18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Osiedlowe ostrzeżenie

HackerAGD • 2021-03-11, 16:02
Trzeba się stosować do lokalnych rozporządzeń :jejeje:


MS7

2021-03-11, 18:04
EvilDog napisał/a:

Troszkę brednie piszesz , bo znowu : złośliwi pracodawcy żerują na pracownikach i myślą jak by im nie dopłacić i wymieniać sobie auta co roku!
Od wakacji kiedy zaczął sie covid Ukraińcy wyjechali ,, to ile już podwyżek otrzymałeś , ile pracodawców podwyższyło płace żeby zachęcić Polaków do pracy , co ?



Sam sobie odpowiedziałeś, albo sam sobie zaprzeczasz - wybierz jedną z wersji i potem pomyśl. Przez COVID właśnie nie będzie żadnych podwyżek w większości branż, nawet gdyby wyj***ć całą tanią siłę roboczą z tego kraju.

St...........44

2021-03-11, 18:11
Żyje wśród Ukraińców tzn. Wynajmuję pokój w domu, gdzie oprócz mnie cała reszta wynajmujących do Ukry. Pierwszy miesiąc grzeczni i milutcy, bo bali się, że podpie**olę ich do landlorda za wszelkie przewinienia, a takich jest dużo, ale gdy zorientowali się, że landlord ma w dupie wszystko poza kasa, to robią co chcą. Jedna para ukraińska siedzi w kuchni dosłownie 24/7, Tak, baba cały dzień siedzi w kuchni i gotuje, nie ma pracy. Na to jej gotowanie całymi dniami od 10 do 12 w nocy idą ogromne zużycia prądu i gazu oraz wody. Do tego jeden z ukrów okupuje łazienkę przez ponad godzinę, tak. Chłop siedzi w kiblu 30-50 minut pod samym prysznicem, a potem jeszcze 10 minut pucuje mordę przed lustrem. A po tym i tak jeszcze 5 czy 10 razy pobiegnie do łazienki w ciągu następnej godziny. Para ukrów co miesiąc zaprasza do siebie swoją rodzinkę, która nawala rachunki, a potem ukry zacierają rączki, bo powiedzą, że u nich nikogo nie było i rachunki zostaną podzielone pomiędzy wszystkich wynajmujący, mimo tego że np. Ja nie zużyłem tyle wody czy prądu. W poprzedni miejscu zamieszkania roiło się od ukrów w okolicy, okradali sklepy i jeździli starymi gratami po chodnikach. Zaczepiali ludzi na ulicy, krzyczeli i puszczali chłam z głośników. Nawet będąc w urzędzie miasta wszędzie ukry przy okienku i pytanie, jak mogą dostać mieszkanie od miasta. Najbardziej drażnią mnie te młode ukry, zwłaszcza laski, które pofarbowały sobie włosy i pokupowały drogie markowe ciuchy, bo papa dostał podwyżkę w robocie i popisują się swoimi ajfonami. Ukraińcy prędzej wynajmą mieszkanie niż Polak, czemu? Bo Polakom opłaca się wynajmować mieszkania ukrom niżeli rodakowi. To samo z pracą, gdzie teraz dostają podwyżki, diety i dodatkowe stawki oraz stancje, a Polakowi w życiu decydent nie zaproponowałby takich warunków. Kształcą się za nasze podatki, bo oni w większości robią na czarno, a potem wyjeżdżają na zachód lub żenią się, żeby dostać obywatelstwo. Ostatnio w żabce jeden Ukr popisywał się znajomością polskiego i proponował kasjerce małżeństwo, bo on potrzebuje obywatelstwa. Szkoda gadać.

andrzejrobert75

2021-03-11, 18:31
Pandemio-psychoza napisał/a:

Jasne, "wyjechali".
Tylko czemu jest nadal tylu ŚMIERDZĄCYCH ukrów w Polsce?
I nie jest to obelga, a śmierdzący fakt.
W tym roku kilkukrotnie czekałem w kolejce do kasy w Biedrze i przede mną stało w kolejce paru ukrów.
Śmierdzieli jak łańcuchowe psy. Dosłownie.
Później, gdy ktoś śmierdział jak żul, a przy tym ok godz 20 tej robił zakupy nosząc ubranie robocze, od razu wiedziałem, że to ukr.
I nie myliłem się.



