18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Opuszczone budynki [ zdjęcia zrobione przez użytkowników ]

Ra...........og • 2010-10-03, 23:50
Temat na zdjęcia pustostanów i opuszczonych budynków, które zwiedziliście Wy

Dom w lesie miejscowość Emilia koło Zgierza













Willa w miejscowości Rosanów, koło Zgierza





Więcej w komentarzach

p.s. temat jest na WASZE zdjęcia [ewentualnie zrobione przez znajomych], nie wrzucajcie zdjęć z opusczone.pl itp

pudel89

2010-10-04, 20:31
Fiflak po całości pojechal :-D szacun. Byłeś osobiście w zonie? I jak tak to mniej wiecej jakie koszty i pozwolenia są potrzebne?

Fiflak

2010-10-04, 20:52
pudel89 napisał/a:

Fiflak po całości pojechal :-D szacun. Byłeś osobiście w zonie? I jak tak to mniej wiecej jakie koszty i pozwolenia są potrzebne?



Bez pozwoleń nie wpuszczają. Można to jakoś samemu zorganizować, ale to ponoć sporo załatwiania, a i koszta nie małe. Są ludzie, którzy mogą podpowiedzieć jak to wygląda, ale z tego co słyszałem, to nie tak prosto jest o indywidualną wycieczkę.
Dlatego ja skorzystałem z gotowej oferty zwiedzania zony (i okolic). Chociaż powiem, że przez ok 8-10 godzin chodzenia po Prypeci czuje się spory niedosyt. Żeby wszystko dokładnie zobaczyć trzeba by było tygodnia :)
Nie chcę robić tutaj żadnej firmie reklamy, ale naprawdę uważajcie z kim jedziecie do zony ! Jest w Polsce firma, która organizuję wyjazdy, ale na zwiedzanie zony przeznaczają skandalicznie małą ilość czasu.

Scarlet

2010-10-04, 21:15
Fiflak, zazdroszczę! :szloch: prypeć to moje marzenie..

Ozi123

2010-10-04, 21:30
Wyburzana przychodnia z postu Cthulhu znajduję się (znajdowała) w moim syfiastym miasteczku, także dorzucę parę zdjęć. ;-)
Zastanawiam się jak oni to k***a napisali na tej górze. :shock:



Ktoś nawet uwiecznił wyj***ną maszynę. :-D

A tak wygląda to teraz

Jeśli chodzi o budynek to robił za "Centrum noclegu i zabawy meneli" i palarnie dla gimbusów. ;-)

Dyszak

2010-10-04, 22:05
Opuszczony szpital w Beelitz-Heilstatten (30 km od Berlina)












































Zimniok

2010-10-04, 22:17
Dyszak - zajebista miejscowka. Musi naprawde ciekawie wygladac noca.
Zdj 4 od dolu po prawej stronie - 'anomalia'? :P

Fiflak - to Ty teraza stalkerem jestes :P

@topic - dziwie sie, ze jeszcze nikt nie wrzucil Kuzbnika (sanatorium) w Porabce k/Bielska.
Nastepnym razem jak sie tam pojdziemy strzelac, to cos skombinuje.
A i ze stalownika wrzuce komin, garaze, prosektorium.

Dyszak

2010-10-04, 22:21
OlekBB napisał/a:

Dyszak - zajebista miejscowka. Musi naprawde ciekawie wygladac noca.
Zdj 4 od dolu po prawej stronie - 'anomalia'? :P



flara ;)

marna

2010-10-04, 22:22
Dyszak napisał/a:

Opuszczony szpital w Beelitz-Heilstatten (30 km od Berlina)



u nas niektóre mieszkalne nie są w tak stosunkowo dobrym stanie jak ten pustostan w Niemczech :-/

Arni.

2010-10-04, 23:01
Fiflak, Szacunek za jupitera Prypeć pierwszy lepszy focił ale Jupitera nie. Oczy moskwy widziałeś z bliska ?

WarGamer

2010-10-04, 23:52
jeśli chodzi o anomalie to może być wina od czegoś co zaświeciło w stronę obiektywu bo nie raz tak z bratem miałem ;] a co do zdjęć to świetne ;] zawsze grupą znajomych zbieramy się na podchody w takich różnych domach,kompleksach ;] co do szpitala z szybem windy i kostnica w piwnicy z chęcią bym się wybrał :D

bumcyb

2010-10-05, 16:25
@Cthulhu, możliwe, szkoda że nie ma zdjęć 'willi' od przodu, balkon jest charakterystyczny.

Gumior

2010-10-05, 23:21

Bunkierek z 39, z Okolic bełchatowa...Smieci w nim pełno z okolicznych gospodarstw i zalany byl wiec wejsc sie nie dało.


Dworek tez z okolic Bełka, W srodku zero mebli i innych smieci, koło były drewniano ceglane stajnie, oraz dom dla słuzby.

tommitmx

2010-10-07, 10:59
SALOMANDRA, opuszczony budynek wypoczynkowy w Zakopanem, ostatnio spedziliśmy z kumplmlami tam nocke, polecam





































Ra...........og

2010-10-09, 18:46
Opuszczona Szkoła














X