18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oryginalne zatrzymanie samochodu

Brutal90 • 2016-11-03, 15:01
Nowa zabawka policjantów z USA :jezdziec:


mpg40

2016-11-03, 19:36
inner0212 napisał/a:

no właśnie, ponawiam pytanie szanownego kolegi @Mpg40, wiadomo co z późniejszym stanem technicznym samochodu ?



Zwlaszcza, ze jakiekolwiek szkody spowodowane podczas poscigu, nie wazne czy to zrobiles, czy policyjny samochod, sa dodawane do aktu oskarzenia i plywaja na wyrok (w usa, gdzie film jest krecony).
Takie szarpniecie moze jednak cos uszkodzic, a policyjny dodge na pewno kosztuje:)
Wyobrazam sobie jak tu zrobic biznes na naklejkach:
"Please don't use Grappler on me, can't afford it" :)

Cyrk

2016-11-03, 20:25
W Polsce mniej więcej tak użyteczne jak atlas gwiazd dla świni...

gomez1308

2016-11-03, 20:40
mpg40 napisał/a:

Jeszcze jedno pytanko.
Wiem, ze u nich wiekszosc aut ma tylni naped i takie cos ma sens.
A co jakby gonili auto z napedem na przod?



Przecież miałeś w filmie auto z napędem na przód, ten czerwony sedan.

mosorekenha

2016-11-03, 22:25
w Krakowie na krupniczej będą tym napie**alać zamiast metalowych

Szebone

2016-11-03, 23:32
ch*ja się znam, ale:
- Uszkodzenia pojazdów, widać że lina nie jest sztywna tylko rozciągliwa, więc to amortyzuje szarpnięcie i obstawiam że nie powoduje uszkodzeń (chociażby na filmiku ciągle i ciągle i ciągle te same auta to robiły i nadal były sprawne, a wątpię by co chwile naprawiali), co do auta uciekiniera, to i tak uszkodzenia byłyby mniejsze jak po PITcie (policja wali gdzieś w okolice tylnej osi auta uciekiniera i w ten sposób powoduje jego poślizg, co i dachowaniem może się kończyć)
- Kwestie napędu na przód, wystarczy zrobić eksperyment, masz auto z napędem na przód? Zaciągnij ręczny (o ile Ci działa) i zobacz jak łatwo się jeździ, a teraz pomyśl, że takim ręcznym jest ważący koło 2 ton samochód, jak Cię zatrzyma to nie ma bata by ruszyć (co widać też na filmiku - te sceny z paloną gumą) Tu jeszcze pragnę wtrącić, że gdzieś kiedyś widziałem program, że te wszystkie łamerykańskie wozy policyjne są tak przerabiane i tak upychane sprzętem że w porównaniu do standardowego, taśmowego modelu ważą koło tony więcej.
-Możliwy poślizg po zablokowaniu koła, samo zablokowanie koła mogłoby do tego doprowadzić, ale auto uciekiniera cały czas jest na uwięzi i myślę, że to ciągłe ciągnięcie w tył (bo wiadomo że po zaczepieniu będą hamować by go zatrzymać w miejscu) będzie stabilizować jako tako tor jazdy.

RaSzo

2016-11-04, 00:12
Na monster trucki też działa? :amused:

SanicHegehog

2016-11-04, 11:01
Jako że Sadistic bawi i uczy, czas przejść do tej drugiej części.

mpg40 napisał/a:

Ja bynajmniej podalem moj prawdziwy wiek:)


bynajmniej =/= przynajmniej

mpg40 napisał/a:

gdzie jeden z moich klietow


klieNt

mpg40 napisał/a:

niz kozystac z uslug mojej, czy innej firmy.


koRZystać

mpg40 napisał/a:

od poltora roku.


półtorEJ

mpg40 napisał/a:

podpiol


podpiĄł

mpg40 napisał/a:

dla tego


dlatego

mpg40 napisał/a:

czemu tak drogo nasza firma chce.


wtf?

mpg40 napisał/a:

polecam odswierzyc fizyke, albo przestac sie wymadrzac i odrobic zadania z fizyki na nastepny wtorek. O ile wy tam macie fizyke w tych waszych gimnazjach.


Polecam "odświeżyć" język polski, o ile macie tam dostęp do pwn.pl czy innej porządnej strony. Już srał pies stylistykę, która w oczy kole.
Każda przeglądarka posiada obecnie sprawdzanie pisowni. Jak leniwą łajzą trzeba być, żeby widzieć morze czerwonych fal, jak po mordzie wielorybów na Wyspach Owczych, i nic z tym nie zrobić? Oczy k***a bolą. To jest gorsze niż [kiedyś] opisy od fantastico. No i, uprzedzając fakty, "ch*j mnie to obchodzi, że wyjechałeś z kraju". To nie jest żaden argument poza ew. brakiem znaków diakrytycznych.

mpg40 napisał/a:

Dziekuje


Proszę.

Ver0

2016-11-04, 11:47
Ma to rację bytu tylko na ramie

Quareatures

2016-11-04, 13:49
A co, gdy samochód złapany zacznie dachować i obracać się bokiem? Wtedy taśma nie będzie się zawijać i stwarzać zagrożenia dla auta policji ?

rhar

2016-11-04, 15:41
Nie będzie poślizgu i dachowania bo pas jest przyczepiony do rdiowozu który przy hamowaniu ciągnie tył złapanego auta i poprostu go zatrzymuje.