18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Oscypki z zieloną polewą

pro_avenger • 2021-02-20, 14:56
Ktoś już przywoził oscypki w tym roku z zakopca ?


aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-20, 17:05
konradkonradkonrad napisał/a:

...wyciera se nos potem sztućce tą samą chusteczką i żyje



Ona żyje, a klienci??

Znawca_Cipek

2021-02-20, 17:19
dancio1978 napisał/a:

a
Czujesz się lepiej



Teraz już tak

:mrgreen:

andrzejrobert75

2021-02-20, 17:31
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja pracuje w pizzerii w Warszawie. Powiem Wam, że kulki z nosa fajnie strzelają w ciasto. Chociaz musze przyznac, ze te wilgotne skrawki papieru toaletowego z rowa sa lepsze. Wiecie, te wybierane serdecznym palcem i ukulkane. Smacznego.



Lepsza pizza jest zagniatana niemytym praciem,unikalna flora bakteryjna i niszowe gatunki drożdży wzbogacaja smak.

McQurwa

2021-02-20, 17:49
to po ch*ja jeździcie do Zakopca i potem wylewacie takie żale na sadolu
siedzieć k***a w Warszawie i wpie**alać słoiki

~McSadol

2021-02-20, 17:50
Baza wirusów została zaktualizowana :) .

davvv1

2021-02-20, 18:11
Szkoda babinki, widać, że się stresowała i tego nie kontrolowała, ale teraz to ją pewnie wyjebię z roboty i do końca życia będą sanepid nasyłać na ten sklepik.

Budrys2000

2021-02-20, 18:24
Znawca_Cipek napisał/a:

Ja pracuje w pizzerii w Warszawie. Powiem Wam, że kulki z nosa fajnie strzelają w ciasto. Chociaz musze przyznac, ze te wilgotne skrawki papieru toaletowego z rowa sa lepsze. Wiecie, te wybierane serdecznym palcem i ukulkane. Smacznego.



Właśnie dlatego nigdy nie zar*chasz. Kobiety od razu wyczuwają takie obsrajdupy ;-)

pro_avenger

2021-02-20, 18:33
andrzejrobert75 napisał/a:

Lepsza pizza jest zagniatana niemytym praciem,unikalna flora bakteryjna i niszowe gatunki drożdży wzbogacaja smak.



No i nieraz dodatkowy rodzaj sera...

andrzejrobert75

2021-02-20, 18:59
pro_avenger napisał/a:

No i nieraz dodatkowy rodzaj sera...



W Poznaniu chyba to hit.

Rebeliant

2021-02-20, 19:21
dancio1978 napisał/a:

a
Czujesz się lepiej z tym że czegoś nieświadomy człowiek to zje? Że jesteś zjebem masz zj***ną robotę której nienawidzisz, ludzie cie poniżają i dlatego to robis żeby się w jakikolwiek sposób odegrać? Nawet mi cie nie żal przegrywie



Wyluzuj, takie ścierwo się właśnie takim czymś dowartościowuje, bo inaczej swojego ego zadowolić nie potrafi, gdyż jest tak tępe, że tylko w gastro zatrudnią, a tam biorą każdego idiotę, nawet takich, co się do policji nie nadają. W gastro jedyna wymagana umiejętność to książeczka sanepidu.


Podstawa to zamawiać dania, które są gorące. Żadnych surówek, żadnych warzyw mytych brudnymi łapami pod kranem, żadnych deserów. Oczywiście dotyczy to tylko kulturalnych ludzi, bo ścierwu to i gorącego kotleta wsadzą sobie w dupę lub wytrą w niego ch*ja.

majkkk82

2021-02-20, 23:04
Czy ktoś widział żeby kiedykolwiek kroić oscypka. Serio wierzycie w to gówno

CoJaTamKurwaWiem

2021-02-21, 03:09
majkkk82 napisał/a:

Czy ktoś widział żeby kiedykolwiek kroić oscypka. Serio wierzycie w to gówno



Do spróbowania całgo nie dostaniesz, tylko kawałek.....
Kiedyś, za kilka lat, jak sobie uzbierasz na ten wymarzony urlop i pojedziesz do Zakopanego, to się przekonasz....


lukasfkp

2021-02-21, 08:39
Wytarła śpika a potem nóż.

dżizzman

2021-02-21, 16:21
macie foliarze swoją "plandemie". Pani z filmu jak widać też nie wierzy, a i wszystkim smakują jej przysmaki ;)