18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Osiedlowe ostrzeżenie

HackerAGD • 2021-03-11, 16:02
Trzeba się stosować do lokalnych rozporządzeń :jejeje:


JaTylkonaChwile

2021-03-12, 11:23
SzczerbatyKoń napisał/a:

W każdym narodzie są zj***ni ludzie, jak ci ukrainiec zabiera robote to znaczy że nieudacznikiem jesteś j***nym i bardzo dobrze. W robocie mam ukre kulturalną, dziewczyna z 3 jezykami perfekt napie**ala i gra gitara, a jak jeden z drugim jedyne co w życiu osiągnęliście to to że was matka wypchnęła do budowlanki a dalej nie potraficie cegły równo położyć to nawet mi was nie żal. tfu
Już wolę takiego sumiennie pracującego ukraińca niż polaka co przyjdzie do roboty naj***ny i jeszcze coś ukradnie bo mu pół roku wcześniej babsko wysrało potomka i on pieniedzy potrzebuje na życie.
Kiedy wy k***a zrozumiecie że trzeba głąbów j***ć z jakiego by nie byli środowiska/narodowości a nie wrzucać wszystkich do jednego worka.



:homer: naprawde blyszczysz inteligencją tylko nie tak jak powinienes. Nie wiem czy wiesz, ze w Polsce jest mase ludzi, ktorzy sa slabo wyksztalceni lub prawie wogole? Wiesz dlaczego? Mieli to sczzescie urodzic sie np. w malutkiej zabitej dechami wiosce, gdzie sie pasało krowy jeszcze do niedawna (np. Sosnowiec) Tacy ludzie wyjechali do miasta i znalezli sobie prace - moze nie wymagajaca mega wyksztalcenia ale zawsze cos. Pracujac ciezko powinni dostawac godne wynagrodzenie. Kazdy kto ma dobre wyksztalcenie powinien odpowiednio dostawac wiecej (jesli z wyksztalceniem w parze jest jeszcze zdolnosc do pracy)


Twierdzisz, ze byloby zle gdyby przy obecnych cenach, wyplata dla zwyklego pracownika (sprzataczka, pani na kasie itd) wyplata zaczynała sie od 3 lub 3.5 tysiecy ? Jesli mialbys troche oleju w glowie, wyplata zaczynalaby sie od 5 lub 6 tysiecy itd.

przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jeśli się boicie że Ukraińcy zabiorą wam robotę to znaczy że jesteście j***nymi nieukami i to z wami jest problem a nie z nimi. Wolę widzieć w Polsce pracujących Ukraińców niż zaszczanych Polaków pod przysłowiową budką z piwem i j***nych bezdomnych nierobów i innych oferm życiowych i nieudaczników. Pamiętajcie żeby jako tako szanować sąsiada swego bo zawsze można mieć gorszego( nie dotyczy niemców) . Lepsi Ukraińcy niż uchodźcy z Syrii, Afganu ,Czeczenii i wyrwani z wiosek pośrodku dżungli mudżyni

Sory grafika ze słoniem miała być do tematu z szalejącą ciężarówką, poj***ło mi się



Przeczytaj co napisalem do wczenisejszego posta. PS. moj znajomy jest j***nym nieukiem, ledwo potrafi obslugiwac komputer, ciagle wstawia złe obrazki do swoich postów i stara sie błyszczeć angielskim a ja mu tłumaczę, ze "sory" nic nie oznacza bo poprawnie powinno byc napsiane : sorry (no ale on jest j***nym nieukiem wiec mu wybaczam)





grudzin7 napisał/a:

pie**olisz jak potłuczony...
Ukraińcy to zapie**alają ale na kasie w markecie, na produkcji, w magazynach, cieciówkach i wszystkich innych robotach, których nikt nie chce robić. Bardziej uzdolnieni się łapią za budowlankę i wykończeniówkę i tam koszą Januszy grubo, bo robią porównywalnie albo i lepiej, a za połowę ceny. Jedyne co to trzeba pilnować aby nie chlali za dnia. Natomiast w żadnej poważnej pracy (inżynieria, medycyna, prawo itd) nie są dla nas żadną konkurencją
Chociaż w sumie jak jesteś jakimś niedouczonym tłukiem, to może i rzeczywiście ten ukrainiec ci pracę zabierze



