18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oryginalne samobójstwo

florem • 2017-09-18, 12:30
22 lipca tego roku 22 letnia Assel powiesiła się z okna swojego mieszkania. Przed śmiercią nagrała się na żywo na instagramie.
Jej ciało zwisało z okna kilka godzin. W mieszkaniu znaleziono notkę samobójczą - "I don't know how to live my life".
Wiadomo że cierpiała na zaburzenie dwubiegunowe i kilka dni przed śmiercią odwiedziła psychologa.










bloodwar

2017-09-18, 20:17
Byłem kiedyś z babą z bipolarem, nie życzyłbym tego nawet najgorszemu wrogowi. Najbardziej wk***iające jest to, że ten bipolar się zawsze trafia u zajebistych dupeczek - czemu kaszloty nie mogą tego mieć?

qwerty123hwdp

2017-09-18, 20:18
Gdyby w mieszkaniu na dole mieszkał fetyszysta... mmmm

borsq

2017-09-18, 20:35
W Szczecinie, na Pomorzanach, facet w wysokim bloku najpierw przygotował w mieszkaniu materiały łatwopalne a następnie otworzył okno w wieżowcu, uprzednio przywiązawszy sznur wisielczy do kaloryfera. Policyjny negocjator próbował odwieść go od samobójstwa, lecz denat był zbyt psychicznie zaburzony, by cokolwiek do niego docierało. Finał był taki, że gdy AT wykopali drzwi od mieszkania, facet spowodowal potężną eksplozję (2 policjantów poparzonych) i jednocześnie wyskoczył/wyrzucił go wybuch za okno. Zanim strażacy ugasili doszczętnie spalone mieszkanie i dało się tam wejść, dymiące truchło samobójcy jeszcze jakiś czas dyndało na linie za oknem a całe osiedle miało kino.

tepad.no

2017-09-18, 20:48
Mieszkanie dla sadola, bedzie mozna krecic w nim horrory o babce w czarnej spodnicy, ktora w nocy stuka w okno.

Sosen9

2017-09-18, 21:11
Widać, że nie chciała ze sobą skończyć bo wisi przodem do ściany, więc trzymała się parapetu licząc na gieroja co ją oswobodzi, ale rączki zbyt wątłe i siły brak by się z powrotem do mieszkania wciągnąć. Pętla się zaciska i tak próba samobójstwa ma imię czynu. Atencyjny k***iszon z japą rzeźbioną botoksem ot co.

elfis

2017-09-18, 21:43
bloodwar
miałeś szczęście że cię nie odj***ła, oni tak czasem mają

momkai

2017-09-19, 08:10
Velture napisał/a:

Pewnie jej się poj***ło we łbie od tej ilości botoksu w ryju.
Co nie zmienia faktu, że jak już miała się zabijać to mogła dać komuś dupy przed tym bo co jej w sumie szkodzi a uszczęśliwiłaby przy okazji kogoś.



k***a o tym samym pomyślałem, mogła by się dać wyr*chać zanim zawisła...samolubna, egoistyczna suka.

Wiewór

2017-09-19, 08:11
bloodwar napisał/a:

Byłem kiedyś z babą z bipolarem, nie życzyłbym tego nawet najgorszemu wrogowi. Najbardziej wk***iające jest to, że ten bipolar się zawsze trafia u zajebistych dupeczek - czemu kaszloty nie mogą tego mieć?


Kaszaloty mają schizofrenię paranoidalną.

Widelecc

2017-09-19, 17:03
Jakbym musiał chodzić z takim kaczym dziobem na gębie to też bym się powiesił.