Chyba u Ciebie wyjechali.

whitetooth

2021-03-11, 18:42
Mamy tylko 2 wrogów (poza nami samymi), którzy jak trzeba to utłuką: Niemiec i Ukrainiec. Reszta, albo wyzyska z grosza, albo zrusyfikuje, no chyba że to dzieci z Zamojszcyzny, to i Niemiec weźmie. Pozdro

grudzin7

2021-03-11, 18:45
JaTylkonaChwile napisał/a:

Ukrainiec nie jest winny, ze przyjezdza i zabiera Polakom prace, zatrzymuje podwyzki... Jak ich niebylo w Polsce i brakowalo rąk do pracy to pracodawcy bili sie o dobrego pracownika. Czasem 2 podwyzki w ciagu roku - o tak, po prostu. Podwyzki by nie szukano innej pracy. Jak ktos pozwolil im przyjechac to nie wina ukraincow tylko wina debili, ktorzy im pozwolili.
Trzeba bylo, nie wpuszczac jeszcze z rok czasu a wyplaty pewnie by poszly o kilka stowek do gory... ale nieeeee.
Jedni wygonili Polakow do innych krajow w poszukiwaniu lepszych zarobkow a drudzy skutecznie zatrzymali wzrost wynagrodzen sprowadzajac tania sile robocza :/ jedni drugich warci.



pie**olisz jak potłuczony... :roll:
Ukraińcy to zapie**alają ale na kasie w markecie, na produkcji, w magazynach, cieciówkach i wszystkich innych robotach, których nikt nie chce robić. Bardziej uzdolnieni się łapią za budowlankę i wykończeniówkę i tam koszą Januszy grubo, bo robią porównywalnie albo i lepiej, a za połowę ceny. Jedyne co to trzeba pilnować aby nie chlali za dnia. Natomiast w żadnej poważnej pracy (inżynieria, medycyna, prawo itd) nie są dla nas żadną konkurencją

Chociaż w sumie jak jesteś jakimś niedouczonym tłukiem, to może i rzeczywiście ten ukrainiec ci pracę zabierze :badyl:

przewodnik_elektryczny

2021-03-11, 19:14
Jeśli się boicie że Ukraińcy zabiorą wam robotę to znaczy że jesteście j***nymi nieukami i to z wami jest problem a nie z nimi. Wolę widzieć w Polsce pracujących Ukraińców niż zaszczanych Polaków pod przysłowiową budką z piwem i j***nych bezdomnych nierobów i innych oferm życiowych i nieudaczników. Pamiętajcie żeby jako tako szanować sąsiada swego bo zawsze można mieć gorszego( nie dotyczy niemców) . Lepsi Ukraińcy niż uchodźcy z Syrii, Afganu ,Czeczenii i wyrwani z wiosek pośrodku dżungli mudżyni



Sory grafika ze słoniem miała być do tematu z szalejącą ciężarówką, poj***ło mi się

ququa

2021-03-11, 19:25
przewodnik_elektryczny napisał/a:

Jeśli się boicie że Ukraińcy zabiorą wam robotę to znaczy że jesteście j***nymi nieukami i to z wami jest problem a nie z nimi. Wolę widzieć w Polsce pracujących Ukraińców niż zaszczanych Polaków pod przysłowiową budką z piwem i j***nych bezdomnych nierobów i innych oferm życiowych i nieudaczników. Pamiętajcie żeby jako tako szanować sąsiada swego bo zawsze można mieć gorszego( nie dotyczy niemców) . Lepsi Ukraińcy niż uchodźcy z Syrii, Afganu ,Czeczenii i wyrwani z wiosek pośrodku dżungli mudżyni



Kolega widze ukrofil. Ja nie spotakłem jeszcze pracujacego banderowca

Pees4

2021-03-11, 19:52
Motele dla ukraińców powinny być otoczone płotem na 3m wysokim pod prądem i fosą. W środku monopolowy albo poprostu cysterna z etanolem żeby nie wypełzali na okoliczne tereny.

atocha8

2021-03-11, 19:53




[quote="przewodnik_elektryczny"]Jeśli się boicie że Ukraińcy zabiorą wam robotę to znaczy że jesteście j***nymi nieukami i to z wami jest problem a nie z nimi. Wolę widzieć w Polsce pracujących Ukraińców niż zaszczanych Polaków pod przysłowiową budką z piwem i j***nych bezdomnych nierobów i innych oferm życiowych i nieudaczników. Pamiętajcie żeby jako tako szanować sąsiada swego bo zawsze można mieć gorszego( nie dotyczy niemców) . Lepsi Ukraińcy niż uchodźcy z Syrii, Afganu ,Czeczenii i wyrwani z wiosek pośrodku dżungli mudżyni


Poczekaj jeszcze trochę, jak będzie ich więcej to zrozumiesz jacy są na prawdę !!!!

przewodnik_elektryczny

2021-03-11, 21:08
ququa napisał/a:

Kolega widze ukrofil. Ja nie spotakłem jeszcze pracujacego banderowca



To wyjdź w końcu z piwnicy. Prawda że banderowcy to były sk***ysyny nieraz gorsi od niemców, co jest naprawdę sporym wyczynem. Ale pomyślcie trochę o przyszłości w Europie. Jakich będziemy mieć sąsiadów i z kim będziemy się dogadywać w Unii Europejskiej? Już teraz na zachodzie żyje mnóstwo opętanych muzułmanów, z nimi nie można się dogadać bo mają siano w miejscu mózgu. Polska jako drugie największe gospodarczo państwo w Europie środkowej i wschodniej ma wielką szansę przed sobą. Trzeba zacząć się dogadywać z Rosją , Ukrainą , Rumunią i innymi mniejszymi państwami. Na zachód w przyszłości nie ma co liczyć. Muzułmanie i murzyni pociągną Unię na dno i warto w odpowiednim momencie wcześniej się dobrze ustawić

EvilDog

2021-03-11, 21:50
matek87 napisał/a:

Takie prezenty od "braci Ukraińców" ktoś pamięta?? Czy tylko Niemcy źli??



I tak łykacie wszystko jak te pelikany ... a później zdziwieni że ruscy boty rządzą polskim Internetem , jeśli wystarczy coś wrzucić jakiś obrazek/film , emocjonalnie opisać : więc musi to być prawda!

Starzy wierzyli we wszystko co widzą w TV , 80% Polaków to co jest napisane w necie -.-'

https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/12/11/dzieciobojstwo-we-wsi-antoniowka/

Jokerd

2021-03-12, 02:30
O prosze ilu ukraincow na sadolu mamy ;-)

SzczerbatyKoń

2021-03-12, 03:15
W każdym narodzie są zj***ni ludzie, jak ci ukrainiec zabiera robote to znaczy że nieudacznikiem jesteś j***nym i bardzo dobrze. W robocie mam ukre kulturalną, dziewczyna z 3 jezykami perfekt napie**ala i gra gitara, a jak jeden z drugim jedyne co w życiu osiągnęliście to to że was matka wypchnęła do budowlanki a dalej nie potraficie cegły równo położyć to nawet mi was nie żal. tfu
Już wolę takiego sumiennie pracującego ukraińca niż polaka co przyjdzie do roboty naj***ny i jeszcze coś ukradnie bo mu pół roku wcześniej babsko wysrało potomka i on pieniedzy potrzebuje na życie.
Kiedy wy k***a zrozumiecie że trzeba głąbów j***ć z jakiego by nie byli środowiska/narodowości a nie wrzucać wszystkich do jednego worka.

