem, co graniczyło z cudem.
Wnioski:
1) Gdyby głupota bolała, zewsząd rozlegałyby się jęki.
2) Szczyty głupoty zdobywa się bez wysiłku.
3) Co głupiemu po rozumie,kiedy użyć go nie umie?
4) Głupota jest mniej gęsta niż mądrość. Dlatego jest zawsze na
wierzchu.



Google-> cytaty mądrość i głupota.
Również nie masz czym się szczycić, chyba że głupota to dla Ciebie wysoki poziom. : )

A gostek z filmiku musi być teraz przystojny. :diabel:

fallout444

2010-06-15, 16:41
Ale się spinacie :D Byście nas znali to filmik wcale nie okazał by wam się dziwny :D

Jesteście spinacze i tyle :)

A wrzuciłem bo niektóre motywy są śmieszne.

Basika063 napisał/a:



Masz się czym szczycić!
15-latek naj***ny jak helikopter przeżył stan totalnego naj***nia alkoholem, co graniczyło z cudem.


Stan totalnego naj***nia tylko po pół litra i sześciu piwach na głowę???
Że niby cud? JAK? Poj***ło cie?

;p

teken napisał/a:

Naj***ny jak szmata 15 latek i jego upośledzony brat, który mysli, że będzie sławny w internetach.


Jakbym chciał być sławny to bym coś ze sobą w roli głównej wstawił ;)

teken napisał/a:

Nie wiesz, że chwalenie się pijaństwem na forach to osmieszanie samego siebie ?



Niestety nie wiem, jak już kiedyś napisałem miałem normalne dzieciństwo i etykieta forum internetowego nie jest mi znana.

teken napisał/a:


dombek666 - podniecasz się jaki to niby zajebisty byłeś. Epic fail.



Wpisz sobie w google hasło "dystans do samego siebie" lub "umiejętność śmiania się z własnej głupoty" a obiecuję ci że dowiesz się wielu nowch rzeczy, może nawet o samym sobie ;)

Lew

2010-06-15, 17:43
Po prostu


PATOLOGIA XDDD

Paseczek90

2010-06-15, 19:51
hmm autor filmu wstawil to bo go to smieszylo a skoro brat jego nie mial nic przeciwko to po co sie czepiac, moze ich to akurat bawi a was nie musi, sami kiedys byliscie naj*bani i tak wygladaliscie i nie udawajcie niewiniatek ;]

Ra...........og

2010-06-15, 20:57
Paseczek90, ale oni maja po 13 lat i chodza do gimnazjum... alkohol widza tylko na imieninach taty ;-)

kabalero88

2010-06-15, 22:33
Najlepsze ze ma gówno pod nosem.

nikustrip

2010-06-15, 23:51
Długo włosi metale są zajebiści i mają coś w głowach nie tak jak łyse albo krótko obcięte JP/Tehcno boye ścierwa zaj***ne.

fallout444

2010-06-16, 00:01
nikustrip napisał/a:

Długo włosi metale są zajebiści i mają coś w głowach nie tak jak łyse albo krótko obcięte JP/Tehcno boye ścierwa zaj***ne.



Dajcie już spokój z tą nic nie wartą, do niczego nie prowadzącą dyskusją.

dawix3

2010-06-16, 00:05
drodzy "forowicze".. aż założyłem konto jak zobaczyłem wasze komentarze.. hmm.. z tego co wiem jest to portal o rzeczach sadystycznych.. nabijanie sie z pijanego nieletniego brata jest sadystyczne.. wiec jak najbardziej do forum pasuje.. może nie jest to super inteligentna rozrywka ale kto się nie lubi nawalić i śmiać z pijanych którzy odpadli wcześniej.. ten przypadek byl o tyle zabawny ze koleś ma 15 lat i nie może od alkoholu mówić.. ale szkoda na was marnować liter.. w polsce zyjemy a z tego co wiem to jestesmy konkurentami rosji w chlaniu.. jeśli nie lubicie tego typu zabaw to idźcie z powrotem do mamusi albo do kościółka.. . tam was pochwala za dobre sprawowanie i wielka inteligencje społeczną.. powodzenia xD banda debili.. :homer:

koolowsky

2010-06-16, 00:06
Tzw "rozpijanie nieletnich" za co kodeks karny przewiduje do 2 lat więzienia (tzn bez zawiasów możesz siedzieć 2 lata).juz zgłosiłem to odpowiednim organom.hyhy :*

teken

2010-06-16, 01:00
dawix3 napisał/a:

drodzy "forowicze".. aż założyłem konto jak zobaczyłem wasze komentarze.. hmm.. z tego co wiem jest to portal o rzeczach sadystycznych.. nabijanie sie z pijanego nieletniego brata jest sadystyczne.. wiec jak najbardziej do forum pasuje.. może nie jest to super inteligentna rozrywka ale kto się nie lubi nawalić i śmiać z pijanych którzy odpadli wcześniej.. ten przypadek byl o tyle zabawny ze koleś ma 15 lat i nie może od alkoholu mówić.. ale szkoda na was marnować liter.. w polsce zyjemy a z tego co wiem to jestesmy konkurentami rosji w chlaniu.. jeśli nie lubicie tego typu zabaw to idźcie z powrotem do mamusi albo do kościółka.. . tam was pochwala za dobre sprawowanie i wielka inteligencje społeczną.. powodzenia xD banda debili.. :homer:

To żeś k***a filozofią zaj***ł. Debil to możesz być ty. Myślisz, że to tu pasuje ? Humor poziomu gimbusów. Szkoda, że ta zgraja panoszy się na sadistic.

PS: A nie mówiłem, że wyląduje na głównej ? :samoboj:

fallout444 - nie chce mi sie odpisywać na tak głupiego posta, widać, że mało siedzisz w internetach.

fallout444

2010-06-16, 01:32
A ty jak widać dużo.
Teraz pytanie:
co gorsze?

dupaCyckDupa

2010-06-16, 01:51
ja pie**ole jebnij sie w łeb a później rozpijaj swoją starą a później głosujćie wszyscy na bronka a młodego zostaw może wyjdzie na ludzi.