18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osiedlowe porachunki

yaiba • 2022-09-15, 21:26
Ostatnio klasycznie. Wewnętrzna robota w rasiji


jawox

2022-09-15, 21:31
No i spasiony vania spędzi resztę gównianego życia w jeszcze bardziej gównianym czarnym delfinie :D

Lucar1

2022-09-15, 21:35
opis wedlug kaotica: Father of Raped Girl Stabs the Shit out of Predator

PabloSkills

2022-09-15, 21:41
No kosę miał godną kostuchy. Jason ładnie go ponacinał.

dogip

2022-09-15, 21:42
Zawsze mnie zastanawia co taki nożownik ma w głowie. Chyba hula tam wiatr. Przecież zostawia sobie kilkanaście, kilkadziesiąt minut lub przy dobrych wiatrach kilka godzin życia na wolności. Reszta życia za kratami. Przecież można spuścić wpie**ol, dostać zawiasy, ale jako tako żyć na wolności.

ra0mir

2022-09-15, 22:08
Zaj***ny kacap = ZAWSZE piwo.

Jednego debila, z najbardziej poj***nej nacji, mniej.

dogip napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia co taki nożownik ma w głowie. Chyba hula tam wiatr. Przecież zostawia sobie kilkanaście, kilkadziesiąt minut lub przy dobrych wiatrach kilka godzin życia na wolności. Reszta życia za kratami. Przecież można spuścić wpie**ol, dostać zawiasy, ale jako tako żyć na wolności.



A może ma znajomego w dumie? 2 dni w pace i cyk na wolność :)

Marcin360360

2022-09-15, 22:37
dogip napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia co taki nożownik ma w głowie. Chyba hula tam wiatr. Przecież zostawia sobie kilkanaście, kilkadziesiąt minut lub przy dobrych wiatrach kilka godzin życia na wolności. Reszta życia za kratami. Przecież można spuścić wpie**ol, dostać zawiasy, ale jako tako żyć na wolności.



My normalnin sienl zastanawiamy bobto dla nas jest dziwne/chore. Za to ci drudzy(mordercy) z niskim iq czy umysłowo chorzy po prostu nadają się tylko do na przeszczep do organów czy na badania naukowe. Oko za oko zabrałeś życie umyślnie to oddajesz swoje proste.

elfan84

2022-09-15, 22:45
Według oryginalnego opisu ten z nożem to ojciec zgwałconej córki, to go jakoś usprawiedliwia a nawet bardzo ,bo już myślałem że to przez to że nie ustąpił pierwszeństwa

Pees4

2022-09-15, 22:45
Ładna plaża

Jozin997

2022-09-15, 22:48
Właśnie sobie załatwił wilczy bilet na Ukrainę albo resztę życia spędzi za kratami

Bedek33

2022-09-15, 22:56
Tak czy siak cieszy to, że dwóch kacapów mniej. I ch*j im w dupę.

zbynekmaslanka

2022-09-15, 23:05
elfan84 napisał/a:

Według oryginalnego opisu ten z nożem to ojciec zgwałconej córki, to go jakoś usprawiedliwia a nawet bardzo ,bo już myślałem że to przez to że nie ustąpił pierwszeństwa



Jeśli tak to zrobił to co musiał zrobić ... niepotrzebnie tylko dał się nagrać

Baronessa

2022-09-15, 23:08
Jedna porządna kosa wsadzona w żebra (płuca), lub kichy, to tak naprawdę spuźniona bomba, po którei i tak zdechniesz, więc gwałciciel od 12 sekundy filmu mógł już w zasadzie darować sobie samoobronę...

Ciekawe jest to, że locha zamiast sp***alać z miejsca zagrożenia, prowadzi dyskusję z nożownikiem. Ruska nacja jest konkretnie popie**olona. Gorzej od murzynów.

maziost

2022-09-15, 23:26
Baronessa napisał/a:

Jedna porządna kosa wsadzona w żebra (płuca), lub kichy, to tak naprawdę spuźniona bomba, po którei i tak zdechniesz, więc gwałciciel od 12 sekundy filmu mógł już w zasadzie darować sobie samoobronę...
Ciekawe jest to, że locha zamiast sp***alać z miejsca zagrożenia, prowadzi dyskusję z nożownikiem. Ruska nacja jest konkretnie popie**olona. Gorzej od murzynów.



Harda z Ciebie suka. Lubię takie

:-D

ps niby wyjaśniał gwałciciela swojej córki więc zabawo trwaj! Osobiście bardziej brutalnie wykończył bym cwe*a :* sam mam dwie córki z ex i najstarsza ma 12 lat. ch*j mnie strzela od samego przemyślenia że te śmiecie były są i zawsze będą wśród nas. osobiście egzekucje wykonałbym w bardziej wykwintnym sposobie Ale kara to jest k***a kara!!!! I niech k***ie ziemia najcięższym betonem Będzie

UrlichUrwich

2022-09-15, 23:26
Skrajnie niski poziom wody w tej rzece. Nawet autami tam jeżdżą. Dziwny kraj.