18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orcze ćwiczenia...

Halman • 2022-05-03, 05:30

upadek na łeb przedstawiciela rossijskaja fiedieracija...

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-05-03, 05:57
Ruskie to wszystko muszą sp***olić. Tylko wódkę robią dobrze.

Zarejestruj

2022-05-03, 09:42
co za sierota nagrywała w najlepszym momencie ucieła.

Dzisiaj

2022-05-03, 10:34
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Ruskie to wszystko muszą sp***olić. Tylko wódkę robią dobrze.



jeszcze graja w szachy, wymyslaja AK47, smiglowiec, narkoze, tetrisa, pisza ksiazki, robia silniki RD-180 uzywane przes USA w rakietach, wymyslaja kolorowe telewizory, robia ciuszki - Intimissimi, Kaspersky, potrafia zrobic wyj***na ciezarowke KAMAZ, potrafia nawet zrobic ladna bajeczke - Masz i Niedzwiedz a nie jakie gowno w stylu reksia, ja pie**ole... TELEGRAM? motory URAL Wymieniac mozna jeszcze dlugo...

Halman

2022-05-03, 10:43
Dzisiaj, wytatuuj sobie jeszcze Z na czole, to ci dobrze zrobi

htp

2022-05-03, 11:10
Halman napisał/a:

, wytatuuj sobie Z na czole, to ci dobrze zrobi



Za młodu czytałem taką radziecką książkę, gdzie udowadniano, że oni wynaleźli wszystko pierwsi. Wprawdzie o wynalezieniu maszynki do golenia (na śmietniku ambasady amerykańskiej) nie pisali.
A tak przy okazji - każda lampa elektronowa miała tzw. odpowiednik produkcji radzieckiej, z drobną modyfikacją np. podłączeń. Samoloty też były zadziwiająco podobne do wcześniejszych modeli brytyjskich, czy amerykańskich. Motory Ural - zabrana z Niemiec fabryka BMW, w sumie dobry pomysł, bo fanatycy starych motocykli (to takie motoc*pki, co grzebią się w motocyklu, ale nimi nie jeżdżą) mieli dostęp do części zamiennych). Można tak długo.
Zresztą widać to po ich przemyśle i wielkości eksportu - głownie surowców. Co jakości do wódki też bym polemizował.
P.S. Dyskusja z indoktrynowaną lub mało inteligentną osobą jest bezcelowa.


Dzisiaj

2022-05-03, 11:27
Halman napisał/a:

, wytatuuj sobie jeszcze Z na czole, to ci dobrze zrobi



bardzo merytorycznie Hal. Moge odpisac na Twoim poziomie : jedz na ukraine i zabijaj ruskich albo jeszcze lepiej - jedz do Rosji i zabijaj kobiety i dzieci - bedzie mniej ruskich ogrów :homer:

htp napisał/a:

Za młodu czytałem taką radziecką książkę, gdzie udowadniano, że oni wynaleźli wszystko pierwsi. Wprawdzie o wynalezieniu maszynki do golenia (na śmietniku ambasady amerykańskiej) nie pisali.
A tak przy okazji - każda lampa elektronowa miała tzw. odpowiednik produkcji radzieckiej, z drobną modyfikacją np. podłączeń. Samoloty też były zadziwiająco podobne do wcześniejszych modeli brytyjskich, czy amerykańskich. Motory Ural - zabrana z Niemiec fabryka BMW, w sumie dobry pomysł, bo fanatycy starych motocykli (to takie motoc*pki, co grzebią się w motocyklu, ale nimi nie jeżdżą) mieli dostęp do części zamiennych). Można tak długo.
Zresztą widać to po ich przemyśle i wielkości eksportu - głownie surowców. Co jakości do wódki też bym polemizował.
P.S. Dyskusja z indoktrynowaną lub mało inteligentną osobą jest bezcelowa.



produkuja URAL nie wynalezli motoru - potraficz czytac?

ok ruscy niczego nie wynalezli, niczego nie produkuja - a jak juz cos robia jest to ch*jowe :D Masz racje, przyznam ci racje, pomasuj sobie sutki, wygrales jestes królową sałego swiata.

Halman

2022-05-03, 11:32
Dzisiaj napisał/a:

jedz na ukraine i zabijaj ruskich albo jeszcze lepiej - jedz do Rosji i zabijaj kobiety i dzieci - bedzie mniej ruskich ogrów



wystarczy że ci śmieciarze wejdą mi do Polski to bez względu na to że wynaleźli samowar będę ich zabijał i nawet brew mi nie drgnie.

baronturbina

2022-05-03, 11:50
Halman napisał/a:

wystarczy że ci śmieciarze wejdą mi do Polski to bez względu na to że wynaleźli samowar będę ich zabijał i nawet brew mi nie drgnie.


Nie damy sowietom zajebac naszego sprzętu RTV i AGD!

A tak serio. Ja zostanę, Ty zostaniesz i paru innych ale np djp*zda, Zbysław, joachim i ten niedojeb PKScostam, będą sowieckim braciom buty pucowac i na sankach przeciągać pralki za granice.

A w nagrodę dostaną milutki kącik na Syberii od swoich wyzwolicieli.

PKS. Miałem nadzieje ze Jessie dołączy do nas, ale skoro został homo commando i jest na koloniach z nowymi kolegami to mamy jednego wojownika mniej.

Dzisiaj

2022-05-03, 12:57
Halman napisał/a:

wystarczy że ci śmieciarze wejdą mi do Polski to bez względu na to że wynaleźli samowar będę ich zabijał i nawet brew mi nie drgnie.



no ale masz chyba jakas dziwna fiksacje - ruskie dziecko wejdzie pod samochod - brawo, jednego kacapa mniej, kobieta wyleci z okna - brawo... tyle w tobie jadu, gorzej niz wyborcy pisu reagujacy na widok tuska :D

kazdy ruski soldat wchodzacy do Polski powinien byc zamordowany 0.5m po przekroczeniu granicy, glowy powbijane na pal - dla przykladu itd zgadza sie. Dziwi mnie, ze nie przeszkadzaja ci banderowcy - na ktorych placisz i oni FIZYCZNIE juz sa w Polsce a swedzi cie moszna i w kazdym poscie musisz uzewnetrznic swoja chora nienawisc - pewnie tetrisa juz na scianie rozj***les... W temacie zbiorczym o wojnie rozumiem, materialy okraszone odpowiendnimi komentarzami - nie bede plakal po zolnierzach ale jak widze te komentarze pelne jadu to smieszy mnie to, ze ktos w tak krotkim czasie zostal zaprogramowany tak by wlasnie reagowac jak reagujesz. Chodzisz po marketach z naklejkami i zmieniasz nazwe pierogow ruskich na ukrainskie?

Halman

2022-05-03, 13:21
Dzisiaj, nie wchodz ze mną w polemiki których nie zrozumiesz, za to mam radę dla ciebie; jak już tak "obiektywnie" sympatyzujesz z ruskimi to się nie wychylaj z tym póki rusy wj***ły się z butami do cudzego kraju.

brylant1412

2022-05-03, 14:58
Dzisiaj napisał/a:

jeszcze graja w szachy, wymyslaja AK47, smiglowiec, narkoze, tetrisa, pisza ksiazki, robia silniki RD-180 uzywane przes USA w rakietach, wymyslaja kolorowe telewizory, robia ciuszki - Intimissimi, Kaspersky, potrafia zrobic wyj***na ciezarowke KAMAZ, potrafia nawet zrobic ladna bajeczke - Masz i Niedzwiedz a nie jakie gowno w stylu reksia, ja pie**ole... TELEGRAM? motory URAL Wymieniac mozna jeszcze dlugo...



byłem u ruskich jak byś zobaczył ten kraj to byś zmienił zdania

Dzisiaj

2022-05-04, 00:13
Halman napisał/a:

, nie wchodz ze mną w polemiki których nie zrozumiesz, za to mam radę dla ciebie; jak już tak "obiektywnie" sympatyzujesz z ruskimi to się nie wychylaj z tym póki rusy wj***ły się z butami do cudzego kraju.



ło ho ho jaki pan mądrala. Faktycznie nie bede wchodzil w polemiki bo to tak samo madre jak dyskutowac z kims kto naogladal sie w TV o strasznym covidzie i bedzie bredzil, ze maseczki i szczepionki uratuja jego i jego rodzine.

Nie warto bo akurat na temat ukrainy i tego konfliktu zapewne wiem wiecej niz Ty i najwyrazniej zdanie "...rusy wj***ły się z butami do cudzego kraju" przekresla mozliwosc sensownego dyskutowania z Toba na ten temat.

Nie znasz sie - zobaczyles cos w TV, kazali nienawidziec wiec nienawidzisz. Masz swoje 2 minuty nienawisci. Putin to dla Ciebie taki Emmanuel Goldstein.



Krzycz, wyzywaj - bij piesciami po telewizorze... wyladuj swoja zlosc i ciesz sie kazdym filmikiem z rosji gdzie gina kobiety, starcy i dzieci... a nie przepraszam "kacapy"

mit2

2022-05-04, 00:25
Dzisiaj napisał/a:

wymyslaja AK47


Konstrukcja AK to w wielkim uproszczeniu odwrócony do góry nogami M1 Garand.

Bul_od_bytu

2022-05-04, 01:00
Rurka solidna jak krasnaja armija