18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Oryginalna sesja foto...

Halman • 2021-12-08, 18:03

w tle piękne góry z przodu błoto...

pro_avenger

2021-12-08, 18:11
Taki młody a już musi na ręcznym....

Silverface

2021-12-08, 18:14
Taka zbrukana świnka. hrum,hrum :D

Pralpunkt

2021-12-08, 18:26
No i pięknie i będą mieli co wspominać na starość

Syn_Milionera

2021-12-08, 18:29
Jeden z tych fejków które mają na celu z wyświetleń utrzymać pół wioski na jakimś zadupiu.

Jerzy_Owsik

2021-12-08, 19:25
j***ć ją i jego pedała zwykłego

KonioBijca

2021-12-08, 19:52
Syn_Milionera napisał/a:

Jeden z tych fejków które mają na celu z wyświetleń utrzymać pół wioski na jakimś zadupiu.



Prawda. Dlatego już dawno przestałem oglądać Youtube'a i uczestniczyć w robieniu milionerów z niedoj***nej umysłowo patologii.

kamczak

2021-12-08, 20:25
Tylko kacapy mogły wpaść na pomysł żeby takie zdjęcie ślubne zrobić.

RodrigoCortez

2021-12-08, 20:33
ten filmik nadaje się do śmiechu warte Drozda by się uśmiał a może i dom by wygrali

KonioBijca

2021-12-08, 20:57
kamczak napisał/a:

Tylko kacapy mogły wpaść na pomysł żeby takie zdjęcie ślubne zrobić.



Generalnie filmik przedstawia jeden z trików fotografów ślubnych pt: jak zrobić bardzo ładne ujęcie, mając do dyspozycji jedynie np. okoliczną wiochę, kałużę z błotem lub zadupie takie, jak na powyższym materiale.


baronturbina

2021-12-08, 21:07
Ostatnio byłem w pewnym parku, potem pewnej palmiarni. Para smyrała się dłońmi lepiąc słodkie spojrzenia… mądry człowiek Z aparatem cierpliwie j***l foty. Skasował idiotów 259 pln za 19 zdjęć. Mądry bo zarabia bez podatku zazwyczaj. A każda młoda zakochana para może rodzica poprosić o fotkę ajfonem…
Ludzie są głupi do sześcianu!

Budrys2000

2021-12-08, 22:12
Szokujące jest dla mnie to wszystko

;-)

nemesisnt

2021-12-08, 23:10
baronturbina napisał/a:

Ostatnio byłem w pewnym parku, potem pewnej palmiarni. Para smyrała się dłońmi lepiąc słodkie spojrzenia… mądry człowiek Z aparatem cierpliwie j***l foty. Skasował idiotów 259 pln za 19 zdjęć. Mądry bo zarabia bez podatku zazwyczaj. A każda młoda zakochana para może rodzica poprosić o fotkę ajfonem…
Ludzie są głupi do sześcianu!



Z racji tego że jestem fotografem odpowiem, w dupie byłeś gówno widziałeś. Zdjęcia z Iphona to dobrze wyglądają na telefonie max facebooku/ instagramie. Problem zaczyna się robić przy wydruku. Moda na albumy wraca a obróbka surowego rawa zrobi z każdej świni królową w formacie 200 na 200 cm

Matzdorf

2021-12-08, 23:31
KonioBijca napisał/a:

Prawda. Dlatego już dawno przestałem oglądać Youtube'a i uczestniczyć w robieniu milionerów z niedoj***nej umysłowo patologii.



Każdy powinien zbojkotować ten żydowski twór jakim jest YT, wpierw blokują niewygodne filmy, propaganda, promowanie patologii, a teraz na dodatek nie widać ile lapek w dół, więc masz oglądać jak ten idiota cały film by sam sie przekonać że nie warto było, co za poj***na platforma. Nikt nie wyrażał na to zgody z normalnych użytkowników, ale poszli za tymi którzy nie mogą patrzeć na negatywne komentarze...

baronturbina

2021-12-09, 07:04
nemesisnt napisał/a:

Z racji tego że jestem fotografem odpowiem, w dupie byłeś gówno widziałeś. Zdjęcia z Iphona to dobrze wyglądają na telefonie max facebooku/ instagramie. Problem zaczyna się robić przy wydruku. Moda na albumy wraca a obróbka surowego rawa zrobi z każdej świni królową w formacie 200 na 200 cm


Wiesz ze mam to głęboko w dupie i nawet nie czytałem co napisales?