18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orangutan- to zamocne nawet dla sadistic.pl

misieq90 • 2013-07-01, 09:30
Nowy klip polskiej kapeli Dead Insemination

Donencjusz

2013-07-01, 11:27
pi73rmaster napisał/a:


przecież brudy raczej nie słuchają grindu, idź się dokształcić


Jak dla mnie gówno jest gównem, szkoda mi nawet czasu na uczenie się nazw tych ch*jowych gatunków "muzyki", gdzie zespół składa się z cipek które udają facetów, a malują sobie ryje farbkami, noszą jakieś pedalskie ciuszki i do tego długie tluste włosy, ale chcą sprawiać wrażenie twardych.

Kilku zniewieściałych napie**ala na instrumentach jakieś przypadkowe melodie, a jeden z nich drze morde jakby mu wkładali słoik do dupy i to jest muzyka. Dla brudów.

Np. Iron Maiden, czy Metallica to całkiem wporzo zespoły (nie słucham regularnie ale lubię pare kawałków), ale tam nikt nie drze ryja jak poj***ny i nie udaje twardziela na siłę.

Skwisgaar

2013-07-01, 11:30
Donencjusz napisał/a:


Jak dla mnie gówno jest gównem, szkoda mi nawet czasu na uczenie się nazw tych ch*jowych gatunków "muzyki", gdzie zespół składa się z cipek które udają facetów, a malują sobie ryje farbkami, noszą jakieś pedalskie ciuszki i do tego długie tluste włosy, ale chcą sprawiać wrażenie twardych.

Kilku zniewieściałych napie**ala na instrumentach jakieś przypadkowe melodie, a jeden z nich drze morde jakby mu wkładali słoik do dupy i to jest muzyka. Dla brudów.

Np. Iron Maiden, czy Metallica to całkiem wporzo zespoły (nie słucham regularnie ale lubię pare kawałków), ale tam nikt nie drze ryja jak poj***ny i nie udaje twardziela na siłę.




pie**olisz niczym "naj***na szmata" http://i2.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/011/113/killyourselves.png :samoboj: :roll:

filthy666

2013-07-01, 11:30
Donencjusz- zdefiniuj brudasa. Bardziej brudasem nazwałbym gościa w ortalionowym dresie co prysznic bierze max 2 razy w tygodniu i nie ma co drugiego zęba, a pod sklepem pije piwo i słucha polskich rapsów z komórki. Więc nie wiem co muzyka ma do higieny osobistej -,-

marcincore

2013-07-01, 11:38
up punk bez zębów i wątroby leżący w gównie jest mniejszym brudem?

Pleso93

2013-07-01, 11:39
Pytacie co to jest.
RZECZYWISTOŚĆ, k***a!

Skwisgaar

2013-07-01, 11:39
up trzeba kochać braci mniejszych xD
btw nie tylko punki są bezzębne i leżą w gównie ;p

MCL

2013-07-01, 11:41
Widać że wakacje się zaczęły, bo gimbaza zaczęła wyzywać metali od brudasów. A prawda jest taka, że jak widzicie faceta w dłuższych włosach w czarnej koszulce jeansach etc to sp***alacie p*zdeczki na drugą stronę ulicy, żeby was przypadkiem nie dotknęli lekko z bara, bo by wam się te p*zdowate kosteczki połamały. Ave!

rockface123

2013-07-01, 11:42
Znowu zaczyna sie dyskusja jaki gatunek muzyki jest lepszy przez ludzi których więzi jakiś pedofil w piwnicy i systematycznie rżnie w dupsko szczotką do kibla :amused:


czy wy do k***y nędzy nie możecie chociaż raz wyluzować? mnie to osobiście rozj***ło, więcej takich wstawek a brudasy to te k***y w dresach bo są z rodzin patologicznych gdzie nawet k***a nie ma bieżącej wody :D cóż za poj***ny świat ;-)

ch*j wam w oko. Rockface123

Donencjusz

2013-07-01, 12:07
Haha wiedziałem że jeden komentarz o brudasach wywoła ból dupy, spinajcie się dalej i próbujcie wmawiać normalnym ludziom że noszenie pedalskich włosów (ch*j wi co w tym męskiego) i nakładanie na ryj makijażu jest normalne, no jeszcze glany w lato, ch*j mnie to obchodzi, niech se każdy nosi co chce, ale nikt nie wmówi mi że to normalne, tak samo geje. Niech się rżną w dupala w domu i mnie to nie obchodzi, ale nie zgodzę się z tym że to normalne.

Widać że próbujecie wyjść z opresji porównując się do bezzębnych dresów, smutne, ale inaczej nie da rady.

Dresiarzem nie jestem, ale widzę że praktycznie każdy z was nienawidzi dresów i nawet wiem dlaczego. Dresy zobaczą takich brudasów, wpie**olą im (nie wiem za co, ale można się domyślać, że za bycie pedałem), a potem gang metalów poleci na cmentarz, rozjebie pomniki i zabije kota. Tacy twardziele.

I z tymi tekstami o sp***alaniu na drugą stronę ulicy to sobie daruj, bo nie wiem jaką trzeba być cipą żeby bać się chłopaczka z długimi włosami i koszulką jakiegoś zespołu... Proszę cię. Może fanów one direction też mam sie bać? :lol:

Skwisgaar

2013-07-01, 12:09
Donencjusz napisał/a:

Haha wiedziałem że jeden komentarz o brudasach wywoła ból dupy, spinajcie się dalej i próbujcie wmawiać normalnym ludziom że noszenie pedalskich włosów (ch*j wi co w tym męskiego) i nakładanie na ryj makijażu jest normalne, no jeszcze glany w lato, ch*j mnie to obchodzi, niech se każdy nosi co chce, ale nikt nie wmówi mi że to normalne, tak samo geje. Niech się rżną w dupala w domu i mnie to nie obchodzi, ale nie zgodzę się z tym że to normalne.

Widać że próbujecie wyjść z opresji porównując się do bezzębnych dresów, smutne, ale inaczej nie da rady.

Dresiarzem nie jestem, ale widzę że praktycznie każdy z was nienawidzi dresów i nawet wiem dlaczego. Dresy zobaczą takich brudasów, wpie**olą im (nie wiem za co, ale można się domyślać, że za bycie pedałem), a potem gang metalów poleci na cmentarz, rozjebie pomniki i zabije kota. Tacy twardziele.

I z tymi tekstami o sp***alaniu na drugą stronę ulicy to sobie daruj, bo nie wiem jaką trzeba być cipą żeby bać się chłopaczka z długimi włosami i koszulką jakiegoś zespołu... Proszę cię. Może fanów one direction też mam sie bać? :lol:



z ch*jem w gębie to taki wygadany nie byłeś :/

Skwisgaar

2013-07-01, 12:11
chyba Ciebie, bo najbardziej się tutaj Ty spinasz :roll: