18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oryginalne zatrzymanie samochodu

Brutal90 • 2016-11-03, 15:01
Nowa zabawka policjantów z USA :jezdziec:


hellbwoi

2016-11-03, 15:06
Pewnie zaraz znajdzie się taki "dindunotin" co to im sp***oli na tym przykamuflowanym rowerze.

Tassadar

2016-11-03, 16:34
Ta, u nas by mu się ten pie**olnik na dziurach uj***ł i tyle by było ze ścigania. A Komendant jakby się dowiedział to kolejne dwa lata by spłacał. Wyrzutnia harpunów wyglądała i sprawdzała by się lepiej.

neced

2016-11-03, 17:06
Przez ten wynalazek nie będzie co oglądać na sadolu

mpg40

2016-11-03, 17:20
Ciekawy jestem jaki to ma wplyw na stan techniczny obydwu samochodow? Przy takiej szybkosci cos musi jebnac!

St...........on

2016-11-03, 17:41
Pacman! ha ha ha !

pakicito

2016-11-03, 17:44
Cytat:

Przez ten wynalazek nie będzie co oglądać na sadolu


będzie i to nawet więcej, bo widać, że ten wynalazek jest testowany z zawodowymi kierowcami; nie wierzę, że zwykły obywatel będzie w stanie wyprowadzić auto z poślizgu, gdy jedno koło będzie zablokowane, co może się skończyć wjazdem na przeciwległe pasy i większym rozpie**olem

Mors_Nigra

2016-11-03, 18:15
Wszystko teraz tymi dronami kręcą... człowiek ma wrażenie, że ogląda gameply z jakiejś gry.

mpg40

2016-11-03, 18:21
Jeszcze jedno pytanko.
Wiem, ze u nich wiekszosc aut ma tylni naped i takie cos ma sens.
A co jakby gonili auto z napedem na przod? Wiadomo, jakes tam maly citroen czy co, policja by tylko zwolnila, to by pewnie tylnie zawieszenie wyrwalo, ale coraz czesciej maja oni opcje wyboru napedu, zwlaszcza w takich truckach, gdzie i duzy silnik i duza moc przy duzej masie.
Widze, ze juz niedlugo mozna sie spodziewac tu filmow o przeciaganiu liny; jeden do przodu, drugi na wstecznym.

Polemon

2016-11-03, 18:36
Miałem napisać że filmik przygotowany na gimbusowych znawców i zagina wszystkie możliwości ale jednak nie.

Up, idź lepiej lekcje odrabiać, co tu ma napęd do rzeczy, zahamowanego samochodu nie uwleczesz za daleko tak czy siak.

emperorzbigniew

2016-11-03, 19:12
Kolejny element układanki "zniewolenie ludzi".

inner0212

2016-11-03, 19:13
no właśnie, ponawiam pytanie szanownego kolegi @Mpg40, wiadomo co z późniejszym stanem technicznym samochodu ?

mpg40

2016-11-03, 19:25
Polemon napisał/a:

Miałem napisać że filmik przygotowany na gimbusowych znawców i zagina wszystkie możliwości ale jednak nie.

Up, idź lepiej lekcje odrabiać, co tu ma napęd do rzeczy, zahamowanego samochodu nie uwleczesz za daleko tak czy siak.



Ja bynajmniej podalem moj prawdziwy wiek:)

A teraz przedstawie ci sytuacje z minionego lata, gdzie jeden z moich klietow, chcac ocalic £125 postanowil sam zwodowac swoja lodke, niz kozystac z uslug mojej, czy innej firmy. Problem w tym, ze 3.5 tonowy moloch na prawie tonowej naczepie stal na jego posesji od poltora roku. A, ze klient juz w podeszlym wieku (ciut mniejszy jak twoj wiek), zapomnial zdrowego rozsadku, bez sprawdzenia czegokolwiek, podpiol naczepe do Forda Rangera (pozyczonego od kolegi), no i ruszyl w trase. Do portu z pochylnia mial zaledwie 8 mil, dla tego nie mogl zrozumiec czemu tak drogo nasza firma chce.
Gdzies po 4 milach, tuz przy wjezdzie do miasteczka, poczul wibracje (jak zeznal policji).
Wibracje?...wszystkie cztery kola, jedno za drugim, zazadaly rozwodu z naczepa. Mimo ze lodka sie nie przewrocila, to i tak zatamowala jedyna droge do miasteczka, przy uzyciu dzwigu odtamowano to po 3 godzinach. Nigdy nie widzialem takiego korka na tym zadupiu!!!
Lokalna policja i firma ubezpieczeniowa, badajac slady, jednomyslnie stwierdzili, ze czesc kol naczepy byly zablokowane od momentu wyjazdu z jego posesji (ot to co robi woda morska takim przyczepom), a pozostale zaczely blokowac po paru milach.
Dziadek dostal jakis tam mandat, rachunek za dzwig, rachunek od nas za uzycie naszej naczepy i zwodowanie (£dalej125) i skierowanie do lekarza, gdzie pozniej zostanie orzeczone czy dalej jest zdolny do prowadzenia samochodu (ma aparat sluchowy, okulary itp, no stary gosc).

Panie starszy, polecam odswierzyc fizyke, albo przestac sie wymadrzac i odrobic zadania z fizyki na nastepny wtorek. O ile wy tam macie fizyke w tych waszych gimnazjach.
Dziekuje

noster

2016-11-03, 19:26
Napewno stan techniczny oby pojazdów będzie lepszy niż przy spychaniu i taranowaniu jak to miało miejsce do tej pory

bollol_stern

2016-11-03, 19:27
@up

A jaki sens ma takie pytanie? Skarżyć będą policję za urwaną oś, kiedy uciekał przed pościgiem? Albo teraz skarżą o obity błotnik czy klapę? Ten wihajster "chyba" jest zamocowany do ramy tego auta pościgowego, co tam może się stać?