18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Orange straciło zasięg ...

T3RMINATOR • 2019-03-17, 10:43
... po kontakcie z Green Bottle. :mrgreen:

Ale jak kto chce może jej ładowarkę swoja podpiąć :seksik:
Jak to k***a jest że pamięta żeby poprawić włosy a żeby gębę osłonić przed butelką to już nie pamięta ?

SirMajkel

2019-03-17, 11:37
T3RMINATOR napisał/a:

Jak to k***a jest że pamięta żeby poprawić włosy a żeby gębę osłonić przed butelką to już nie pamięta ?


Bo one muszą dobrze wyglądać. Mogą się szmacić na chodniku, szczać na środku ulicy, rzygać w klubie gdzieś po kiblach, ale wszystko jest ok dopóki dobrze wygląda a tak to bez makijażu to z domu nie wyjdzie.

Fuck Logic!

Dzisiaj

2019-03-17, 11:40
uwielbiam to w filmikach jak jakas panna dostaje mocny wpie**ol... dostaje po glowe, jest kopana, dostaje wpie**ol baseballem lub sztacheta i notorycznie k***a za kazdym razem poprawia wlosy....

~Ludomir

2019-03-17, 11:48
Czyżby jakieś alternatywne zakończenie Piątego Elementu wyciekło?

Alicjontko

2019-03-17, 12:27
Kuzwa, ale to jest jakiś taki naturalny odruch, że skoro nie mam siły walczyć ani uciekać to się zwijam w kłębek i staram się to jakoś przetrzymać. Oni są tak zamroczeni, że siedzą ze zwieszoną głową czy się im żyć odechciało i myślą "Ech niech mnie już zabiją"?

niemamskarpet.

2019-03-17, 16:54

"Orange straciło zasięg ..."

a tu T-Mobile migruje dane do chmury


PieronJasnySzlag

2019-03-17, 17:08
Gdy codziennie oglądam dziesiątki tego typu filmików z tych wszystkich miłosiernych, rozwiniętych, ciekawych kultur to coraz bardziej jestem przerażony rodzącym się białym nacjonalizmem. Chyba wyjade do brazylii albo afganistanu bo jak to powiedziała agnieszka hochland, tu się nie da oddychać.

neo2pro

2019-03-17, 20:31
Idealna do :seksik: