18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Oscypki z zieloną polewą

pro_avenger • 2021-02-20, 14:56
Ktoś już przywoził oscypki w tym roku z zakopca ?


Halman

2021-02-20, 15:02
a niemcy chcieli z nich zrobić goralenvolk... :amused:

Gadozer

2021-02-20, 15:08
Jeżeli taka osoba się oparła takiemu groźnemu wirusowi żyjąc w takim stylu.... To znaczy że jesteście całkowicie bezpieczni. Nie dziękujcie.

SetuniaLock

2021-02-20, 15:15
Nie nawidzę górali ino dutki i dutki. Wypowiedź tej pani też całkiem z dupy. :lol:

Bourbonable

2021-02-20, 15:15
Skad wiesz, że polewa była zielona? Próbowałeś już?

Znawca_Cipek

2021-02-20, 15:19
Ja pracuje w pizzerii w Warszawie. Powiem Wam, że kulki z nosa fajnie strzelają w ciasto. Chociaz musze przyznac, ze te wilgotne skrawki papieru toaletowego z rowa sa lepsze. Wiecie, te wybierane serdecznym palcem i ukulkane. Smacznego.

mygyry

2021-02-20, 15:21
SetuniaLock napisał/a:

Nie nawidzę górali ino dutki i dutki. Wypowiedź tej pani też całkiem z dupy.



Nie to ci miejscy altruiści i asceci...
Prawda taka, że całe chmary frajerów jedzie do zakopanego zapłacić 3xwiecej za wszystko niż gdziekolwiek indziej to doją takich frajerów ile się da i to najgorszej tandecie typu chińskie pamiątki, oszukane oscypki, zatłoczone ulicę i szlaki...

koras24

2021-02-20, 15:29
mygyry napisał/a:

Nie to ci miejscy altruiści i asceci...
Prawda taka, że całe chmary frajerów jedzie do zakopanego zapłacić 3xwiecej za wszystko niż gdziekolwiek indziej to doją takich frajerów ile się da i to najgorszej tandecie typu chińskie pamiątki, oszukane oscypki, zatłoczone ulicę i szlaki...



To że ktoś się daje robić w h*ja nie usprawiedliwia tego co go w h*ja robi.

mygyry

2021-02-20, 15:31
koras24 napisał/a:

To że ktoś się daje robić w h*ja nie usprawiedliwia tego co go w h*ja robi.



A kto kogo robi w ch*ja? Płacą frajerzy i jeżdżą jak brudasy do Mekki to jebią ceny, jest popyt jest podaż prosta sprawa.

SupremeLeader

2021-02-20, 15:31
mygyry napisał/a:

Nie to ci miejscy altruiści i asceci...
Prawda taka, że całe chmary frajerów jedzie do zakopanego zapłacić 3xwiecej za wszystko niż gdziekolwiek indziej to doją takich frajerów ile się da i to najgorszej tandecie typu chińskie pamiątki, oszukane oscypki, zatłoczone ulicę i szlaki...



Coś w tym jest, jednak z drugiej strony kiedyś pojechałem do Skierniewic. Owszem było trzy razy taniej, ale jakoś tak ch*jowo się po górach chodziło.

pro_avenger

2021-02-20, 16:42
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja pracuje w pizzerii w Warszawie. Powiem Wam, że kulki z nosa fajnie strzelają w ciasto. Chociaz musze przyznac, ze te wilgotne skrawki papieru toaletowego z rowa sa lepsze. Wiecie, te wybierane serdecznym palcem i ukulkane. Smacznego.



Dlatego j***ć w covidzie gastronomię.

SupremeLeader napisał/a:

Coś w tym jest, jednak z drugiej strony kiedyś pojechałem do Skierniewic. Owszem było trzy razy taniej, ale jakoś tak ch*jowo się po górach chodziło.



Trzeba było jechać do Łowicza

konradkonradkonrad

2021-02-20, 16:45
straszny wirus właśnie tak to wygląda taki straszny a ta babka od początku ma na to wyj***ne wyciera se nos potem sztućce tą samą chusteczką i żyje

dancio1978

2021-02-20, 16:53
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja pracuje w pizzerii w Warszawie. Powiem Wam, że kulki z nosa fajnie strzelają w ciasto. Chociaz musze przyznac, ze te wilgotne skrawki papieru toaletowego z rowa sa lepsze. Wiecie, te wybierane serdecznym palcem i ukulkane. Smacznego.


a
Czujesz się lepiej z tym że czegoś nieświadomy człowiek to zje? Że jesteś zjebem masz zj***ną robotę której nienawidzisz, ludzie cie poniżają i dlatego to robis żeby się w jakikolwiek sposób odegrać? Nawet mi cie nie żal przegrywie