Czytaj co napisalem wczesniej. Rozumiem, ze ty z tych januszy, ktorzy sasiadowi zazdroszcza, patrza przez firanke i mowia, ze "somsiad" pewnie nakradl i dlatego kupil nowe auto - tzn podejrzewam, ze zazdroscisz innym lub poprostu nie chcesz by inni mieli lepiej. Bolała by Cie dupa jakby wszyscy ciezko pracujacy, sprzatacze, ludzie na kasie czy w jakies fabryce - zarabiali godnie, by nie musieli jezdzic starymi samochodami sprowadzanymi z niemiec? Nie chcialbys widziec na ulicach lepszych samochodow? Ludzi lepiej ubranych? (w normalnych czasach) wiekszej ilosci takich przybytkow jak : kregielnie, salony bingo, restauracje i inne pie**oly? Nie chcialbys, zeby biedni mieli wiecej kasy a Ci, ktorzy ogarniaja temat mieli jeszcze wiecej? Bolałaby cie dupa jakbys widzial wiecej fajnych domow itd itp?pewnie tak... wolalbys by wszyscy plywali w gownie, pod warunkem, ze ty bedziesz plywal na powierzchni.

EvilDog napisał/a:

Troszkę brednie piszesz , bo znowu : złośliwi pracodawcy żerują na pracownikach i myślą jak by im nie dopłacić i wymieniać sobie auta co roku!
Od wakacji kiedy zaczął sie covid Ukraińcy wyjechali ,, to ile już podwyżek otrzymałeś , ile pracodawców podwyższyło płace żeby zachęcić Polaków do pracy , co ?



Chyba masz pierwsze objawy covida tzn. brak logicznego myslenia (nowy symptom, wersji maksykanskiej) Wyjdz z piwnicy, wlacz TV lub radio - uslyszysz o pseudopandemii i takie tam, moze ogarniesz dlaczego zamiast podwyzej, ludzie sa zwaliani a firmy sa zamykane...

picolo

2021-03-12, 17:53
Najlepiej niech oni wypie**alają do siebie.

whitetooth

2021-03-12, 20:37
matek87 napisał/a:

Takie prezenty od "braci Ukraińców" ktoś pamięta?? Czy tylko Niemcy źli??



To nie bandwrowcy, ale nasza stuknięta matka przed 39 to zrobiła. Co nie zmienia stanu rzeczy 1000 sposobów na zabicie naszego rodaka przez wschodnich sk***ieli

SzczerbatyKoń

2021-03-13, 02:00
JaTylkonaChwile napisał/a:

naprawde blyszczysz inteligencją tylko nie tak jak powinienes. Nie wiem czy wiesz, ze w Polsce jest mase ludzi, ktorzy sa slabo wyksztalceni lub prawie wogole? Wiesz dlaczego? Mieli to sczzescie urodzic sie np. w malutkiej zabitej dechami wiosce, gdzie sie pasało krowy jeszcze do niedawna (np. Sosnowiec) Tacy ludzie wyjechali do miasta i znalezli sobie prace - moze nie wymagajaca mega wyksztalcenia ale zawsze cos. Pracujac ciezko powinni dostawac godne wynagrodzenie. Kazdy kto ma dobre wyksztalcenie powinien odpowiednio dostawac wiecej (jesli z wyksztalceniem w parze jest jeszcze zdolnosc do pracy)
Twierdzisz, ze byloby zle gdyby przy obecnych cenach, wyplata dla zwyklego pracownika (sprzataczka, pani na kasie itd) wyplata zaczynała sie od 3 lub 3.5 tysiecy ? Jesli mialbys troche oleju w glowie, wyplata zaczynalaby sie od 5 lub 6 tysiecy itd.



