18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Opuszczony dwór "Złe wychowanie" [PL]

addic7ed • 2017-11-08, 20:09
Od lokalnych eksploratorów często słyszę, że Polska niewiele ma do zaoferowania pod kątem eksploracyjnych perełek, że obiekty są mocno wyprute itp. itd. Nie do końca zgodzę się z tym stwierdzeniem. Owszem, o wiele trudniej dziś o coś ciekawego, ale nie jest to niemożliwe.
Dziś wracam do Sadoli z opuszczonym dworem, który może nie jest spektakularny aczkolwiek nadal ma sporo do zaoferowania.

Przekonajcie się sami.
Kilka fotek wrzucam na ruszt.


######
Miłośników opuszczonych, zapomnianych lokalizacji, którzy chcieliby zapoznać się z resztą moich albumów zapraszam na:

https://www.facebook.com/Addic7edEmpire/










DużyKutas

2017-11-08, 20:16
To jest to miejsce gdzie zaprosiłem na randkę swoją pierwszą kochankę. Najtrudniej było ją wyciągnąć z przedszkola to musiałem ją nakręcić na klub przyjaciół myszki miki. Jakby kto jej szukał to jest w czerwonym tapczanie na czwartym zdjęciu.

piotrFr

2017-11-08, 20:42
Dużyku*as napisał/a:

To jest to miejsce gdzie zaprosiłem na randkę swoją pierwszą kochankę. Najtrudniej było ją wyciągnąć z przedszkola to musiałem ją nakręcić na klub przyjaciół myszki miki. Jakby kto jej szukał to jest w czerwonym tapczanie na czwartym zdjęciu.


Dzwoniłem do w11, bagiety już po ciebie jadą :-D

addic7ed

2017-11-08, 20:46
Dużyku*as napisał/a:

To jest to miejsce gdzie zaprosiłem na randkę swoją pierwszą kochankę. Najtrudniej było ją wyciągnąć z przedszkola to musiałem ją nakręcić na klub przyjaciół myszki miki. Jakby kto jej szukał to jest w czerwonym tapczanie na czwartym zdjęciu.



romantyk pełną gębą :D

sdfg

2017-11-08, 20:49
@up ona pewnie też z pełną gębą

addic7ed

2017-11-08, 21:01
sdfg napisał/a:

@up ona pewnie też z pełną gębą

idąc tym tropem to bankowo :)

ki...........lu

2017-11-08, 21:27
j***ny klub Myszki Miki musiał ścianę umazać.

Kveldulf

2017-11-08, 21:31
Fajna meblościanka, papnął bym.

ho...........zo

2017-11-09, 05:57
Była tam jakaś miedź do opie**olenia?

addic7ed

2017-11-09, 10:53
hoszo napisał/a:

Była tam jakaś miedź do opie**olenia?



Myślę, że tak aczkolwiek nie param się tego typu pracą czyt. wyrywaniem kabli, kaloryferów i pokrewnych :)










pi...........ja

2017-11-09, 11:38
Książeczka wojskowa i zdjęcia do wzięcia, meblościanka może by znalazła chętnego, książki przejrzeć czy w nich coś typu stare banknoty i kartki żywnościowe nie schowane. Niezniszczalne szkolne krzesła z drugiej ręki okazyjnie dla biedniejszych szkół. Ech zawsze robisz apetyt :(