Mirek19850509

2021-03-12, 06:53
Kto mieszkał z ukrami ten wie że wody to oni wogole nie zużywają a za polskie złote, byle by się ostały są w stanie ,własną matkę sprzedac.,wynajmowałem pokój dwóm pięknym młodym ukraińskim studentkom ,i teraz tak śmieci wogole nie wynosiły ,kibla po gównie własnym nawet szczotkom nie raczyły ,wytrzeć rolka papieru toaletowego im dwóm ja chodziłem do klopa se swoim ,im starczała na dwa tygodnie ,!!!mydło czy żel im straczalo na 4 miesiące tak to nie żart ,wacików do uszu wogole nie używały ale za to kosmetyki fluidy perfuma najdroższa, a i iPhony same najnowsze modele ubrania guci guci Prada , a teraz najgorsze ,gacie tam bieliznę prały raz w tygodniu wiem bo to szpeigowalem :mrgreen: po nich wchodząc to toalety zapach jak z kutra rybackiego popsikanego super drogim perfumiami , generalnie tragedia higieny ,a w kuchni szkoda gadać nawet talerzu po sobie do zmywarki nie włożyły potrafiły makra gąbka przetrzeć talerz z dnia poprzedniego i na nim sobie podać super danie vege fit ze bone na brudnym garnki w którym dzień wcześniej ryż gotowaly ,pani się pozbyłem jak się umowa skończyła ,i od tamtej pory wynajmuje tylko facetom i wiecie co facecie są czystsi nawet jak wrócą prsepoceni z budowanki ,powinien chociaż sprzątają ,i wody uzywaja rachunki skoczyły 5 krotnie w porównaniu do pięknych tap models,także coś jest w tym że ukry roznoszą zaraze :mrgreen: :mrgreen: i nie faceci a piękne laseczki które dymacie po nocach USiebie i bierzecie ja za żony :mrgreen: :mrgreen:

przewodnik_elektryczny

2021-03-12, 07:31
Mirek19850509 napisał/a:

Kto mieszkał z ukrami ten wie że wody to oni wogole nie zużywają a za polskie złote, byle by się ostały są w stanie ,własną matkę sprzedac.,wynajmowałem pokój dwóm pięknym młodym ukraińskim studentkom ,i teraz tak śmieci wogole nie wynosiły ,kibla po gównie własnym nawet szczotkom nie raczyły ,wytrzeć rolka papieru toaletowego im dwóm ja chodziłem do klopa se swoim ,im starczała na dwa tygodnie ,!!!mydło czy żel im straczalo na 4 miesiące tak to nie żart ,wacików do uszu wogole nie używały ale za to kosmetyki fluidy perfuma najdroższa, a i iPhony same najnowsze modele ubrania guci guci Prada , a teraz najgorsze ,gacie tam bieliznę prały raz w tygodniu wiem bo to szpeigowalem po nich wchodząc to toalety zapach jak z kutra rybackiego popsikanego super drogim perfumiami , generalnie tragedia higieny ,a w kuchni szkoda gadać nawet talerzu po sobie do zmywarki nie włożyły potrafiły makra gąbka przetrzeć talerz z dnia poprzedniego i na nim sobie podać super danie vege fit ze bone na brudnym garnki w którym dzień wcześniej ryż gotowaly ,pani się pozbyłem jak się umowa skończyła ,i od tamtej pory wynajmuje tylko facetom i wiecie co facecie są czystsi nawet jak wrócą prsepoceni z budowanki ,powinien chociaż sprzątają ,i wody uzywaja rachunki skoczyły 5 krotnie w porównaniu do pięknych tap models,także coś jest w tym że ukry roznoszą zaraze i nie faceci a piękne laseczki które dymacie po nocach USiebie i bierzecie ja za żony



Ty się przyznaj że specjalnie takie trzymałeś i to nie w domu tylko w piwnicy bo jesteś zwyrolem i lubisz takie rzeczy. Swój do swego ciągnie