Gdzie ja według ciebie napisałem, że jak ktoś ciężko pracuje to nie powinien zarabiać dobrych pieniędzy, powinien zarabiać proporcjonalnie do tego ile zysku swoją pracą przynosi firmie.
Nic takiego o czym mówisz na temat płacy nie stwierdziłem, najważniejsze w tym wszystkim dla mnie jest sumienność wykonywanej pracy a nie robienie jak u kogoś czyli na odpie**ol, a z takim podejściem zetknąłem się nie raz w życiu. Nigdy też nie chciałbym żeby typ który układa płyty chodnikowe zarabiał tyle co np architekt bo ten architekt musiał poświęcić czas żeby się wykształcić w tym kierunku, posiada umiejętności i wiedzę na temat tego co robi, zaś ułożenie równolegle kostki do poprzedniej to praca, którą ten architekt również jest w stanie wykonać jeśli życie go do tego zmusi, więc nie próbuj tutaj wywyższać klasy robotniczej do ludzi wykształconych. Nikomu nie umniejszam, w żadnym wypadku każdy do sprawnego działania świata jest potrzebny. A jeśli chodzi o "przy obecnych cenach" to gdyby biedna część społeczeństwa czy już skrajnie patologia nie skupiała się na dostaniu marnych 500zł, to by nie musieli zarabiać 6tyś żeby móc przeżyć miesiąc, bo za chwilę będą kupowali chleb za 10. Bo chyba nie powiesz mi że na 500+ zależy np programiście który kosi miesięcznie dajmy na to 8k.
Gdyby nie właśnie nieróbstwo i niesumienność w wykonywanej pracy prezentowanej przez jakąś część społeczeństwa ci skrajni rozdawacze(i zabieracze xd) nie doszli by do władzy, a jak już to nie skupiliby się na zaspokojeniu groszami potrzeb pospólstwa - elektoratu, "bo mi się należy, a nie ja bedę pracował, a jak już pójdę do roboty to wychlany i się poopie**alam"

SKINHEAD

2021-03-13, 10:42
Pandemio-psychoza napisał/a:

To podobno akurat jakaś cyganka dokonała "późnaj aborcji" w czasach międzywojnia.
Dziwne, że wybrałeś to foto, skoro jest mnóstwo innych, jeszcze bardziej przerażających.



To ukraińskie k***y z UPA robiły.... Babcia zawsze mówila - "Nie ufaj ukraincom bo maja czarne podniebienia"

VikLin

2021-03-14, 02:43
matek87 napisał/a:

Takie prezenty od "braci Ukraińców" ktoś pamięta?? Czy tylko Niemcy źli??



Akurat to zdjęcie to popularny fejk że to ukraińcy. Prawda jest z goła inna, zrobiła to cygańska matka.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Marianna_Dolińska

SpijaczWymiotów

2021-03-14, 03:39
matek87 napisał/a:

Takie prezenty od "braci Ukraińców" ktoś pamięta?? Czy tylko Niemcy źli??



Szkoda, ze 600 lat temu nie było kamer to zobaczył byś prezenty braci polaczków dla innych polaczków, jak się wybijali nawzajem heh...a nie chwila teraz wiek 21 i też się wybijają nawzajem, cudze chwalicie swego nie znacie, poczytaj kroniki historyczne



:roll:

KolyaParker

2021-03-27, 00:05
Pandemio-psychoza napisał/a:

Jasne, "wyjechali".
Tylko czemu jest nadal tylu ŚMIERDZĄCYCH ukrów w Polsce?
I nie jest to obelga, a śmierdzący fakt.
W tym roku kilkukrotnie czekałem w kolejce do kasy w Biedrze i przede mną stało w kolejce paru ukrów.
Śmierdzieli jak łańcuchowe psy. Dosłownie.
Później, gdy ktoś śmierdział jak żul, a przy tym ok godz 20 tej robił zakupy nosząc ubranie robocze, od razu wiedziałem, że to ukr.
I nie myliłem się.



Ну шо маскалю і тут ти пхаєш свої пазурі і наговорюєш на українців всяку хуйню. Скільки тобі заплатили, кремлєбот їбаний??

Wiewór

2021-03-27, 00:34
Stürmgewehr44 napisał/a:

Żyje wśród Ukraińców tzn. Wynajmuję pokój w domu, gdzie oprócz mnie cała reszta wynajmujących do Ukry. Pierwszy miesiąc grzeczni i milutcy, bo bali się, że podpie**olę ich do landlorda za wszelkie przewinienia, a takich jest dużo, ale gdy zorientowali się, że landlord ma w dupie wszystko poza kasa, to robią co chcą. Jedna para ukraińska siedzi w kuchni dosłownie 24/7, Tak, baba cały dzień siedzi w kuchni i gotuje, nie ma pracy. Na to jej gotowanie całymi dniami od 10 do 12 w nocy idą ogromne zużycia prądu i gazu oraz wody. Do tego jeden z ukrów okupuje łazienkę przez ponad godzinę, tak. Chłop siedzi w kiblu 30-50 minut pod samym prysznicem, a potem jeszcze 10 minut pucuje mordę przed lustrem. A po tym i tak jeszcze 5 czy 10 razy pobiegnie do łazienki w ciągu następnej godziny. Para ukrów co miesiąc zaprasza do siebie swoją rodzinkę, która nawala rachunki, a potem ukry zacierają rączki, bo powiedzą, że u nich nikogo nie było i rachunki zostaną podzielone pomiędzy wszystkich wynajmujący, mimo tego że np. Ja nie zużyłem tyle wody czy prądu. W poprzedni miejscu zamieszkania roiło się od ukrów w okolicy, okradali sklepy i jeździli starymi gratami po chodnikach. Zaczepiali ludzi na ulicy, krzyczeli i puszczali chłam z głośników. Nawet będąc w urzędzie miasta wszędzie ukry przy okienku i pytanie, jak mogą dostać mieszkanie od miasta. Najbardziej drażnią mnie te młode ukry, zwłaszcza laski, które pofarbowały sobie włosy i pokupowały drogie markowe ciuchy, bo papa dostał podwyżkę w robocie i popisują się swoimi ajfonami. Ukraińcy prędzej wynajmą mieszkanie niż Polak, czemu? Bo Polakom opłaca się wynajmować mieszkania ukrom niżeli rodakowi. To samo z pracą, gdzie teraz dostają podwyżki, diety i dodatkowe stawki oraz stancje, a Polakowi w życiu decydent nie zaproponowałby takich warunków. Kształcą się za nasze podatki, bo oni w większości robią na czarno, a potem wyjeżdżają na zachód lub żenią się, żeby dostać obywatelstwo. Ostatnio w żabce jeden Ukr popisywał się znajomością polskiego i proponował kasjerce małżeństwo, bo on potrzebuje obywatelstwa. Szkoda gadać.



Jesteś nieudacznikiem życiowym który nie ma swojego mieszkania i musi wynajmować pokój z imigrantami i uważasz się za lepszego od nich? Beka w ch*j

:lol:

Zatrudnilem u siebie ostatnio Ukraińca bo polskiego robactwa nie chce widzieć w swojej firmie.
Polskie fiziole to sa k***y złodzieje, alkoholicy i legendarne nieroby. Polskiego fiziola robaka można porównać tylko z murzynem.
I dawałem szansę Polakom... Większość nawet nie dotarła na rozmowe o pracę. Robić się nie chce j***nym nierobom bo pincet zloty wpada a jak braknie to coś zapie**oli więc po co pracować.
Jak Ukraince wam prace zabierają to znaczy że jesteście życiowymi zerami.

:lol:

Swojego pracownika z Ukrainy nie zamienił bym na 100 Polaków bo nie jestescie mu godni nawet butów szorować polskie fiziolskie karakany. Facet zapie**ala, nie kradnie i nie pije. I zarabia więcej niż każdy z was. Ale wam sie robić nie chce. Czekacie na zasłużony socjal od PiS.
I on do czegoś dojdzie a wy będziecie zawsze polskimi biedakami. Bo człowiek bogaci się praca a nie socjalem.
I tak jak kiedyś polactwo chlalo, przepijali majątek i ch*ja robili aż w końcu Polskę wykupili kupcy żydzi tak już teraz coraz więcej Ukraińców zaczyna prowadzić biznesy bo Polaki czekają aż im spadnie z nieba a Ukry zadupcaja.
Także jebac was rasistowskie ksenofobiczne faje.
Jutro jak będę stał z nim przed firma to znowu będziemy kisnac z polskich biedaków i alkoholików grzebiących w naszym śmietniku za niedopałkami szlugow.

Pandemio-psychoza

2021-03-28, 10:16
Wiewór napisał/a:

....
.....



A ustaliliście już z ukrem datę ślubu?

N7

2022-07-16, 02:24
Te zdjęcie to los który zgotowała niejaka Marianna Dolińska swoim dzieciom... dzikie zwierzę nie robi tego co banderowcy naszym przodkom urządzili